Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Kim Hatalı

Katılımcı sayısı
78. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Motosiklet Sürücüsü

75 96.15%
  • Otobüs Sürücüsü

3 3.85%
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İki Otobüsün Arasında Kalan Motosiklet Kaza Yaptı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kaza, geçtiğimiz 18 Eylül Cuma günü saat 22.00 sıralarında Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı Belediye Altgeçidinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre arkadaş grubuyla bulvar üzerinde seyir halinde olan motosikletli bir genç, bir süre sonra tek tekerlek üzerinde gitmeye başladı. Genç sürücü tekerden indiği esnada yolcu indiren halk otobüsü ile seyir halinde olan bir otobüsün arasından geçmek istedi. Ancak mesafeyi ayarlamayan sürücü, otobüslerin arasında sıkışarak kaza yaptı. Hakimiyeti kaybederek yere savrulan genç sürücü hafif şekilde yaralandı. Kaza anı ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kazanın ardından bir süre sonra ayağa kalkan genç, motosikletine binerek yoluna devam etti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ekşide görmüştüm.
    Motosikletleri adeta terörist ilan etmişler. Bu kadar motosiklet düşmanı varken işimiz zor.

Kötü çocuklar burada

Videoya gelecek olursak, cbr nin bu motorlarında artistlik yapmanın bir anlamı yok. Sırf racing'e biniyorlar diye tüm yolun kendilerine ait olduğunu düşünüyorlar. O yüzden ben motorcu arkadaşı suçlu buluyorum, inşallah kısa sürede iyileşir...
    Italian ve exteras bunu beğendiler.

Motosikleti
    ...........!
    Böyle bir videoya anket açmak nedendir acaba.

Ortada çelişkili bir durum bile yok.

Hız limitine uymuyorlar.
    Trafiği tehlikeye atıyorlar.
    Araç zaten sağlanmaz.

Şimdi iyi olmuş diyeceğim ama bazıları kızacak.
    exteras, stubborn, fatih.met ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neyse ki ucuz kurtulmuş. Kaza trafik açısından olmasa da apaçilik kavramı açısından tartışmaya değer.

Motosikleti
    ...........!
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekşide görmüştüm.
    Motosikletleri adeta terörist ilan etmişler. Bu kadar motosiklet düşmanı varken işimiz zor.

Kötü çocuklar burada

Videoya gelecek olursak, cbr nin bu motorlarında artistlik yapmanın bir anlamı yok. Sırf racing'e biniyorlar diye tüm yolun kendilerine ait olduğunu düşünüyorlar. O yüzden ben motorcu arkadaşı suçlu buluyorum, inşallah kısa sürede iyileşir...
    Sonuna kadar haklılar.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Geçmiş olsun, umarım en kısa sürede iyileşirler. Trafik kurallarına uymayıp trafiği tehlikeye atıp, başkaa insanların eşlerinin, çocukların ailesinin, birilerin evladının canına sebep olmaları asla kabul edilir değil.
    lokalsürücü, sutlusoda ve Italian bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Bulut_Motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar haklılar.
    öyleyse motosiklet forumunda ne iş yapıyorsunuz?

*video sonunda ölmeyen bir trafik teröristi içerir.
    *kuralları çiğnemek için motor alıyorlar, sonra da "bizi fark edin" diyorlar. "ben bunları yapmıyorum" diyenlere inanmayın, hepsi yapıyor.
    *çete halinde motorun önünü kaldırıp trafiği terörize ederlerken bir tanesi iki otobüsün arasına sıkışıyor ama maalesef ölmüyor. hatta belki de burnu bile kanamıyor.
    *maalesef ölmemiş sürücü içeren video.
    sürekli mağdur olan motorsiklet terör örgütü umarım yakında azalarak biter.

bu yorumlara hak mı veriyorsunuz?

bakın ben size motosikletli haklı demedim, tamamen hatalı. anketide ona göre işaretledim.
    Ancak adamlar Tüm motosikletlilere Terorist diyor ve hepsi aynı diyor. Hepsi için aynısını söylüyor yani....

Motosikleti
    ...........!

*video sonunda ölmeyen bir trafik teröristi içerir.
    *kuralları çiğnemek için motor alıyorlar, sonra da "bizi fark edin" diyorlar. "ben bunları yapmıyorum" diyenlere inanmayın, hepsi yapıyor.
    *çete halinde motorun önünü kaldırıp trafiği terörize ederlerken bir tanesi iki otobüsün arasına sıkışıyor ama maalesef ölmüyor. hatta belki de burnu bile kanamıyor.
    *maalesef ölmemiş sürücü içeren video.
    sürekli mağdur olan motorsiklet terör örgütü umarım yakında azalarak biter.

bu yorumlara hak mı veriyorsunuz?

bakın ben size motosikletli haklı demedim, tamamen hatalı. anketide ona göre işaretledim.
    Ancak adamlar Tüm motosikletlilere Terorist diyor ve hepsi aynı diyor. Hepsi için aynısını söylüyor yani....
    Dostum haklısın ama sırf böyle motorcular yüzünden kavga ettiğin veya kendi hayatının ve sevdiklerinin hayatlarının umarsızca tehlikeye atıldığı oldu mu?

