Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bir tenerenin sonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Niye bu kadar zorladin ki, yazikk..

https://youtube.com/shorts/gHJ-aA97ydM?feature=share

Enkaz:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Videoyu izlemiştim yukardan tepe bir yerden geçerken motoru düşürüyor

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Agzim acik izledim, bu kadar ucuz mu insan hayati? arkadaslar tamam hepimiz motorcuyuz hepimiz risklerin tehlikelerin farkindayiz da bu kadarina gerek var mi? umarim arkadas iyidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Quantrell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agzim acik izledim, bu kadar ucuz mu insan hayati? arkadaslar tamam hepimiz motorcuyuz hepimiz risklerin tehlikelerin farkindayiz da bu kadarina gerek var mi? umarim arkadas iyidir.
    video cekiyosunuz da neden yardim etmiyosunuz yorumuna adam kendisi video cekilmesini istedi demis.

Bunlar hep begenilmek likelanma arzusu.millet elle gecirirken 3 lu cantayla gecmek iyi hissettirecekti..

Sonuc: kotu hissediyor simdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hem kendine hem motora yazık etmiş. Eğer oradan geçebilseydi alacağız hazza değdi mi bu görüntüler şimdi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.facebook.com/watch/?v=12...2C&ref=sharing

bu motorun düşme anı. çanta seven motorculara selam olsun.. sanki dünyayı taşıyorsunuz da koca koca içi boş çantaları taşıyorsunuz.... bagaj derdin varsa git arabaya bin...
    Green Arrow ve birbilent bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bir video daha vardı , Super Tenere mi idi modeli hatırlayamadım ama yine Yamaha marka , iskelede yan çantayı kazara babaya takıyor ve 3-4 metreden cumburlop denize düşüyordu..bu biraz şov uğruna bile bile yan çantanın azizliğine uğramış , Hırbo hep Honda alemin kralı falan yazıyorsun ya işte şimdi bende PMW alemin kralı yazıyorum , çok güzel genişleyip daralan çantalar yapmış , boşken yada eşyan az ise içeri doğru küçültebiliyorsun yani gidon kadar daralıyor , yan çantaya ne gerek var diyenler hatun kişi ile yolculuk yapmamıştır kesin :D hem yan çantaların üzeride çok kullanışlı , katlanır sandalyeler , çadır , mat , masa için mükemmel bir taşıma imkanı veriyor..

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir video daha vardı , Super Tenere mi idi modeli hatırlayamadım ama yine Yamaha marka , iskelede yan çantayı kazara babaya takıyor ve 3-4 metreden cumburlop denize düşüyordu..bu biraz şov uğruna bile bile yan çantanın azizliğine uğramış , Hırbo hep Honda alemin kralı falan yazıyorsun ya işte şimdi bende PMW alemin kralı yazıyorum , çok güzel genişleyip daralan çantalar yapmış , boşken yada eşyan az ise içeri doğru küçültebiliyorsun yani gidon kadar daralıyor , yan çantaya ne gerek var diyenler hatun kişi ile yolculuk yapmamıştır kesin :D hem yan çantaların üzeride çok kullanışlı , katlanır sandalyeler , çadır , mat , masa için mükemmel bir taşıma imkanı veriyor..

Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    MT-07
    Yamaha FJR 1300A idi ama denize düşmüyordu, oradaki ya tekneye ya da betona zıbam die yapışıyor. Başta herkes denize düşüyor sanıyor

Oradan para verseler yürüyerek geçmem bu bildiğin cahil aptal cesareti.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha FJR 1300A idi ama denize düşmüyordu, oradaki ya tekneye ya da betona zıbam die yapışıyor. Başta herkes denize düşüyor sanıyor
    Zıbamm diye betona yapışmaktansa tercih şansım olsa denize düşmeyi seçerdim :D
    Green Arrow bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Zıbamm diye betona yapışmaktansa tercih şansım olsa denize düşmeyi seçerdim :D
    Youtube de eskiyen,hurda olan motosikletleri restore eden biri vardi,

