Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ANKARADAN SELAM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Winner 200
    Merhaba bir kaç senedir ankaradayım meslek gereği ankara grubu ekinlik vs var ise katılmak isterim tabi malum Ülkemizin içinde bulunduğu durum inşallah en kısa sürede düzelir ve düzeldiği en kısa zamanda bir arada olmak dileğiyle.
    Ankara grubu bul beni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Newborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bir kaç senedir ankaradayım meslek gereği ankara grubu ekinlik vs var ise katılmak isterim tabi malum Ülkemizin içinde bulunduğu durum inşallah en kısa sürede düzelir ve düzeldiği en kısa zamanda bir arada olmak dileğiyle.
    Ankara grubu bul beni
    Motosiklet modelinizi bilmiyorum, Ankara gurubunun dağ kadrosu burda gelmek isterseniz 😀

netflixer bunu beğendi.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Ben de Ankara'ya kasım ayında taşındım.
    Şu korona derdi bitsin, ufak bir buluşmaya davet etmek istiyorum Ankaralı motosiklet sürücüsü arkadaşları. Çayımızı kahvemizi demler, terasta sohbetimizi ederiz.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

aleykum selamlar umarım bu dönemi atlatırız mümkün olan en hızlı sürede, cidden daraltıyor insanı

Ferudunabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Alıntı netflixer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykum selamlar umarım bu dönemi atlatırız mümkün olan en hızlı sürede, cidden daraltıyor insanı
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Ankara'ya kasım ayında taşındım.
    Şu korona derdi bitsin, ufak bir buluşmaya davet etmek istiyorum Ankaralı motosiklet sürücüsü arkadaşları. Çayımızı kahvemizi demler, terasta sohbetimizi ederiz.
    Merhabalar, bir süredir Ankara'da yaşayan forumda aktif sürücülere ulaşmaya çalışıyorum. Ankara'da canlı bir grubun olmaması çok üzücü, veya var ama içine kapanmış durumda bilemiyorum.

Ben şimdilik bir whatsapp grubu kurdum. Eskiler, yeniler, buradan bizimle iletişime geçebilirseniz çok güzel olur. Herkese sağlıklı günler.

https://chat.whatsapp.com/IQ2wXNQZcXL23lsFRoqyi7

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ankaraya taşındım ben de. hep tek tabanca gibiyim valla buralarda. hele kışın herkes kendi kovuğuna çekiliyor. kuryeleri saymazsak bi ben manyak gibi karda kışta çamurda zevkine motosiklet sürüyorum galiba.

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı Ferudunabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://chat.whatsapp.com/IQ2wXNQZcXL23lsFRoqyi7
    Bu iyi bir adim mesela

Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Siz de forumda içinde Ankara geçen mesajları takip ediyosunuz sanırım. Güncel konuyu hemen gördünüz. Gruba bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

-ZERO-,

Siz de forumda içinde Ankara geçen mesajları takip ediyosunuz sanırım. Güncel konuyu hemen gördünüz. Gruba bekleriz.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    an kara
    fak at
    umutluyuz

Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Alıntı ojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an kara
    fak at
    umutluyuz

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaraya taşındım ben de. hep tek tabanca gibiyim valla buralarda. hele kışın herkes kendi kovuğuna çekiliyor. kuryeleri saymazsak bi ben manyak gibi karda kışta çamurda zevkine motosiklet sürüyorum galiba.
    Haydi o zaman, ne duruyorsunuz. Buyurun gruba

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı Ferudunabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi o zaman, ne duruyorsunuz. Buyurun gruba
    Merhaba, Ankara grupları var. bendekilerden biri ait olduğum üniversite grubu, diğeri de KTM Ankara grubu.

Ayrıca burası forumun çok kenarda kalan bir kısmı. Ben sıkıldığım için köşe bucak dolaşarak tesadüfen gördüm linki. Pek kimsenin bulabileceğini sanmıyorum.

Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Ankara grupları var. bendekilerden biri ait olduğum üniversite grubu, diğeri de KTM Ankara grubu.

Ayrıca burası forumun çok kenarda kalan bir kısmı. Ben sıkıldığım için köşe bucak dolaşarak tesadüfen gördüm linki. Pek kimsenin bulabileceğini sanmıyorum.

MT Ankara il grubunda da paylaştım, başka nereye atabilirim içeriğe uygun olacak şekilde bilmiyorum

Duke 390 kullanıyorum ben de, KTM Ankara grubuna dahil olmayı isterim. Yardımcı olabilir misiniz hocam?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)