Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Dominar UG 400 Vs CfMoto 400NK

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar başık belli CfMoto 400 Nk mı Dominar 400UG mu artı eksi yönleri ile yazar mısınız bu yaz sezonu başlamadan almayı düşünüyorum ikiside şu an 29-30Bin TL Arasında gidip geliyor kararsız kaldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    İkiside değil ikinci el tertemiz Honda cb500f tavsiye ederim o paralara çok daha güzel bir tercih olur
    Keoma bunu beğendi.

Tipi hoşuma gitmiyor hondanın Nk taraftarıyım ama işte yine de artı eksilerine göre son kararımı vereceğim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı asphendos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tipi hoşuma gitmiyor hondanın Nk taraftarıyım ama işte yine de artı eksilerine göre son kararımı vereceğim.
    Biri için dünya kadar aksesuar (çanta demiri, koruma demiri, rüzgarlık vs. vs.) bulabilirken diğeri için bulamazsınız; onu da dikkate alın... (Burada Honda ve Dominar ağır basar - bence 2. el CB500F'tir...)

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hocam 2 daha koy nk650 al derim.32 33 bin arasına 650cc motor almış olursun daha yakışıklı 2sinden de.illa 2 motor arasında seçim olcaksa ben yenilenmiş dominar diyorum piyasasından ötürü.cf moto da aslında kendini kanıtladı sorun sıkıntı pek yaşanmıyor gibi duruyor şu ana kadar.ayrıca nk400 alırsan sanırım 2018 olucak dominar 2020 model.2020 model nk400 35 bin tl falan olur muhtemelen.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    4 silindir çok gelir demezsen,

Yamaha xj6 diversion veya diversion F

Hee illa 0km alayim diyorsan,

Dominari al geç.

Şahsen,2008 enjeksiyonlu cbf600 tam alinacak motorda,amasi var,şehir içinde buyuk ve yakit olayindan dolayi.

Motor tecrübem yok arkadaşlar öyle 400 cc üstüne çıkmanın uygun olacağını düşünmüyorum max bütçemde 30 Zaten

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dominari al geç.

Şahsen,2008 enjeksiyonlu cbf600 tam alinacak motorda,amasi var,şehir içinde buyuk ve yakit olayindan dolayi.
    O motor şehir efsanesi. Cbf1000 ile aynı paraları istiyorlar ve fiyatı bana çok abartı geliyor. Yoksa ben cbf600 kovalayacaktım zamanında. Şu xj6 serisini bir ben sevemedim herhalde. Gerçekten itici geliyor maalesef...

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Tecrüben yoksa 250 fln al madem. Dominar çok torklu bir makine eğer tecrüben yoksa sıkıntı olabilir cf'de de tork var ama o biraz daha uysalmış sanırım. Aksesuarı sıkıntı etme bulunabiliyor. Piyasa olarak dominar daha iyi tabii ama özellik olarak nk bence daha iyi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Motor tecrübem yok arkadaşlar öyle 400 cc üstüne çıkmanın uygun olacağını düşünmüyorum max bütçemde 30 Zaten

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dominari al geç.

Enjeksiyonsuzları da fena değil
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enjeksiyonsuzları da fena değil
    Dogrudur,2006 model icin konusuyorum uzerindeki karburatorde cidden iyi tps li,soguklarda aksirmadan oksurmeden marş alir..

karburatorlu olanla enjeksiyonlu arasinda 100km de 1 litre farkediyor.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    motor tecrüben yoksa dominar ve nk da başını ağrıtabilir 20km hızla düşsen bile 500 1000 masraf çıkıyor yok maddi sorun yaşamam diyorsan eğitim al en azından 180kg filan bu motorlar çokta hafif değil

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Eski dominar kullanıcısı olarak yeni dominar beni bayağı heyecanlandırdı. Her türlü Dominar derim. Heleki artçı bindiririm diyorsan CF aklından bile geçirme, artçı selesi yok gibi biri
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

NK daha sportif ve agresif duruyor Dominara göre Nk alacağım sanırım ölümüne kötüleyen olmadı çünkü

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    illa bu 2 motor olacaksa gönlüm nk aklım dominar der. Bajajın yedek parca desteği daha uzun surer gibi geliyor bana bi yerde.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    oyumu dominardan kullanıyorum bajaj saglamdir yedek parca servisleri iyidir .🤗

Motosikleti
    Dominar D400
    Sırf yedek parça,sarf malzemesi, yan sanayi ürünlerin bol ve bulunabilir olmasından dolayı Dominar derim.
    n11, gittigidiyor vs gibi internet sitelerinin dışında direkt olarak Kuralkan'ın resmi sitesinden de sipariş veriyorsunuz, orjinal parçalar kapınıza geliyor. Araya servis vs sokmak zorunda kalmıyorsunuz.

Nk motor olarak güzel, ancak yedek parça ihtiyacınız olursa sizi mee'letebilir. Görünümünden dolayı illa NK alacaksanız 2. eline bakın, düşük km'de bir çok ilan var, hem ilk motorunuz olacak, hırpalayacaksınız, hem de satarken zararınız daha az olur.

Ha, ben daha düşük bir cc'li bir motor ile başlamanızı öneririm.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Şu an motorum olmasa 28900 e yapıştırırdım bende yeni makyajlı dominardan...Ama ilk motor olacaksa biraz güçlü gelebilir...Allah korusun en ufak yan yatma da bile üzer ayrıca 0km motosiklet..

ozomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200-Daelim Daystar250-Dominar
    NK daha sportif ve agresif duruyor Dominara göre Nk alacağım sanırım ölümüne kötüleyen olmadı çünkü
    Hocam sorduğun soru ve verdiğin cevaplardan anlaşılıyorki amacın nk400 için başkalarından da onay almak. Biraz motor kullanmış, al-sat yapmış kimse sana onu tavsiye etmez. Bu piyasaya girdikten sonra anlayacaksınki motorun tipinden çok motorun yedek parçası, servis ağı, kullanıcı kitlesi, sorun çıkarmaması,kolay elden çıkarılabilmesi daha önemli.. Seni ve cebini düşünerek şunu tavsiye edebilirim; dediğim şartları sağlayan 250cc bir motosiklet al 1 yıl kendini geliştir eğitim al, kolayca satıp sonrasında istediğin motoru alırsın. İlle de bu ikisinden biri dersen tabi ki dominar . İllede cf nin agresif tarzını istiyorum dersen 2.el nk250 derim.
    maktama bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)