Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TVS'nin Yeni Distribütörü Uğur Motorlu Araçlar (UMA) Oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor

TVS Türkiye'nin distribütör firması değişti. Yeni distribütör Uğur Motorlu Araçlar (UMA) oldu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Belki daha fazla model getirirler
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    MT25 2016
    hayırlısı olsun. rr310u getirseler de düşük CC racing klasmanı biraz canlansa.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TVS güzel bir marka. Özellikle kuryeler için ilaç gibi modelleri var. Mevcut şartlarda satışları yükselmesi gereken bu marka İsotlar'ın elinde epey geriledi. Özellikle fiyatlandırma hataları yaptılar. UMA işini düzgün yaparsa motosiklet camiasına çok faydası olur. Ben kuşkuluyum. Umarım yanılırım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tvs'yi bana Levend84 kardeşim sevdirdi. İsotlar pandemiyle beraber bıraktı bu işleri bence. Eskiden fuarlarda hayvan gibi büyük stand kiralarlardı. Yine de UMA'ya geçmesine sevindim, belki bu değişim ve motivasyonla satışları artar, ülkeye daha farklı alternatif motorlar getirirler.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    uma rr310u 50bine gelişine satsın peynir ekmek niyetine satar,
    Daha birde üstüne bakım paralarını cebine atar ama nerde o günler muhtemelen 75 bin bandında gelir muhtemelen satış olmaz ıvır zıvır
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şu bajajı da kuralkan dan kurtarabilseydik keşke.
    06Serhat bunu beğendi.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha birde üstüne bakım paralarını cebine atar ama nerde o günler muhtemelen 75 bin bandında gelir muhtemelen satış olmaz ıvır zıvır
    75 bine getirse bile epey satar. hindistanda dominar 400den pahalı satılıyor. 250cc yi de geçeceği için ekstra vergi binecek. 85'e satarlarsa iyi.

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs'yi bana Levend84 kardeşim sevdirdi. İsotlar pandemiyle beraber bıraktı bu işleri bence. Eskiden fuarlarda hayvan gibi büyük stand kiralarlardı. Yine de UMA'ya geçmesine sevindim, belki bu değişim ve motivasyonla satışları artar, ülkeye daha farklı alternatif motorlar getirirler.
    İsotlar bu işi her zaman ciddiyetsiz bir şekilde yaptı,tabi otomotiv bayiliklerinden kazanılan paralar motosikletin getirileri ile karşılaştırılmayacak kadar büyük olunca motosiklet tarafı üvey çocuk oldu ve gereken ilgi gösterilmedi.Bi dolu müşteri pejo tarafında rezil oldu yedek parça servis yokluğundan ,yetmezmiş gibi brixton lambretta elektrikli vs marka getirmişler.Bizim yerli patronların kafa yapısını anlamak mümkün değil.Uma her şekilde çok daha iyi hizmet eder,en azından kurumsal bir kimliği var
    Mr.wind ve tommygun bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    UMA denilen umacılar da aynı şeyin "parlament mavisi"
    espresso, leventmotor ve bursalıali bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parça fiyatlarıda düşse bari

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çok da değişen bişey olmayacagını düşünüyorum ben açıkcası

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Gelişi neden 50 bin olsun. R25 100 bin bandındayken, 300 cc lik makine 250 den yukarısı bir üst ötv dilimi olacağı için %8 yerine %37 ötv olacak. YAni her halikarda rr310 120 binden yukarı olur. 50 bin hayal. ÇArp sen onu 3 ile.

UMA ya kayyum atanınca işler yönetilemedi. Adamlar geri dönünce güzel işler yaptı. Ben beğeniyorum. TVS markası biraz ilerleyecektir ama adamların elinde olmayan vergiler var. Yapabilecekleri de çok birşey yok. En azından servisler düzgün olabilir
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelişi neden 50 bin olsun. R25 100 bin bandındayken, 300 cc lik makine 250 den yukarısı bir üst ötv dilimi olacağı için %8 yerine %37 ötv olacak. YAni her halikarda rr310 120 binden yukarı olur. 50 bin hayal. ÇArp sen onu 3 ile.

UMA ya kayyum atanınca işler yönetilemedi. Adamlar geri dönünce güzel işler yaptı. Ben beğeniyorum. TVS markası biraz ilerleyecektir ama adamların elinde olmayan vergiler var. Yapabilecekleri de çok birşey yok. En azından servisler düzgün olabilir
    Galiba haklisin hocam. tvs 310r hindistanda dominar 400 den daha pahali. dominar 2.2 lakh tvs 2.6 lakh. dominar 90k canim ulkemde, tvs de 110-120 civari olur.

zort

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tür modelleri bir yana bırakırsak TVS daha önce Türkiye'de RTR 150 ile üstlendiği misyonu(sağlam/ekonomik) devam ettirse ikitekercilere önemli bir hizmette bulunur. RTR 200 ve RTR 160'ı Türkiye'ye getirdiklerinde fiyat belirleme konusunda önemli hatalar yaptılar. RTR200 Hindistanda Pulsar NS200'den %10 daha ucuzken bizde daha pahalı satılmaya çalışıldı. RTR160'a neredeyse RTR 200 ile aynı fiyat koyuldu. İsotlar doğru bir fiyat politikası izleseydi. RTR200 ve 160'ın yeni partileri gelirdi. Hala eldekileri bitiremediler. TVS markasını bırakmaları hayırlı oldu. UM'nin distribütörlüğü alması hayırlı oldu mu? Sanmıyorum. Muadili Japonların aşırı fiyat etiketleri, mevcut piyasamızda NS200, Dominar 250, CF-250NK, Xpulse 200T vs. lehine işleyecek gibi görünüyor.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Eski bir Tvs Apache Rtr150 sahibi olarak sevindim. İnşallah Sym'yi de alırlar
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha ben bunu yazarken, 7 senedir UMA nın sattığı RX3 İ EVO kullandığımı hatırrlatırım. Demek ki UMA dan müşteri memnuniyeti SINIRSIZ imiş!!!???...,,,8o
    bursevi

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Vergiler hariç 50bine bile gelmediği için maalesef satamaz
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Parlement mavisi olsa yine iyi ama bunlar da bildiğin kahverengi çıktı. Mail yoluyla yeni gelecek model hakkında çok net bir soru sordum onca zaman geçti üzerinden halâ dönüş yapmadılar.

10 binlerce liralık motosiklet satıyorsun, potansiyel müşterinden çok basit bir soru gelmiş ama onu bile cevaplamaktan aciz insanlar bunlar. Bunlar ticaretin t sinden anlamayan halkla ilişkiler, müşteri memnuniyeti nedir bilmeyen sırf cebinde parası olduğu için insanlığı öğrenmeden ticarete atılmış insanlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parlement mavisi olsa yine iyi ama bunlar da bildiğin kahverengi çıktı. Mail yoluyla yeni gelecek model hakkında çok net bir soru sordum onca zaman geçti üzerinden halâ dönüş yapmadılar.

10 binlerce liralık motosiklet satıyorsun, potansiyel müşterinden çok basit bir soru gelmiş ama onu bile cevaplamaktan aciz insanlar bunlar. Bunlar ticaretin t sinden anlamayan halkla ilişkiler, müşteri memnuniyeti nedir bilmeyen sırf cebinde parası olduğu için insanlığı öğrenmeden ticarete atılmış insanlar.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsotlar yine iyiydi parça bulanabiliyordu umada hiçbir parça stokta yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)