Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

pulsara 30bin lira verilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha geçen gün baktım 27 bin liraydı , bugün 29 bucuklara çıkarmışlar fiyatını, elimde 25 bin lira var fakat bu motora degermi siz tecrübeli abilerimden akıl almak istedim
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    valla kardeşim açık konuşucam normalde tvs apache de 30 bin liralık bi makina değil ama fiatlar malumunuz bugünlerde böyle eğer illa bu parayı gözden çıkardıysan ve niyetin pulsar almaksa kesinlikle tvs rtr 200 tavsiye ederim son karar senin yinede

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstediğin şeye bağlı.

Sıfır istiyorsan zaten başka seceneğin yok. O fiyata alınabilecek en iyisi o. CF moto zaten balon, RTR nin gücü düşük.

Ns200 tam f/p motoru, ve insanlar düzgün kullanımda 100bin km'de motor acmadan devam ediyor.

İkinci el seceneğin var ise durum farklı değerlendirilebilir tabi.

Ancak 24 beygir japon motosiklet 50 bin tl olmusken bajaj ın 30 a dayanmasında bir gariplik yok.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstediğin şeye bağlı.

Sıfır istiyorsan zaten başka seceneğin yok. O fiyata alınabilecek en iyisi o. CF moto zaten balon, RTR nin gücü düşük.

Ns200 tam f/p motoru, ve insanlar düzgün kullanımda 100bin km'de motor acmadan devam ediyor.

İkinci el seceneğin var ise durum farklı değerlendirilebilir tabi.

Ancak 24 beygir japon motosiklet 50 bin tl olmusken bajaj ın 30 a dayanmasında bir gariplik yok.
    benimki 27000 km'de. egzantrik zincirim uzadı ne yapacağız usta

işyerinin otoparkında dominar 400 gördüm yakından çok seksi makineymiş ya. bi taraflarım kaşınıyor alsam mı diye?

sonra 40k ona para bayılacğaıma 10 yaşında transalp alırım diye düşünüyorum sonra bakıyorum cepte para yok vazgeçiyorum.

geçen instagram'da gördüm, hintli abiler pulsarın silindir kapağını sökmüş, üstüne duke 200 silindir kapağını oturtmuşlar. kimbilir nasıl gidiyor acaba.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bence verilmez ama o paraya alacak başka motor da kalmadı.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    15,800 tl diye hatırlıyorum 2019 yılı sonuna doğru pulsarın fiyatını.

Hal böyle iken bu ülkede 2020 yılında gerçekleşen enflasyonu %14,6 olarak açıklamaya utanmayanlara da selam olsun. Ülkede net %100'ün üstünde enflasyon var.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Kesinlikle verilir. İki ay sonra bakmışsın 40 lira olmuş. 3 Mayıs'ta ikinci Halkbank davası olayı var. Döviz saçma yerlere gelebilir. Ben olsam acele edip alır bir köşeye koyardım. Bu fiyata alınacak başka motor yok zaten.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    2017 başında RS200 ü 10bine almıştım sıfır.Şimdi 31.5 olmuş.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    o paraya inazuma al keyifle gez. sıfır araç almak akıl kar işi değil bu memlekette.
    PLatooN bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki 27000 km'de. egzantrik zincirim uzadı ne yapacağız usta

işyerinin otoparkında dominar 400 gördüm yakından çok seksi makineymiş ya. bi taraflarım kaşınıyor alsam mı diye?

sonra 40k ona para bayılacğaıma 10 yaşında transalp alırım diye düşünüyorum sonra bakıyorum cepte para yok vazgeçiyorum.

geçen instagram'da gördüm, hintli abiler pulsarın silindir kapağını sökmüş, üstüne duke 200 silindir kapağını oturtmuşlar. kimbilir nasıl gidiyor acaba.
    seninki de şanssızlık :D

japon alacak param yok, borc harc alsam bakımlarını yedek parçasını halledecek param yok :D

gönül ister tabi japona amerikana binmeyi ama bütçeye göre de cok kasmamak lazım.

