Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İett otobüsü takip edeceğim program var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Mobil iett indirdim takip edecek yeri bulamadım belki de yoktu tavsiye edeceğiniz program var mı biraz da anlatırsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Takip etmekten kastınız nedir? Araçların anlık yerini gormekse, ana sayfadan numarası ile otobüs hattını arayın ve bulunca üzerine tıklayın. Açılan sayfada gideceğiniz yönü seçin. Kırmızı renkli duraklarda otobüs var veya o civarda demektir.

Hiç birine gerek yok bu işi en iyi yapan google maps(haritalar) gitmek istedigin yeri yaz yol tarifi al yukarida araba, toplu tasima , yurume secenegi var ordan toplu tasima kismina gir otobüs metro tramvay metrobus saatleri hangi durakta binip hangi durakta inecegin herşey yazıyor tavsiye ederim

Anlık ekrandan takip demek istedim durağa ne zaman gelecek diye cepin ekranından

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ahmetkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlık ekrandan takip demek istedim durağa ne zaman gelecek diye cepin ekranından
    IETT'nin engelliler icin bir sayfasi vardi eskiden artik calismiyor sanki, bu sayfada secilen otobusun o an nerede oldugunu gosterirdi. IETT'ye yazabilirsiniz bunu sormak icin.

3n.iett.gov.tr
    erensel bunu beğendi.

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018
    Durağı seçtiğinizde hangi otobüsün o duraktan kaç dk sonra geçeceği bilgisini veriyor.

Denicem tekrar

TheOzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Extra olarak otobüs duraklarında koltukların arkasında QR kod var o kodu okutup tarayıcı üzerindende uygulamaya gerek kalmadan otobüs saatlerini vs görebilirsin

Kardeş adam gibi bir qr okuyucu önerir misin nasıl kullanılır internetim yok ibb İnterneti oluyor genelde onu kullanıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

O duraktan geçen otobüsleri gösteriyor mu bir motorum olaydı sizleri meşgul etmezdim cepte para yok bir de hayal kuruyorum

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Trafi" uygulamasını kullanabilirsiniz...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Trafi" uygulamasını kullanabilirsiniz...
    Ekleme yapayim, webden de https://web.trafi.com/tr/istanbul seklinde kullanilabilir.

Motosikleti
    kuba kee100
    trafi ve moovit uygulamaları güzel iş görüyor, toplu taşıma kullanacağım zaman faydası oluyor bana

istediğiniz gibi anlık gösteriyor araçların saatlerini, planlama da yapabiliyorsunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)