Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selam

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba.
    Forumu uzun zamandır takip ediyordum ama üye olayım dedim.İstanbul avrupadan katılıyorum yaşım 23.

Aea izleyerek başladım 2014 gibi, barkın abi için 2015te motosella etkinliğine gittim. videodaki gibi çok iyi birisiydi herkese yardımcı oluyordu.

Çevremde bir kaç arkadaşım motosiklet sahibi olmuş, bende onların yanına pederin arabayla gidiyordum. Kapalı alandada bazen motorlarını alıyordum.

2015te üniversiteye başladım, özelde yarım burslu kazandım. Derslerden dolayı iş kovalamadım, yaz tatillerinide okul kayıt için çalıştım, motosiklet hep ertelendi ama hep içimdeydi.

2017 yazında ehliyetimi ailemden habersiz aldım. Eve gelince öğrendiler :D

2019 bahar okulumun son dönemi artık hastanede staj yapıp üstüne part time valelik yapıyordum. mttour etkinliğine gidelim dedik bir arkadaşımla oda nk150sini yeni satmıştı. hem etkinlik bahanesiyle bütçeme göre mt kask mont eldiven aldım. etkinliğe gittik yradan metehan hocayla tanıştık sohbet ettik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

haziranda mezun oldum. ağustos ayında cbr125r aldım, aralık ayında askerlik felan 2 ayım kaldı forumu okuyordum tuşlu telefondan

yaza resimleri eklerim güncellerim.tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Aleyküm selam. Hoşgeldiniz. Yaşımız aynı sayılır, 97'liyim ben de. Manisa'ya yolunuz düşerse belki çay içeriz. Ben de ehliyeti alırken harçlığımı biriktirip kendim yazılmıştım.

acemiliğim manisa merkezdi yolum düşer yaza artık tanışırız, menmun oldum dostum
    emenyasin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)