Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Başınıza gelen en tuhaf hırsızlık nedir

Motovento
    REKLAM ALANI

Babam yamaha ybr almıştı aldıktan bir kaç hafta sonra kilometre telini çaldılar birde son zamanlarda akü hırsızlığı moda olmuş dikkat edelim motosikletlerimizi kuytu köşelere bırakmayalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rks Titanic 150-S'imin yan sanayi Ybr sol aynasını çalmışlardı.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    1)
    a-101 önünde durdum, kaskı ve yazlık eldivenleri çıkardım, motorun üstüne koydum onları ve markete alışverişe girdim... alışverişten çıktığımda eldivenler ortalıkta yoktu, yani eski püskü zaten çöpe atılma zamanı gelmiş eldivenlerim çalındı ama kaskı çalmamış hırsız.

2)
    2014 yılında inşaatta çalışıyordum, işe girdiğimin ilk yada ikinci haftası falandı.. paydos saati geldi ve üstümüzü değiştirdiğimiz bölüme gittik ekibimiz ile ve bir baktım benim sıfır iş ayakkabıları yok, pantolonun cebinde paralar gitmiş, üç beş lira bozuk para vardı onları bile almış hırsız, arkadaşlar yol parası vermese eve yürüyerek gidecektim.. "insan bari bozukları bırakır, yol paramı bile bırakmamış" demiştim o zaman.. sonradan hırsızı bulduk ama iş işten geçtiydi..

3)
    2012 yılında satın aldığım "sony" marka telefon kulaklığım 2017 yılında inşaatta çalındı, tabiri caizse evlat acısı gibi geldi... ben eşyalarıma çok değer veririm, 2 kat fiyatına geri alma teklifiyle çalan hırsızı bulmaya çalıştım ama olmadı..
    fz6_fazer, espresso ve bdrhngvnc bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Motosiklet deposu üzerinden boyunluğu aldı çocuk gözümün önünde. Arkasından seslendim geri getirdi.
    Scooterin da sele kılıfını çaldılar.

Bir de avmde mi spor salonunda miydi adam anlatiyordu motorundan sticker söküp goturmuslerdi.

Ben de avm tuvaletinde butona basınız yazısı vardı onu çalmıştım. Niye çaldım bilmiyorum. Hala duruyor evde apır sapır yerlere yapıştırıyorum.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eskiden aile evinde yaşarken tüm gün işte ve uzakta olduğum için bizimle yaşayan anneannemin bir sıkıntısı, bir ihtiyacı olur diye para kasamın anahtarını üzerinde bırakırdım. Maksat kadıncağızın bir sıkıntısı olursa bana bile sormadan alsın kasadan parayı ihtiyacını görsün. Eve giren hırsız kasamdaki tüm paraları çalıp karda kışta namerde muhtaç olmayalım diye bugünün parasıyla sembolik 50 TL gibi bir para bırakmıştı.
    cıbılduck ve espresso bunu beğendiler.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    1- Eski motosikletimin üstünden korkuluğunu çaldılar. (özel yaptırmıştım baya etliydi)
    2- Arka sehpamı çaldılar.
    3- Hastahanede (iş yerim) kaskımı çaldılar.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Sahilde balık tutuyorum. Atıyorum kovaya.. Kovanın ağzı açık ama su az. Sıçrayıp kaçamazlar yani..
    1-3-5 15-30 derken döndüm kovaya balık atıcam kovada 5-6 balık anca var..
    Ben oltayı atıp onunka uğraşırken bir yandan kedi,bi yandan martı ve karga benim kovadan karnını doyuruyormuş meğerse..
    Başımıza gelen en büyük hırsızlık bu olsun ...
    natijax, espresso, fatih.met ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koruma takozunun kafa kısmını sökmüşlerdi

Motosikleti
    YZF R25
    Zemin katta oturuyorum, motosikletimde hem alarmlı disk kilidi vardı hem de zincir kilit vardı. Alarm çalmaya başladı balkona çıktım bir baktım adamın biri (moto kurye) çadırı kaldırıyor. Alarmın çalması umurunda değildi ben acaba alarmı bir tek ben mi duyuyorum diye kendimi sorguladım. Şu diyaloglar yaşandı :

Ne yapıyorsun ?
    Markasını merak ettim de ondan ?
    Sanane onun markasından ?
    Hiç öyle merak ettim... (Motora biner kaçar)