Olmadıysa bu durumu anlayamazsın.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Çocuğu Allah korumuş, belediye otobüsüne kafadan girebilirdi.
    Italian bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Bulut_Motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum haklısın ama sırf böyle motorcular yüzünden kavga ettiğin veya kendi hayatının ve sevdiklerinin hayatlarının umarsızca tehlikeye atıldığı oldu mu?

Olmadıysa bu durumu anlayamazsın.
    tabi ki, zaten genelleme yapacak olursak motosiklet sürücülerinin %60'indan fazlası makas atıp trafikte ailelerimizi ve bizleri tehlikeleye atıyor. En önemlisi " Motosikletlilerin adını kötüye çıkarıyor "
    Ben motosiklet sürerken efendi efendi sürmeyi tercih ediyorum, Diğer makas atarak kaza yapan motosiklet sürücülerine çok fazlada üzülmüyorum açıkcası.
    Sadece burada tüm motosikletlilere yapılan genelleme doğru değil, onu savunmuştum.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    düşe kalkka ögrenicekler motosiklet kullanmayı hatalı motosikletli geçmiş olsun kırık yok en azından.

Motosikleti
    ...........!
    tabi ki, zaten genelleme yapacak olursak motosiklet sürücülerinin %60'indan fazlası makas atıp trafikte ailelerimizi ve bizleri tehlikeleye atıyor. En önemlisi " Motosikletlilerin adını kötüye çıkarıyor "
    Ben motosiklet sürerken efendi efendi sürmeyi tercih ediyorum, Diğer makas atarak kaza yapan motosiklet sürücülerine çok fazlada üzülmüyorum açıkcası.
    Sadece burada tüm motosikletlilere yapılan genelleme doğru değil, onu savunmuştum.
    Yok dostum sen beni başından yanlış anladın. kesinlikle senin şahsına lafım yok.

O ekşideki yazıya hak veriyorum. Hak verme kısmım da söylenenlerin sertliği. Bende ölmesini istemem ama Ders almalılar.

O tip sürücüler yüzünden canından olmaya yaklaşan tanıdıklar var. İyileşsin ama motor kullanmasın veya adam akıllı kullansın ben bundan yanayım.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Orası tünel değil mi?
    Otobüs niye orada yolcu indirip bindiriyor?
    Otobüs durağında duran beyaz araç yüzünden olabilir mi?

Motosikleti
    ...........!
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orası tünel değil mi?
    Otobüs niye orada yolcu indirip bindiriyor?
    Otobüs durağında duran beyaz araç yüzünden olabilir mi?
    Ciddi misin sen?

Araç sağlamanın yasak olduğunu biliyorsun değil mi?

Artı videoya dikkat edersen orası araç park etmek veya başka bir durak gibi içeri yapılmış bir bölüm. ve otobüs belediye otobüsü.

Hatta kendin yazmışsın otobüs durağı diye.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Evet evet otobüs sürücüsü hatalı , hatta o saatte Esenyurt 'a doğru hareket eden tüm sürücüler hatalı
    muhammetcon bunu beğendi.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet otobüs sürücüsü hatalı , hatta o saatte Esenyurt 'a doğru hareket eden tüm sürücüler hatalı
    %99 motosiklet sürücüsü hatalı ama otobüs şoförü de durağın cebine girmek yerine sağ şeritte durmuş. motorcunun yanlış olması otobüsü haklı kılmıyor.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %99 motosiklet sürücüsü hatalı ama otobüs şoförü de durağın cebine girmek yerine sağ şeritte durmuş. motorcunun yanlış olması otobüsü haklı kılmıyor.
    Otobüs orada arıza yapabilir veya önünde biri durmuşda olabilir ki durakta bir taşıt var cebe girememiş..ben kazadan çok ankete takıldım

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Bu foseptik çukurunda araç süren, hatta nefes alan herkes suçlu.

Aynı anda kafadan 10-12 tane kural ihlalini 3-4 farklı sürücü, ikişer üçer sergiliyor. Direksiyondaki insan değil maymun olsa sonuç yine bu olacak.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otobüsten kaynaklı bir sıkıntı yok. Öndeki arac ani fren yapmamış zaten duruyor.

zikzak cizmeye calısmak aradan fırlamaya calısmak, sağlama yapmak. bunlar motorcunun sucu. zaten kurallara uyuyor olsaydı böyle bir kaza olmazdı.

adam akıllı kullanın su aracı, suclu motorcu ama hayatı riske giren yine motorcu. hiç mi geride bırakacak kimseniz yok da bu apaçiliği yapıyorsunuz.

dipnot: eksi tayfası her b.ka maydonoz bir tayfa, söylemleri abartı olsa da temelde aynı şeyi düşünüyoruz

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "ben bunları yapmıyorum" diyenlere inanmayın, hepsi yapıyor.

Benim fikrimde olmayan bizden değildir, hadi git öteye bakim demek nasıl bir acizlik Yazık...

Kimse otobüs durağının orta noktasına park etmiş otomobile laf etmemesi de ayrı bir ilginçlik...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)