Denizin dibinden cikarttigi bir motoru tamir etmisti.şase bile erimis haldeydi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Doğru muyum bilmiyorum ama aslında adam tam geçiyormuş ama ön frene bastığı için düşmüş gibi geldi bana. Yürüyüş hızındayken ön frene basılmaz diye biliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı GoGi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru muyum bilmiyorum ama aslında adam tam geçiyormuş ama ön frene bastığı için düşmüş gibi geldi bana. Yürüyüş hızındayken ön frene basılmaz diye biliyorum.
    Zafer akcay a gondermek lazim :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Agaha cantayla alemin krali olunmaz niki,yapma

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Arkadaki "yavas deyiyoo" diye bagirmasa geciyormus bence çünkü çanta geçmiş ileriye bakip ayagini o ucurumda yere koymaya calismasaymis iyiymis.Turkiyede tenere ucuz motosiklet oldugu icin pek sorun etmemiştir bence

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Niye basilmasin hocam, basilir. Simdi tartisma baslayacak senin mesajindan sonra
    Zaten forumda bir kac konu (yag secimi, zincir bakimi, fren meselesi, eskiden ABS gerekli mi konusulurdu) var kimse anlasamiyor, surekli bir flame.

Videoda amca gecerken sol ayagini kayaya koyuyor, cantayi takinca hafif saga yatiyor, durunca da stop ediyor, stop edince sag ayagini yere koyuyor. Dengeyi saglayamayinca da saga yatiyor. benim gordugum bu.

Ben olsam, gecmezdim. Gecmem cok gerekliyse cantalari sokerdim, onde video ceken arkadasa da video cekmeyi birakip solumdan cekerek destek olmasini isterdim. Tabii klavyeden atip tutmasi kolay oluyor, o durumda baska ne olurdu bilemiyorum. Ilk secenek gecmemek.

Motosikleti
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agaha cantayla alemin krali olunmaz niki,yapma

Peki satış adedi ile alemin kralı olunur mu ? olur dersen 40 yıldır sınıfında zirvede olan bir model var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

yürüyüş hızında gidon dönükken ön freni kullanmak pek evla değildir evet , hele zemin gevşekse birde burdaki gibi motor yüklüyken ayakda yere sağlam basamazsa ciddi sıkıntı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    [QUOTE=❤️Honda❤️;4695436]Zafer akcay a gondermek lazim :p[COLOR="Silver"]

Fren teknikleri diye bir videosu var oradan aklımda kalmış.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye basilmasin hocam, basilir. Simdi tartisma baslayacak senin mesajindan sonra
    Zaten forumda bir kac konu (yag secimi, zincir bakimi, fren meselesi, eskiden ABS gerekli mi konusulurdu) var kimse anlasamiyor, surekli bir flame.

Videoda amca gecerken sol ayagini kayaya koyuyor, cantayi takinca hafif saga yatiyor, durunca da stop ediyor, stop edince sag ayagini yere koyuyor. Dengeyi saglayamayinca da saga yatiyor. benim gordugum bu.

Ben olsam, gecmezdim. Gecmem cok gerekliyse cantalari sokerdim, onde video ceken arkadasa da video cekmeyi birakip solumdan cekerek destek olmasini isterdim. Tabii klavyeden atip tutmasi kolay oluyor, o durumda baska ne olurdu bilemiyorum. Ilk secenek gecmemek.
    Yok hocam tartışma yaratmak için söylemedim. Zaten hakim olduğum konular da değil. Sadece Zafer Hoca' nın bir videosunda izleyip aklımda kalmış. İzleyince de mantıklı geldi. Siz daha tecrübelisiniz, eğer söylediğim ile alakası yok derseniz tabi ki de iddia edemem

Edit: Ben de motosikletimi aldığım ilk gün bu sebepten düştüm. apartman girişi hafif rampa ve dar bir yerden geçerken ön frene basıp düşmüştüm. Hatamı daha sonra anlamıştım.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Şu videodaki hareketin gözümde hardcore teker yapmaktan farkı yok. Boş beleş işler.
    DickName bunu beğendi.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/watch/?v=12...2C&ref=sharing

bu motorun düşme anı. çanta seven motorculara selam olsun.. sanki dünyayı taşıyorsunuz da koca koca içi boş çantaları taşıyorsunuz.... bagaj derdin varsa git arabaya bin...
    Bu nasıl bir cesarettir ben düz yolda giderken korkum, arkadaş yaşıyordur umarım,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)