Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 250r Sizce Siyahmı yoksa hrc kasamı alınmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Sevgili dostlar cbr 250 r almayı düşünüyorum 2013 model sizce siyah kasamı yoksa hrc kasamı daha kolay alındıktan sonra satılır 30 bin bütçem var
    Hasarsız temiz motorlar buldum 35 bin km civarı kasaya karar veremedim siyah kasanın piyasası nasıl?
    Şimdiden teşekkür ederim herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Damını bulup çulunu aramak" deyiminin dile gelmiş hali. Yeşilini al.
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Dereyi görüp paçaları sıvadık şimdi nereden dereye girsek çıkarken ayaklarımız çamur olmaz diye fikir almaya çalışıyorum.
    Fikri olup bilgisi olmayan insanlar gidip yeşillenmiş düşüncelerini farklı konulara saklasın teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Siyah guzel de trafikde gozukmez.bence hrc yada turncu repsol ya da sari renk al

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Yumurtaları ve toz şekeri bir mikser yardımıyla krema haline gelene kadar çırpın.
    Süt, yağ ve rendelenmiş limon kabuğunu ya da cevizi de ekledikten sonra çırpma işlemine bir süre daha devam edin.
    Sonraki aşamada un, kabartma tozu ve vanilyayı hazırladığınız karışıma ekleyin.
    Tüm malzemeleri mikserle karıştırmaya devam edin. Kek kalıbı ya da tepsinin tabanını tereyağı ile yağlayın.
    Hazırladığınız harcı dökün ve üzerini bir spatula yardımı ile düzleştirin.
    Önceden 170 derecede ısıttığınız fırında yaklaşık 40-45 dakika pişirin.
    Son olarak kekinizi dinlendirdikten sonra damak zevkinize göre süsleyebilirsiniz.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ben olsam siyah renk tercih ederim,krank mili degisimi olup olmadigini kontrol edin.

Bir tarifte benden olsun.

Misir unlu kek

1 su bardagi misir unu
    1 su bardagi esmer un
    1 cay bardagi zeytin yagi
    1 su bardagi süt
    1 su bardagi yogurt
    1 cay bardagi eritilmis terayagi
    1 cay kaşiği tuz
    1 cay bardagi şeker
    1 paket kabartma tozu
    2 yumurta

Mayonez kivamina gelene kadar derin kapta mix yapilacak

Borcam,tabani hafif teraygi ile ufak dokunuşlar yeterli.

180 derece firinda 30dk kâfi

Afiyet olsun

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülerek katılmakla birlikte,

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah guzel de trafikde gozukmez.bence hrc yada turncu repsol ya da sari renk al
    Repsol tavsiye ederim. Ama genellikle apaçi motoru olarak kullanıldığından turuncuların haşatı çıkmış oluyor.

Trafikte görünür olmak çok önemli evet ve siyahın tozu çok göstereceğini göze batacağını düşünüyorum. Hrc kasa güzel bence ama bence. Piyasa konusunda artık her motorun kendi piyasası var diye düşünüyorum. Zira artık ucuz mal yok.

Kendiniz karar verin sevdiğiniz ve size ait bir seçim olsun. Alınca resim atmayı da unutmayın, hayırlı olsun deriz.

Ekipmanı ihmal etmeden almanız dileğiyle. Tekeriniz düz bassın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Tarif yazanlar mı dersin boş muhabbete gelenler mi dersin forum amacından sapmış
    Soru soranda kabahat

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ne fark eder dışının rengi ben biraz elim düzelsin motoru komple aha şu renge boyatacağım :D

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Siyah cbr250r kullanmış birisi olarak söylüyorum.Siyah çok iyi duruyor sanki daha büyük cc gibi,turuncu daha basit duruyor.Trafikte görünmesi filan demişlerde çok takılma ona trafikte milyon tane siyah motor var.Tek sıkıntısı motoru yıkayıp cilalıyordum,arkamı dönüp bezi bırakıp geldiğimde motorun üstü gene tozdu.Toz ve kir cidden çok belli oluyor siyah motorda.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    HRC ya da Repsol'un olayi ne? Niye seciliyor? Acikcasi ben motosikletimin uzerinde baska bir firmanin reklami olsun istemezdim.

