Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Arkadaşlar Merhaba , Nmax ve Pcx ' e rakip gelmiş . Fiyatı da rakiplerine göre uygun , bence kronik bir sorunu olmazsa nmax ve pcx tahtından edebilir.

https://www.sahibinden.com/motosiklet-revolt-rm5

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kağıt üstünde güzel duruyor bosch abs vb. gibi, Yamaha ve Honda gibi markaları tahtından etmesinin imkanı yok, bana kalırsa.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşe yeni başlayarak, üstelik üzerindeki Çin malı motor bloğu ile Yamaha ve Honda'yı tahtından etmek çok makul bir iddia olmuş.
    Zaten biz de çocuk olduğumuz için hemen inanırız.
    Yerli olması bakımından değerli bir girişim. Şeffaflığa önem verip motor bloğunun hangi Çinli markaya ait olduğunu, hangi parçaların yerli üretim olduğunu açıklarlarsa daha da ciddiye alınır olurlar. Ondan sonra eleştirilerimizi yazmaya sıra gelir.
    perisipis bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Tahtından edemeyecek olsa da bir şeylerin olması, üretilmesi güzel bir şey. Zaten kimse bütün parçalarının türkiyede üretilmesini beklememeli. Bir çok marka artık çin malı.

Sorunsuz olursa parça fiyatları kabul edilebilir olursa neden tutulmasın. Belki ben bile alırım. Bu fiyatlara 50ccler var.

Motosikleti
    cb250r
    belli başlı markalar hariç, birçok markanın mekanık parça kalitesi aşağı yukarı aynı. Fark yaratabilecekleri konu montaj işçiliği ve servis.
    Açgözlülük yapmasınlar, sağlam bir duruş sergilesinler, az olsa da olur ama güzel servis hizmeti versinler, olmayacak diye birşey yok.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sanıyorum VOLTA nam fabrikanın ürünü. İTÜ mezunu iki TÜRK mühendisin ülkem ile ilgili kurduğu hayallerin , önce ufacık şeyler ile başladıktan
    sonra bu gün ikisi Türkiye 'de ,diğeri Çin 'de , 3 ayrı fabrika şekline dönüşmesi. Günde 10 lu rakamlardaki tek model üretimden, bu gün 1000 - 1200
    adetlere bir sürü farklı modele ulaşılmış olması. Sizleri bilmiyorum amma ben bu arkadaşlarla gurur duyuyorum. Ayrıca İTÜ ve ODTÜ dışında ,aynı
    kalite ve kapasitede mühendis yetiştirebilen başka ÜNİ ler var da benim mi haberim yok Ha bunu yazarken diğer ÜNİ lerden mezun mühendisleri pasif, beceriksiz görüyor anlamı çıkarılmasın. Lakin İTÜ ve ODTÜ nün yeri her zaman farklı. Az önce TV haberlerinde yine Türk girişimciler tarafından geliştirilmekte olan YERLİ elektrikli TRAKTÖRÜ gösterdiler . Şarj süresi süper; 30 dakika. Sürücünün yanına spiker oturdu ,
    birlikte hafif araziye falan girdiler. Sürücü sanıyorum o fabrikanın yetkililerinden biriydi. Pek çok sipariş alındığını, 2021 yaz ortaları
    gibi seri üretime geçeceklerini aktardı. Sizlerin de en az benim kadar sevindiğinizi varsayıyorum. Beyler lütfen şu komplekslerimizden kurtulalım artık. Kendi kruvazörünü kendisi yapan, kendi İHA ve SİHA sını kendisi üretip dünyaya kabul ettirebilen bir TÜRKİYE 'den
    bahsediyorum. Salıncakla, pardon yanlış oldu, sağlıcakla kalınız efendim. Hörmetlerimizle.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Kasislerden geçerken duyulan o plastik aksam sallantı seslerini şimdiden duyar gibi oluyorum, adamlar nmax'i bildiğin klonlamışlar tıpkısının aynısı neredeyse. Nmax ve Pcx'e öyle kolay rakip olunmuyor maalesef. Kymco, Sym, Suzuki, Piaggio'nun maxi-scooter modelleri dahi bu iki modelin satış rakamlarına hiçbir zaman rakip olamazlar arayı çok açtılar çünkü ve peynir ekmek gibi de satılıyorlar.

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasislerden geçerken duyulan o plastik aksam sallantı seslerini şimdiden duyar gibi oluyorum, adamlar nmax'i bildiğin klonlamışlar tıpkısının aynısı neredeyse. Nmax ve Pcx'e öyle kolay rakip olunmuyor maalesef. Kymco, Sym, Suzuki, Piaggio'nun maxi-scooter modelleri dahi bu iki modelin satış rakamlarına hiçbir zaman rakip olamazlar arayı çok açtılar çünkü ve peynir ekmek gibi de satılıyorlar.
    Fiyatı ama çok makul 17000 tlye bosch absli scooter almak iyi olsa gerek, eğer kendini ispatlarsa önünün açık olduğunu düşünüyorum. Kronik hastalığıda yoksa tadından yenmez.
    Justforfun bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kronik sorunu yoksa, 10000km'de dağılmayacaksa kurye arkadaşların yeni motosikleti hayırlı olsun. 17000Tl'ye 150'lik motosiklet vermiyor artık çinliler bile. Problemi de olsun aslında, çözümü olursa, servis arkasında durursa iyi satar bence.
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Revolt volta yı kötülemek karalamak gibi niyetle yazmıyorum ama bedavaya verseler birdaha ürünlerine elimi bile sürmem , benim paramı zamanı ve sabrımı çokça zorlamışlardı tüketici hakemliğine kadar gitmiştim. Olumlu sonuçlandı .Tamamen ürünlerinin servislerinin kalitesizliğinden olan olaylar yaşadık . Ama olsun inş zamanla başarırlar .