Aynı gün 4 kuryeci motosikletin markasını merak etmişti. O gün elimde sopayla kuryeci beklemiştim
    fz6_fazer, fatih.met, msandikci ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Hobi bahçesinde 2 yaşında dut ağacımı yerinden söküp çaldılar. Sanırım yaşadığım en tuhaf hırsızlık olayıdır.
    Ondan sonra kendi bahçemi almaya karar verdim ama 4 yıl oldu hala alamadım.
    natijax ve cıbılduck bunu beğendiler.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Hırsızlık değil de, neden bilmem, birisi gösterge ekranımı sanıyorum anahtarla çizmiş. Bir de gidonun üstünde KTM yazıyor onu karalamış. İlginç bir psikoloji. Bi de eski motorumu AVM'ye park etmiştim. Döndüğümde aynaları yere bakıyordu. Biri üstüne oturup oynamış.

Motosikleti
    Bn125
    Benim hep spor salonunda eşyalarımı çaldılar. Atlama ipimi biri yürüttü. Bir kere havlumu ve suyumu koyup wcye gittim döndüğümde suyu biri alıp gitmişti. Başlarda da kilit takmıyordum birisi cüzdandan tüm parayı almıştı. Macfite gidenlere uyarım olsun. KİLİT TAKIN.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Eldivenimin tekiinin çalınması. Dolar bazında satın almıştım bayağı pahalıydı da.. Ama niye teki?

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden aile evinde yaşarken tüm gün işte ve uzakta olduğum için bizimle yaşayan anneannemin bir sıkıntısı, bir ihtiyacı olur diye para kasamın anahtarını üzerinde bırakırdım. Maksat kadıncağızın bir sıkıntısı olursa bana bile sormadan alsın kasadan parayı ihtiyacını görsün. Eve giren hırsız kasamdaki tüm paraları çalıp karda kışta namerde muhtaç olmayalım diye bugünün parasıyla sembolik 50 TL gibi bir para bırakmıştı.
    Tomi ben bu hırsızı sevdim , en azından size 50 lira bırakmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahilde balık tutuyorum. Atıyorum kovaya.. Kovanın ağzı açık ama su az. Sıçrayıp kaçamazlar yani..
    1-3-5 15-30 derken döndüm kovaya balık atıcam kovada 5-6 balık anca var..
    Ben oltayı atıp onunka uğraşırken bir yandan kedi,bi yandan martı ve karga benim kovadan karnını doyuruyormuş meğerse..
    Başımıza gelen en büyük hırsızlık bu olsun ...
    Samet sadaka verdim diye düşün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Çalıştığım kuru ıemiş dükkanıñin önünden armode depo üstü çantayı çalďılar. Sanırima akşam 20.30 civari. Motoron dergisi nin 70-80 lira karşılığı PARASI BENDEN HEDİYESİYDİ.
    bursevi

Geçen gün Historia avm'ye girmek zorunda kaldım. 15 dk sonra çıkarken 5 tl otopark parası aldılar.
    Kural [ Z ], espresso ve Remzidemir41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    plakamı çaldı iki hırsız.. kamera kaydı verdim ama polis çok sıkıldı..

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim Belediyenin koyduğu heykeli çalmışlardı.
    https://www.milliyet.com.tr/yerel-ha...dilar-10274445

Motosikleti
    MT-25
    Merhabalar,
    Motosiklet festivalinde, yan sehpanın civatasını çaldılar. Düşmüş gevşemiştir de vs diyenlere imkansız kontrol etmiştim yola çıkmadan önce.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155
    Arka Cebı oldukça sıkı olan kot pantolonumdan cüzdanimi calmislardi. Götümüzdeki donu calmadilar iyi cuzdan ile yirttim.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hobi bahçesinde 2 yaşında dut ağacımı yerinden söküp çaldılar. Sanırım yaşadığım en tuhaf hırsızlık olayıdır.
    Ondan sonra kendi bahçemi almaya karar verdim ama 4 yıl oldu hala alamadım.
    Bende Orhangazi'den ( Bursa ) zeytin fidanları aldım burada ( İstanbul ) yolu kenarında diktim iki sefer. İkisinde de söküp götürdüler. Bende hayır için dikmiştim olsun dikmek için götürdüyse helal ettim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)