Ayrica hangisini alirsaniz alin, istediginiz renge boyatabilirsiniz, niye bu kadar dert?

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Arkadas tüccar .. Hangi rengi daha kolay satarım demiş almadan.. Siz de gorunurlukten, temizlikten vs. bahsetmişsiniz Kek tarifi verince bir de terörist olmuşuz
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Caner23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar cbr 250 r almayı düşünüyorum 2013 model sizce siyah kasamı yoksa hrc kasamı daha kolay alındıktan sonra satılır 30 bin bütçem var
    Hasarsız temiz motorlar buldum 35 bin km civarı kasaya karar veremedim siyah kasanın piyasası nasıl?
    Şimdiden teşekkür ederim herkese
    knkm bu olay tamamen kişisel tercih bana sorucak olursan siyah dışında motor yapılmamalı ama işler sende bitiyo
    cbr 250 de renk değilde asıl yeni kasa cift farlı olanı alman satmanı daha da kolaylaştırır görüntü olarak daha hoş

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah cbr250r kullanmış birisi olarak söylüyorum.Siyah çok iyi duruyor sanki daha büyük cc gibi,turuncu daha basit duruyor.Trafikte görünmesi filan demişlerde çok takılma ona trafikte milyon tane siyah motor var.Tek sıkıntısı motoru yıkayıp cilalıyordum,arkamı dönüp bezi bırakıp geldiğimde motorun üstü gene tozdu.Toz ve kir cidden çok belli oluyor siyah motorda.
    reis işin zevki onu temizleme merasimi zaten temizledikçe daha çok temizlemen gerekiyo
    temizledikçe kirlenene tek renk sdsdjdj

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Topla CRB'lari 6 liradan 7 liradan 8 liradan; neymiş 10 olunca 15 olunca satarmış. Daha çok beklersiniz.

Not: Kek güzeldir, çiğ kek pişmiş kekden daha güzeldir
    xtrafrozen bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Siyah renk motor kullanan biri olarak söylüyorum ne kadar yıkarsanız yıkayın motor pis gözüküyor. En ufak toz gelsin kötü gözüküyor. Temizlik takıntınız varsa Hrc ya da Repsol dediğimiz renkler sizi daha mutlu edecektir. Satış konusunu dert etmeyin, her rengi alınır, rahatlıkla satılır. Motorunuz temizse, fiyatı uygunsa ama siyah renginden dolayı satın almıyorlarsa kendileri kaybeder ama illa ki biri gelir, satın alır.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Siyah motoru daha erkeksi, alfa ve çekici bulsam da gönderinde "siyah kasa mı yoksa hrc kasa mı daha kolay alındıktan sonra satılır" şeklinde bir ibare geçtiği için, HRC diyorum.

Fazladan renk her zaman ilgi çeker, siyah alırsan da kırmızı detaylarla güzel bir motosiklet yaratabilirsin.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Caner23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Dereyi görüp paçaları sıvadık şimdi nereden dereye girsek çıkarken ayaklarımız çamur olmaz diye fikir almaya çalışıyorum.
    Fikri olup bilgisi olmayan insanlar gidip yeşillenmiş düşüncelerini farklı konulara saklasın teşekkür ederim
    Pek sayın ukala bey.
    Zaten bilgi değil fikir sormuşsun. Sekiz yaşındaki R25 ile sidik yarıştırmış apaçi motorunun ilk önce rengine değil, temizliğine, sağlamlığına kazasına, belasına bakılır. Perte çıkmış HRC olanını al, morciverte boyarsın.
    xtrafrozen ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)