Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni CF Moto Modelleri Oktay Motor'da

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye'de ilk defa tanıtılan CF Modelleri ve diğer tüm CF MOTO modellerini Ataşehir Oktay Motor mağazasında bulabilirsiniz.

Yeni CFMOTO Modellerini yakından incelemek için tüm motor severleri Watergarden Ataşehir CF Moto mağazasına bekliyoruz.

Oktay Motor Ataşehir
    Barbaros Mah Watergarden AVM, Mor Sumbul Sokagi No:8, 34746 Ataşehir / İstanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    MT800 güzelmiş.

Motosikleti
    cb250r
    clx250 ile yasadigim platonik ask, fiyatini duyunca arabesk-rap nefretine donustu.

Ben seni cok sevdim, niye bele yaptin
    gidecektik yollara, beni atese attin

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu arkadaşlar ülkemize güzel yatırım yapıyorlar. "Şu adamlardaki motivasyonun çeyreği keşke Z-Moto'da olsaydı" diyeceğim de vergiler, kurlar ortada.. Z-Moto ne halt etsin?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Farklı renkler olması çok güzel ama keşke iddalı fiyatlarla giriş yapılsaydı.şu dönemde çok zor tabi.650mt turing de baya izdaham olacağını düşünüyorum diğerlerinin işi çok zor

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Resmi bir fiyat listesi bulamadım hiç bi yerde
    Ne uma ne cfmoto ne oktay motorun kendi sitesi

Var mı bilgisi olan?

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi bir fiyat listesi bulamadım hiç bi yerde
    Ne uma ne cfmoto ne oktay motorun kendi sitesi

Var mı bilgisi olan?
    Hocam youtube de acilis videolari var, orada acikladilar fiyatlari.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Mt 800 test sürüşüne açıldımı acaba ? bi tadına baksaydık ;)

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı renkler olması çok güzel ama keşke iddalı fiyatlarla giriş yapılsaydı.şu dönemde çok zor tabi.650mt turing de baya izdaham olacağını düşünüyorum diğerlerinin işi çok zor
    yeni bir model değilki 2017 de gelen modelin aynısı,o zamanda hiç tutmamıştı,bu vakitten sonra 250 cc altın olur üstü gitgide azalır.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni bir model değilki 2017 de gelen modelin aynısı,o zamanda hiç tutmamıştı,bu vakitten sonra 250 cc altın olur üstü gitgide azalır.
    Model güncellenmiş. Renkli 5inch TFT bir ekranı koymuşlar. Birde kaydırmalı debriyaj eklenmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

Birde bu gelenlerde Pirelli Angel ST takılı olması lazım.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen led farlı güncel versiyon gelmiş.o zamanki fiyatı gerçekten süperdi 400lük olanla neredeyse aynı paraya satılıyordu.bence satar ama turing olanı satar naked almanın hiç bir mantığı yok 2 daha verip çantalı tur motorun oluyor.bilmem kaç kmdeki neydi belirsiz 4 5 yıllık motor alıcağına bunu almak daha mantıklı.başın ağrımaz diye tahmin ediyorum.diğer modeller ama avcunu yalicak gibi duruyor başkta mt800 olmak üzere.ona o parayı veren kendini bi sorgulasın

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    650 Mt aslında fena motor değil. Bizim Er6, Versys bloğunun klonu. 70 bg güç var, hem şehir içinde rahat rahat gezdirir hem şehir dışı seyahatleri için fena bir alternatif olmaz. Şu an sarı sitede 2017 modelden 2 ilan var ki haliyle biraz pahalı. Ben 10.000 km üstü kullanan biriyle tanışmıştım, adam "iyi ki aldım" diyordu. Yedek parça bol bulamaç olsa, fiyat da mütevazi olsa bence iş yapar.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 Mt aslında fena motor değil. Bizim Er6, Versys bloğunun klonu. 70 bg güç var, hem şehir içinde rahat rahat gezdirir hem şehir dışı seyahatleri için fena bir alternatif olmaz. Şu an sarı sitede 2017 modelden 2 ilan var ki haliyle biraz pahalı. Ben 10.000 km üstü kullanan biriyle tanışmıştım, adam "iyi ki aldım" diyordu. Yedek parça bol bulamaç olsa, fiyat da mütevazi olsa bence iş yapar.
    Deneme Tahtasi, Erkin Yesil 650MT ile Nepal'e gitmisti sanirim, tum seriyi izlemistim eglenceliydi, ozellikle Pakistan yollari :D
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

OwLRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    En mantıklı seçenek 650MT duruyor. TRK502 den daha ucuz,daha güzel.

