Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

25k param var ama motor yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Sıfır alsam diyorum cf nin ne olduğu çok belirsiz hadi karar verdik cf alalım dedik Sıfırı bir türlü gelmiyor ns200 alalım desek 30 lira ona vermek koyuyor ikinci el alalım desem ilk motorum motordan hiç anlamıyorum ustam yok ilk motorda kazıklarlar diye korkuyorum artık kafayı yiyeceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bugün benzer konu açtım, benimde bütcem 25 bin lira açıkçası pulsara 30bin vermek istemiyorum ama bu paralara motosiklet kalmadı.

2 hafta önce mondial extreme 200i almaya karar verdim 13bin lira fiyatı var 8 , 9 farkli bayiyi aradım motor gelmedi diyorlar

Bugün pulsar için 3 farkli bayiyi aradım motor yok fiyat artislarindan dolayı fabrika göndermiyor diyorlar yani fabrikalarda uyanık

cf 250nk için bayi aradım onlarda yok diyorlar

Yada fiyat yükselecek diye yok diyip bekletiyorlar

Motosikleti
    MT-09 SP
    Size ne kadar hitap eder bilemem ama hero x pulse 200/200T Modelleri var. Başka da motor yok o paraya. 20 Bin liraya 250'lilik Japon alınan yılları epey geride bıraktık, alışsanız iyi olur.

Onlara bakmıştımda gücü düşük geldi özellikle top speed 120 falandı heralde ben uzun yolda 110 120 de motor yorulmadan gitsin isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Cf nin burdaki bayisi haftaya 1 tane gelecek dedi pek inanasım yok ama gelirse galiba onu alırım yoksa hiç alamayacağım motor falan.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Youtube'da Adventure İstanbul kanalında bugün bir video izledim. Adam 23.000 TL.ye 2005 model Cbf 600 almış, motoru inceliyorlardı, motor hala taş gibiydi. İlk motorunuzu alacak olmasanız size daha fazla keyif alacağınız bu tip alternatifleri önerirdim.
    PLatooN bunu beğendi.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Alıntı Lol0038 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlara bakmıştımda gücü düşük geldi özellikle top speed 120 falandı heralde ben uzun yolda 110 120 de motor yorulmadan gitsin isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Cf nin burdaki bayisi haftaya 1 tane gelecek dedi pek inanasım yok ama gelirse galiba onu alırım yoksa hiç alamayacağım motor falan.
    Uzun yola 120 130 bandında gidebilecek ve rampa aşağı 160 görebilecek Mondial rx3 evo var ama kronik sorunları olan bir motor. İkinci el en az 2016 model olmak kaydıyla 22 23 bin civarına temiz bulabilirsiniz. Ama ilk motor olarak tavsiye edilir mi emin değilim. Sorunlarından dolayı yani. Yoksa sürüşü kontrolü gaz tepkisi falan gayet kolay ve keyifli bir motordur.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Ben olsam 250 nk alırdım. Güzel motor. Bayiilerde kalmamış galiba. Dominar 250 de fena motor değil. Fakat ilk seri motosiklet olduğundan sorunları olabilir. 250 nk kovala bence...
    Not: Pulsar alacağıma 250 dominar alırdım. 2. el temiz motorlara da bakabilirsin.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Yanılmıyorsam 250NK modelinin arka süspansiyon sıkıntısı gibi birşeyi vardı. Sitedeki 250NK başlığında son mesajları okuyabilirsiniz.
    Arka süspansiyon erken kmlerde patlıyormuş ve garantiden değişmeme durumları oluyormuş. Arkadaşım 250NK var henüz böyle bir sorunla karşılaşmadı ama motoru alırsanız birde lastik bütçesi ekleyin. Üstündeki lastiklerle motordan keyif almak imkansız.

250nk yı çok araştırdım tüm sorunlardan haberin var arka süspansiyon patlıyor ama garantide yapıyorlar yapılmadığını ilk defa duydum. Lastik ve akü bütçesi eklemek lazım aküsüde sıkıntılı

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    K ?????????????????????????

Temizi olsa bu bütçeye gs 500,er5,cbf 500 bakardım. Gerçi 18,19'a alıp geri kalan parayı masrafa ayrılabilir. Ama büyükşehirlerde yaşamıyorsanız, Levent Usta gibi dürüst tamirci tanıdığınız yoksa tavsiye etmem. Az önce siteye girip baktım. Eskiyi yad eder gibi karşıma gsf 600 bandit çıktı. Ben bir delilik eder alır,bir şekilde yürütürdüm. Eğer eski motorlarda motoru idaretenlik, saçma sapan tamirat görmemişse ve şasesinde yürür aksamında sıkıntı yoksa her türlü yürütülebilir.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Temiz Sym wolf 250 bakilabilir.

Arkadaşım Yamaha X City 250 satıyor düşünürsen 2016 model 18 binde olması lazım çok temiz motor

Ilk motorum demis, genelinde abs olmayan, yillanmis, gorece guclu makineleri ben onermem. Ikinci el kader kismet isi, ama ikinci el yuksek hacimli bir japon ocagina incir agaci dikebilir. Kac usta gorup adam olmayan motorlar var. Ikinci el alicaksan yedek parcasi pahali olmayan , piyasada tutulan bir motosiklet almani tavsiye ederim.
    Icine sinmeyen motosikleti alma, ne kadar sure bineceksin bu da onemli. 35 civarina cb250r , yine 35e dominar 250, ikinci el dominar 400. Alcagin motosiklette abs muhakkak olsun, ilk motorda frenleme hatalarini tolere eder.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Xpulse 200tnin ikinci elleri piyasası olmadığı için 17-19 arasına bulunabiliyor. Ben bile ulan drifti satıp alsam mı dedim.

35 fazla zorlar beni en fazla 30 a zorlarım kendimi

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 bine bulabilirsen bn249s ikinciel de tavsiye ederim.

Scooter dusunmez misin ? 25 e 200luk sym 14 tertermiz bulursun. Arkadasimda var cok memnun. Ben de bu fiyatlara cok motor aradim, cok bir alternatifin yok ben dominar aldim. Artisi ne, daha guclu motosikleti olan arkadaslarimla da uzun yola gidibiliyorum, motosiklet bir yere cektiginde cok da ufak durmuyor, hizlanmasi, yakiti, frenleri iyi, titresim var ama tek silindirli modellerin yuzde sekseni titriyor. Servis bakimli alirsan km oynanma ihtimalini azaltirsin, bir de yetkili servise gosterip alirsin. Yine piril piril nmax 155 alabilirsin. Ben genelde hafta sonu 100 km ve uzeri dolastigimdan biraz hacimli motor istedim agirligin sehirici ise scooter bakmani tavsiye ederim. Denge ,frenleme kismini ogrendikten sonra, vitese adapte olman 1 ayini alir sonrasinda.

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    25k paran varda o paranın bi kıymeti yokki o parayla ancak hint veya çin alırsın japon 125 cc scoterlar bile 25k olmuş nerdeeyse

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Ys 125 olmuş 28 bintl. Ben de çok araştırdım 3 ay önce bu paralara motor. İlk motorum olmayacağı için her motoru araştırdım. Ninja 250 bakanilirsiniz naked ve supersport. Onun haricinde o zaman da ns200 fiyatına göre en iyi motordu. Sıfır alıyor olmanız da cabası. 2020 model bulursanız alın derim. Cf moto için de risk almaya değmez ayrıca ufak bi cihaz boyunuz uzunsa komik durur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)