Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt Revenge 2 Naked Motora Uygun olurmu

Motovento
    REKLAM ALANI

Kask alıcam fakat ne alicagimi bilemedim yeni LS2 ler var fakat MT kasklarda aklımı çeliyor araştırdım fakat MT Revenge 2 kaskı için çok sonuç bulamadım ama LS2 bin ilerleyen vakitlerde camdan hava aldığı peşlerini çöktüğü söyleniyor MT Revenge 2 de şu anlık göremedim çünkü çok bir yorum bulamadım kullanan varsa yada tecrübe eden varsa soyliyebilirmi Naked Motora Uygun olurmu tokatkama yaparmi 120 140 km hızla giderken tokatlanirmiyim rüzgardam

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    LS2 challenger'a bakabilirsin. 2 sene oldu bahsettiğin sorunların hiçbiri yok.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    MT Revenge 2'yi 6 aydır scooter de kullanıyorum.

AGV K3 den MT ye geçtiğimde ilk dikkatimi çeken 80/90 km/h de tokatlamaması olmuştu ama Naked ve 120-140 ne kadar fark eder bilemiyorum.

Yahya0047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 - Benelli 125-s
    Benelli 125 s naked motorumda kullanıyorum ben memnunum ama çok fazla kask tecrübe etmişliğim yok. Ama memnunum.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Nolan N87 ilk kaskımdı. Kaskı alırken 120'den sonra ses yapar demişlerdi ama benim zaten scooter en fazla 140 yapıyor deyip almıştım.
    Sonrasında o kaskı pert edip (kafamı korudu sağolsun görevini yaptı, verdiğim parayı haketti) çene açılır kask alayım deyip caberg duke 2 aldım. Havalandırması kaskın üzerinde bir şey var ama hangi konuma getirsem çok farketmiyor kafa terliyor yazın, yani nolan n87'ye göre havalandırması kötü. Ses de 120'den sonra nolan n87 ses yapıyordu ama o kadar rahatsız etmiyordu, bu caberg duke 2 ile kulak tıkacı mı alsam demeye başladım. Ama çene açılır olması büyük konformuş. yine kask alacak olsam caberg alırdım. Tam kapalı alacak olsam nolan n87 çok iyiydi, tek kusuru çeneden açılmamasıydı.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çene açılır kaskın konforunu şehir dışında tali yollarda düşük hızlarda ilerler iken anlıyorsun. Hele birde o yollarda çam ağacı kokuları geliyorsa...

knk kask güzel ama benim butçe en fazla 1.200-1,300 iki adet alıcam bu fazla kacar 1.200-1,300 butçe ile ls2 almak istemiyorum pek iyi değil diyorlar MT tavsiye ediyolar ama genede kullananlara sormak istedim

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    üzerinden hayli zaman geçmiş. Aldınız mı mt revenge2? 1 seneyi geçik zamandır kullanıyorum özellikle bir süredir inanılmaz rügar sesi ve uğultusu almaya başladı. REsmen kulak tıkaçsız kullanamaz oldum. Tecrübe eden olmuştur belki diye konuyu canladırayım dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)