Dominar 400e titremiyor diyorlar da tek silindir 400cc alet nasıl titremez hala anlamıyorum
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    4 mart'ta 2020 modelini 26,5 a aldım , aradan 40 gün geçti 30 oldu. Gel çık işin içinden. Alınır abi alınır. bu ülkede bugün cebindeki para neye yetiyosa o alınır yarın öbür gün zaten o aldığınada yetmeyeceği için moral bozulacağına neye yetiyosa onu al derim. Ayrıca pulsar tam bir f/p ürünü.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250nk nasıl dır acaba , bin lira daha ucuz

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bence alma az daha koy dominar 250 al derim.pulsar artık tarihi eser oldu yeter yani.adamlar harbi güzel motor yapmış yalan yok şekli şemali gidişi güzel yakışı az yüzünü güldürüyor adamın.ama 2014 den beri aynı kasa bay geldi.bende de 2015 siyah vardı çok memnundum 0km almıştım 8000tl ye.bence dominar 250 gelmesiyle muhtemelen ns200 bitişini yapıcaklar o yüzden az daha sık dominar al almışken derim.

Motosikleti
    cb250r
    simdi birde pulsar 250 olayi var. Hintliler yag sogutmali bir motosikletten bahsediyor. Hindistanda direk suzuki gixxer, yamaha yzf25 rakip olarak piyasaya girecek diyorlar.

Sanki pulsar 200 e bay bay diyecez gibi.

zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    her sene aynı muhabbet, değişmeyen tek şey enflasyon. aklındakini beklettikçe üç beş bin daha koyar üstüne çok kısa zamanda. 30 bin lira verilir mi, sıfır almaksa niyetin paşa paşa verilir. alternatif yok zaten pek.
    isoozdmr ve Cr1Enis bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen senelerde de "pulsara 20 bin verilir mi yeaaa" diyorlardı. ben de 2017 abs'lisini kullanmış biri olarak diyebilrim ki çok zorlamazsan başını ağrıtmaz. Japon kadar dayanıklı değildir bunu bilerek al. bizzat birçok sorun yaşadım sırf yüksek devirli kullandığım için. toplamda 3-4 bin liralık masraf yapmıştım satana kadar. tabi usta hatası da var. yani servisi de japon kadar iyi veya kurumsal değil.

paran varsa düşünme, bekleme. Türkiye'desin unutma. bekleyen zarar eder alan kazanır. mesela geçen sene 40 bin r25'e verilir mi yaa diyenler şimdi 40 bine r25 bulsa üçer beşer alır öyle düşün
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kurye arkadaşımın motoru bir sefer yağa su karıştırdığı için açıldı (km'sini hatırlamıyorum), motoru da 140.000'de yapıldı. Bu fiyat klasmanındaki bir motosiklet için iyi bir başarım bence...

Ben olsam bugün NS200 alacağıma D250 alırdım.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Git ABS'li duke 200 al 22k civarına 2.el

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurye arkadaşımın motoru bir sefer yağa su karıştırdığı için açıldı (km'sini hatırlamıyorum), motoru da 140.000'de yapıldı. Bu fiyat klasmanındaki bir motosiklet için iyi bir başarım bence...

Ben olsam bugün NS200 alacağıma D250 alırdım.
    yağa su karışınca motor açılmaz. devirdaim tarafından 2 tane keçe var. dıştaki yağa su karışmaması için, içteki suya yağ karışmaması için. dıştan yarım saatte yapılacak bir işti.

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    RTR 200 AL ÖN ARKA ABS ÜSTELİK PULSARDAN DAHA KEYİFLİ DAHA KALİTELİ Bİ MOTOR TEK EKSİĞİ PULSAR KADR GİTMEZ AMA ARADA ABARTTIKLARI KADAR Bİ HIZ FARKI YOK

BUNU HER İKİ MOTORU KULLANMIŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM

1- ÖN ARKA ABS
    2- KAYDIRMALI DEBRİYAJ
    3- DİGİTAL KADRAN
    4- YAĞ SOĞUTMALI

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)