Motosikleti
    MT25 2016
    cf 650 60 HP abi. ha yine de yeterli olur.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cf 650 60 HP abi. ha yine de yeterli olur.
    Ben ilk olarak "60 küsür bg" diye yazmıştım, sonra emin olamadım araştırayım dedim. Google'da aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım bilgiden sonra yazımı güncelleyerek "70 bg" olarak değiştirdim. Gerçi ben de sizin dediğiniz gibi 60 bg olduğunu düşünüyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben ilk olarak "60 küsür bg" diye yazmıştım, sonra emin olamadım araştırayım dedim. Google'da aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım bilgiden sonra yazımı güncelleyerek "70 bg" olarak değiştirdim. Gerçi ben de sizin dediğiniz gibi 60 bg olduğunu düşünüyorum.

https://i.hizliresim.com/2urvcs8.JPG
    Global sitede 45kW -> 60,35Hp yazıyor. Sıkıştırma oranı > 11:1 olan 650cc bir motor için biraz az gibi duruyor. (Azami gücünü 8750 dd'da ve azami torku da 7000 dd'da veriyormuş...) Benim CB500F ile oranlarsak 64Hp olurmuş. (650cc 650 MT/ 471cc CB500F * 47Hp CB500F = 64 Hp - biliyorum biraz saçma ama yine de yaptım...) Demek ki tasarım olarak motoru fazla sıkıştırmayıp, mümkün olduğu kadar az yaksın istemiş olabilirler. (Azami gücünü verdiği devir CB500F gibi düşük...)

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    2020 de 650 Nk aldım, 2021 de ise 650 Mt aldım. 650 Nk yı yeni sattım. 650 mt de şu an satılık. Toplamda 2 si ile yaklaşık 10.000 km tecrübem oldu. Önceki motorum Honda VFR 800 X Crossrunner idi. Baştan söyleyeyim 2 motor da orta seviye kullanıcıları çok rahat tatmin eder. Hele NK inanılmaz zevkli makina. Aynı motor olmasına rağmen çok daha hızlı ivmelenen, çok zevkli makina. Hem MT hem de Nk da,Şu andaki makina ile 2017 arasında tek fark TFT gösterge onun dışında tamamen aynılar.Motorlar da tabi EURO 5 olmuş. Muhtemelen çok ufak beygir, tork farkı olabilir bakmadım. MT ise tam bir gezi motoru. Konforlu. Bastın mı da giden bir motor. 2 si ile de çok rahar 185-190 lar çok çok hızlıca geliyor. Son 200 lerde sanırım ama ben denemedim. Servislerde bakımdan yana sıkıntı yok ama parça sorunu yaşayabilirsiniz. Gerçi şimdi 2022 modeller geldiğine göre parça da getirirler. Almak isteyen bence bu paralara, 30-40 binlerde ikinci el makinelere para vereceğine, hiç düşünmeden tercih edebilir. En azından ben tercih ederim. 800 lük te harika ama bu fiyata gitmez.200 olsa tadından yenmezdi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    MT 800 e çok laf ettim bi arkadaş bu paraya almış görenler çok beğenmiş ateş ediyor diyorlar üzerindeki aksesuarlar vs gırtlak dolu motosiklet 360k hiçbirşey ile uğraşma al gezmeye başla
    ekranı mükemmel malzeme kalitesi de sınıfında güzel dediler test etmek için istanbula gelmeye gerek kalmadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)