Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Fuarı 2022 tarihi belli oldu. Biletler satışa çıktı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motobike İstanbul Motosiklet Fuarı 2022 gösterisi için kontak çevriliyor. İki teker severlerin ilgiyle izlediği, merakla beklediği Motosiklet Fuarı için tartışmalar sona ermiş görünüyor. Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike Istanbul , 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuara yönelik resmi açıklama etkinliği düzenleyecek Messe Frankfurt Istanbul tarafınan duyuruldu.

2021 yılında pek çok ulusal ve uluslararası buluşma gibi iptal edilen fuar, son olarak 2020 yılı şubatında düzenlenmişti. 2020 Motobike Fuarı‘na 285 firma katılmış ve 4 gün boyunca fuar 108.485 kişinin ziyaretine konu olmuştu.

21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Motobike Istanbul 2022; önceki yıllarda olduğu gibi Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED); ve Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) tarafından desteklenecek.

Özlem nihayet bitiyor! Türkiye'nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike Istanbul, 21-24 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.

21-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Motobike Istanbul fuar biletlerini Biletix ve Mobilet üzerinden satın alabilirsiniz.

- Fuar, 21–24 Nisan 2022 tarihleri arasında ziyaret edilebilir.
    - Biletler yalnızca geçerli oldukları gün süresince sadece 1 giriş hakkı verir.
    - 21 Nisan 2022 - Kapı açılış saati 14:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
    * 22 Nisan 2022 - Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
    * 23 Nisan 2022 - Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 19:00 olarak belirlenmiştir.
    * 24 Nisan 2022 - Kapı açılış saati 10:00, etkinlik bitiş saati ise 18:00 olarak belirlenmiştir.

21-24 Nisan Kombine bilet ücreti 150 TL
    21 Nisan Perşembe Tam 60 TL Öğrenci 30 TL
    22 Nisan Cuma Tam 70 TL Öğrenci 35 TL
    23 Nisan Cumartesi Tam 85 TL
    24 Nisan Pazar Tam 85 TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motobike Istanbul 2022

Motobike için gelen yazı tarihi değiştirmişler sanırım neler düşünüyorsunuz bence

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bizde erteleme olmaz. Ertelemeyi bile geri dönüyor şeklinde pazarlayan tek milletiz herhalde.
    -Black- ve ahe bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kortej şeklinde E5'i inlete inlete, gazlaya gazlaya gidelim fuara.
    ahe bunu beğendi.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kortej şeklinde E5'i inlete inlete, gazlaya gazlaya gidelim fuara.
    Sonra akşamına aHBR ...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra akşamına aHBR ...
    A Haber bizi öttürür. "Marketlerdeki fahiş fiyat artışlarına sebep olan motosikletli çete E5'te görüntülendi. Hepsinin plakası alınmış olup İç İşleri Bakanlığı tarafından inceleme başlatılmıştır. Aynı çetenin Osman Kavala ve Fetö ile ilişkisi de araştırılıyor"
    espresso, -Black-, ahe ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Üstleri çıplak, deri kıyafetlerle afedersiniz yol kenarına işediler, vs vs.
    SuleymanE, gurcanozturk, darpgen ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    İptal olmasa da güzel bi fuar olsa bari bu sene

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Zaten şubat sonunda olması bana hep saçma geliyordu. Kuryeler ve ufak bir kesim hariç, insanlar kışın motora bindiklerini unutuyor. Uzaktan bile görmek istemiyorlar.
    Şubatta kime ne ekipmanı satacaksın? Motor satmak istesen, zaten mayıstan önce getirmiyorlar. "Bu da benim motorum Hüsnü" diye gösteriyorlar, dandik reklam yapıp gidiyorlar.

Baharın başlangıcına almaları çok mantıklı olmuş. (Ha gene gitmem o ayrı )

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Benzin olmuş 20tl, eli yüzü düzgün orta segment bir motor olmuş 200bin tl, valla hiçte heyecanla beklemiyorum bu seneki fuarı. Büyük ihtimal de gitmem zaten.

Eskiden hiç değilse almak istediğimiz modelleri incelemeye giderdik, şimdi alamayacağımız modelleri incelemeye gitmek saçma geliyor. Bir nevi mazoşit davranış biçimi gibi. Aaa ne güzel motormuş ama alamıyorum, aaa bu tam benlikmiş ama bunu hiç alamıyorum...

Gideyim de bir iki manken keseyim, alamayacağım BMW lere ducatilere binip sevineyim diyenler için eğlenceli bir aktivite olabilir, ona birşey diyemem.
    Norton772 ve espresso bunu beğendiler.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    sene 2016 o zaman kız arkadaşıma dedim bilet buldum gidelim fuar alanına girişte motordan inmeden motul un çalışanları kaskın vizörünü temizlediler

içeri gircez motorlara bakcaz bi heyecan bi heyecan bişey bulursak ufaktan bi kredi çekip alırız diye düşünüyoduk o gün çok eğlenceli geçmişti

malesef şahsım hükümeti bizdeki heyacanıda motor alıcak paramızıda bitirdi
    SuleymanE, espresso, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Sadece hafta içi öğrenciye özel fiyat veren arkadaşa buradan selamlarımı iletiyorum. Gerizekalı nasıl gidelim adı üstünde öğrenci, okula gidecez. 85tl zorluyor gelemem büyük ihtimal ;(
    espresso bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    3 kez gittim galiba hiçbirinde para vermedim. Hatta 2018di galiba, sosyal medyadan o kadar çok davetiye bulmuştum ki forumdan ve instagramdan birilerine vermiştim. Bu sene gitmeyi düşünmüyorum. Tarihine bile bakmadım. Aslında çocuk için eğlenceli olabilir de çocukla da o yol çekilmez.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Honda,Yamaha,Suzuki,Kawasaki'nin katılmayacağı söyleniyor doğrumu acaba.Doğruysa fuar'a gitmenin çok bir anlamı kalmıyor.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Fuara ücretsiz gidebilmeme rağmen hiç gitmek istemiyorum. Çünkü kalabalığı sevmiyorum. H.içi çalışıyorum malum. H.sonu da çok kalabalık olduğu için gitmeyi gerek görmüyorum.

23 Nisan güzel bir tarih aslında. Ancak japonlar yoksa arkadaşın dediği gibi pek anlamı olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)