Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2022 Motosiklet Fuarı Katılımcıları Belli Oldu. Bazı markalar fuarda yok!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarının 2 yılı aşkın süredir heyecanla beklediği, Motobike Istanbul, 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. Motul Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek fuarda motosiklet tutkunlarının merakla beklediği katılımcılar arasında, Harley Davidson, Kawasaki, Suzuki, MV Agusta, Vespa, KTM, Brixton, Peugeot, Polaris, Aprilia, Moto Guzzi, SYM, JAWA ve Husqvarna gibi dünyanın önemli markaları ve modelleri yer alıyor.

Bazı büyük markalar ise bu seneki motosiklet fuarına katılmıyor.

Motobike Istanbul’un bu yıl Şubat ayı yerine Nisan’da düzenlenmesi açıkhava gösteri alanının da daha aktif kullanılacağına işaret ediyor. Motosiklet şovlarının ünlü isimleri Birkan Polat, Fatih Demircan ve Rafal Pasierbek, fuar süresince gösteri alanındaki performanslarıyla izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Ayrıca, tüm ziyaretçilerin katılım gösterebilecekleri sürpriz etkinlikler, oyunlar ve DJ performansları da 4 gün boyunca motosiklet ve bisiklet tutkunlarına keyifli bir deneyim yaşatacak.

İşte 2022 Motosiklet Fuar Planı

Açıkhava gösteri alanımızda fuar süresince devam edecek etkileyici motosiklet performansları, oyunlar, yarışmalar ve DJ performansları ile Motobike Istanbul 2022 gösteri programı karşınızda!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kawasaki ile Sym'nin aynı stantta ne işi var? Allah Allah..
    cbr1100 xx bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SYM Z-motor kawasakiye geçti artık Z motor distribütör. 2 ay önce duyduğumda daha neler demiştim, doğruymuş demekki. Yamaha honda bmw yok, onların olması gerektiği yerde birsürü çin malı marka var. Fuarların kalitesini çok düşürüyor bu çançinçon grubu.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki ile Sym'nin aynı stantta ne işi var? Allah Allah..
    Abi servisten aldığım bilgiye göre globalde kawasaki ve sym birleşmiş , Muhtemelen bundan dolayı olabilir düşüncesindeyim.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Olum yıllardır Kawa Suzu fuarda yok, hah dedim tamam gelmişler şimdi de Honda Yama yok. Hasta edecek bunlar adamı yaa

Kawasaki ne yapacak acaba. 200 binden başlayan fiyatlarla motor alın mı diyecek?
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    250r
    Honda ve Yamaha'nın olmaması enteresan olmuş.

Giden olursa buradan paylaşırsa güzel olabilir.

Altın Elbiseli Adam'i rahmetle tekrar analım. Canlı yayın yapardı. İzlerdik.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    ülkenin kalitesi gibi fuar olmuş tebrikler..

Yalnız yanlış anlaşılmasın, ülkemin gerçek kalitesinden bahsetmiyorum, doğası, kültürlü insanı, emekçileri, dürüst yaşayanını, havasını veya suyunu unlardan bahsetmiyorum. Asıl hayatımızı kahredenlerin oluşturduğu kalitesizlikten bahsediyorum, fuar da o kalitede..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Şaşılacak bir şey yok. Alamanya ve Caponya krize yenik düştüğü için adamlar motorun nakliye parasını bile veremiyor. Onun için fuara BMW, Honda, Yamaha katılamıyor. Kawasaki? Reis satış garantisi vermiştir belki.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    motor yokki adamlar fuarda motor segilesin sizlere.şu an korlas zaten türkiye turuna çıktı test günleri başladı izmirdelerdi en son.yamaha da açıklama yaptı geçen sene yaptıkları gibi sürüş günleri düzenliceklermiş ama sanırım yine istanbulda olucak sadece.honda dan ses seda yok ama dediğim gibi en çok mal satan markalar fuara katılmamış katılamamış gibi görünüyor.şu fuara bana göre son dönemin en çok göze batanları aprilia ve mv agusta görmek dışında gitmeye gerek yok.nabacaksınız 10 yıllık tıpkısının aynısı kawasakiye bakmayamı gidiceksiniz.rahmetli aea ölmeden önceki fuardaki tüm motorların aynısı hala mevcut.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Marmaray bu fuarın yakınlarından geçiyor mu?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmaray bu fuarın yakınlarından geçiyor mu?
    Marmaray'dan aktarma yapip M1-A (Yenikapi-Ataturk Havalimani) metrosu ile fuara ulasabilirsiniz. DTM/Istanbul Fuar Merkezi istasyonu.
    espresso bunu beğendi.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motobike Academy 2020 Seminer Programı

Motobike Academy adı altında düzenlenen, motosiklet ve bisiklet dünyasının önemli isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı seminer programları ziyaretçiler ve katılımcılar için farklı deneyimler sunuyor.

Fuar süresince İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu‘nda gerçekleştirilen Motobike Academy‘de dinleyiciler deneyimli konuşmacılardan motosiklet ve bisiklet ile ilgili birbirinden farklı konularda faydalı bilgiler ediniyorlar.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha ve honda neden yok? türkiye'de en cok satanlar onlar

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha ve honda neden yok? türkiye'de en cok satanlar onlar
    En çok sattıkları için muhtemelen
    espresso bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar bilet fiyatlarında uçmuşlar fuara mı gidiyoruz maça mı.
    Yarım gün 60 cuma 70 cumartesi 85 ve en büyük stand açan honda yamaha yok.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motobike İstanbul fuar görselinde anahtar tutan kızın tuttuğu anahtar, araba anahtarı sanki.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Fuara gitmiş olan var mı? Gitmeye değer mi? Geçen senelerde gittiğimde ergen istilası vardı. Kalabalık Çoluk çocuk grupları motosikletlerin etrafını sardığı İçin doğru düzgün motor görememiştim. Yine aynıysa gitmeye gerek yok

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Fuarda gözüm hala AEA'yı arıyor.
    tommygun bunu beğendi.

Ücretsiz davetiye alabileceğim yer var mı?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesyen47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ücretsiz davetiye alabileceğim yer var mı?
    Eskisi gibi davetiye veren yok benim bildiğim. Belki motor firmalarından alabilirsin ama onlara da soran çok diye biliyorum
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)