2006, 2007 yıllarında piyasaya giren vasatın altında plastikleriyle dolaşan sukuterlar hala mevcut. Bence bu motosiklet ses getirecek bir model.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006, 2007 yıllarında piyasaya giren vasatın altında plastikleriyle dolaşan sukuterlar hala mevcut. Bence bu motosiklet ses getirecek bir model.
    Plastik kalitesini yolda çıkan sesleri görmezden geliriz. Yerlidir diye.
    Motor bloğu, mekanik ve elektrik konusunda torpil yapamayız.

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastik kalitesini yolda çıkan sesleri görmezden geliriz. Yerlidir diye.
    Motor bloğu, mekanik ve elektrik konusunda torpil yapamayız.
    Size katılıyorum aynı şekilde grenaj problemlerini bende görmezden gelirim destek olmak için, belirtilen parçalar güzeldi (lastik, kayış ve abs) eğer diğer şeyleride düzgün yaptıysalar alınır, fiyatıda makul.

Boyle boyle olusacak , tebrik etmek lazim firmayi. Arkasinda durmalari onemli yoksa cinlilerde de cok sorunlu motor var.
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Admin 4-5 gün önce voltayı kuran mühendis arkadaşların başarı öyküsünü haber etmişti, ülkemde sayısının artmasını istediğim örnek bir girişimcilik hikayesini konu aldılar. inşAllah başarılarının devamı gelecektirde .
    Konuya dönecek olursak sitelerine girip RM5 scooterin özelliklerine baktığımda son hızı dikkatimi çekti (scooter lastik, kayış vs. anlamam) 95 yazıyordu, şimdi motor gücü yaklaşık 11 bg. 13 nm. Tork var 124 kğ. Pek ağırda değil bana son hız olarak yavaş geldi. Scooterler de normal mi yoksa Euro 5 normlarının bir etkisimi var.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    NGK Bojü çoh önemli. Sükütüra 5-10 beygir, 7-8 eşek gücü verir. Akünün yiğitliğini de sayarsak sürekli radara girer bu motur.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    bimden 1500tl ye volta wsc250 elektrikli bisiklet almıştım kırmızı olan
    aküler ilk 3 ayda ölünce farbikadan ücretsiz değiştirmişlerdi
    ardından volta revolt rs3 kullandım parçaları ne kadar kalitesiz olsa da makul fiyatlar ile fabrikadan alıyordum hatta 80cc piston silindir hediye etmişlerdi

şuan parça stokları ve fiyatları nedir bilmiyorum ama
    bu 2 konuda müşterisini üzmesse başarılı olur diye düşünüyorum

ek olarak fiyatları biraz daha makul tutarlarsa peynir ekmek gibi satmaları muhtemel
    Justforfun bunu beğendi.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Merhaba arkadaşlar, uzun süredir motorsuzum, piyasalarda fiyatlar gittikçe şişiyor malum, markayı yeni gördüm ve araştırıyorum burada mağazası da vardı geldiğinde gidip bakmak lazım,

Fiyat cazibesi yok aslında ama 17000 Tl ye gönül rahatlığıyla alınabilecek özellikle şu zamanda pek ürün göremiyorum

Umarım iyi bir çalışma yaparlar, gerek servis gerek müşteri ilişkileri vb, bakalım zaman ne gösterecek.

Easyride 150n diye youtube de videolar var, aynı ürün sanırım, ülkeye göre özelleştirilmiş olacaktır muhtemelen, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar izleyip bizleri de aydınlatırsa memnun olurum.

Yüksek kmli pular ile bunun arasında kaldım benzerlikleri yok ama sıfır motor almak daha cazip geliyor

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, uzun süredir motorsuzum, piyasalarda fiyatlar gittikçe şişiyor malum, markayı yeni gördüm ve araştırıyorum burada mağazası da vardı geldiğinde gidip bakmak lazım,

Fiyat cazibesi yok aslında ama 17000 Tl ye gönül rahatlığıyla alınabilecek özellikle şu zamanda pek ürün göremiyorum

Umarım iyi bir çalışma yaparlar, gerek servis gerek müşteri ilişkileri vb, bakalım zaman ne gösterecek.

Easyride 150n diye youtube de videolar var, aynı ürün sanırım, ülkeye göre özelleştirilmiş olacaktır muhtemelen, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar izleyip bizleri de aydınlatırsa memnun olurum.
    0-80 ve 80-90 arası hızlanma iyi ama 90dan sonra yavaş hızlanıyor diyor. Son hız 106 diyor.

1 litre ile sert kullanımda 33km, sakinde 40-45 km diyor.

Oturuş pozisyonu ve selesi rahat diyor.

İncelemede adam bagaj hacmini göstermek için plastik sürahi koyuyor büyük herhalde.

Ordaki 150 cc bizdeki 200lük olduğu için performansı daha iyidir büyük ihtimal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=Ax_Az-F3yvQ
    https://www.youtube.com/watch?v=MiYf4jqd7n8
    Bu 2 videoyu da gördüm. Dikkat etmekte fayda var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)