Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Disk kilidi, zincir-kilit önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ben suan köyde yasıyorum ve depomuz var motor güvende ama bugün bir işe girdim ve şehir merkezine taşınıyorum ve hazırda bulunan bir evimiz var ama maalesef depo yok. Ve kısmen güvenilmez bir mahallede. Motoru binanın giriş kat değil de -1 seviyesi hizasında bir duvarın dibine koymam gerek. Çalınmaması için disk kilit zincir gibi ürünlere ihtiyacım var. Bütçem dar :( 250-300 liralık disk kilitleri iş görürü mü? Alarmları yeterli olur mu? Bir de fiyat performans zincir+kilit önerebilir misiniz? Ve tavsiyelere de açığım..teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DrunkenRabbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Django 150i Sport
    Maalesef disk kilidi ve zincirde, güvenlik bütçe ile orantılı şekilde artmakta.

Abus - Maggi - Armor - Onguard - Securage - Zintaş gibi markalardan bütçenize göre seçim yapmanızı ve 13-14mm. nin altında ürün almamanızı tavsiye ederim.

Bu zincirle beraber 250 liralık alarmlı disk kilidi olabilir.

Ben Onguard Beast 14mm. zincir + Luma 10mm. zincir + dandik disk kilidi(metal rengi 7mm.) kullanıyorum.

Ancak 3 ya da 4 adet zincirde koysanız, görünmeyen ve hırsızın rahat çalışabileceği bir yere koyarsanız, bir saat de uğraşıp kesebilir zincirleri.

Hocam motor ne peki? ben NS200 aldım siparişte su an ama a13mmx180cm zincir sipariş verdim 6,5 kilo ağırlığı vardı iade ettim. Taşıma olayını nasıl çözüyorsun sorum bu aslında. Benim planım da 14mm disk kilidi almak artı https://www.hepsiburada.com/urban-se...-HBV00000DF10D bu zinciri almak

Valla çantam var büyük her seyimi koydugum taşımayı dert etmiyorum ns160 var 2020

Armor zincir guzel, disk kilidi olarak securage kullaniyorum onu motomaxtan almistim memnunum.

ns200 alacağım bende ama çanta max5kg olsun, yüklemede 5kg toplam 10 kiloyu geçme dedi ********** bana. sürerken de çanta içinde zincir oynaması rahatsız etmiyor mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)