Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ŞAMPİYONLAR LİGİ VOL.1 : Turkish Riders İle Bir Gün Geçirmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba !

Şampiyonlar Ligi'nin ilk bölümünde Turkish Riders ekibiyle birlikteydik.Yamaha R1,Bmw S1000RR,Ducati V4S,Yamaha R6,Mercedes A45,Suzuki HAYABUSA gibi makinalar bu bölümdeki konuklarımızdandı.

Eğlenceli,aksiyonlu,bol gazlamalı bir video çekmeye çalıştık.Umarım sizler de sıkılmadan izlersiniz.Ayrıca videodaki en beğendiğiniz motosikleti ya da Vol.2 de görmek istediğiniz motosikleti yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Not:Video çekimi boyunca gerekli güvenlik önlemlerinden ve motosiklet ekipmanlarından asla taviz verilmemiştir.Kimsenin hayatı tehlikeye atılmamıştır.Videodaki akrobatik haraketler tehlikelidir.Lütfen gerekli eğitimleri almadan denemeyiniz.

Videoyu beğenmeniz durumunda videoya yorum yapmayı,videoyu beğenmeyi ve en önemlisi kanalımıza abone olmayı unutmayın

İyi Seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=LrEZP74v3ss

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bu işler sokakta doğru değil. Hepsi yarış motosikleti ama sorsan kaç tanesi piste girmiş acaba? Hoş değil. İnsanlarda motosiklet nefreti başlatıyor bunlar, ailesiyle tın tın gezen arabaların yanlarından yüksek hızlarda geçiyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Video güzel olmuş elinize sağlık, Racing tarzım olmasa da motosiklete gönül verdiğim için ben beğendim.

Ancak motosikletten pek haz etmeyen biri için durum böyle olmaya bilir.Orta şeritte yol alırken Bi kaç otomobil sürücüsü 150km+ hızlarda sağımdan solumdan vızır vızır geçerse muhtemelen ağız dolusu söverim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

ha biz çok mu masumuz? zamanında girmedik mi böyle olaylara ? girdik ama yinede tasvip etmiyoruz 😊

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aaaa tam elestirecektim ki ekipmanlari tammis arkadaslarin.Artik araçların,motorların yanından 300 km hızla geçebilirsiniz,size serbest.

Bırak bu işleri Metin.Sen rapçi ol,kolyen ve şapkan harika ;)
    TOTEMONS bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Motosiklet ile giderken duserseniz ne kadar surukleneceginizi kabaca hesaplamak isterseniz gostergedeki 0 i atip 3 ile carpin. Yani diyelim 50 ile gidiyosunuz bu demek oluyor ki o an dusseniz kabaca 15 mt surukleneceksiniz. Arada bu hesabi yapip etrafiniza bakin o kadar suruklenecek alan var mi, bariyere mi girersiniz araba mi icinizden gecer sonra hiz yapin derim yapabiliyorsaniz. Full ekipman olmasi ölmeyecegimiz anlamina gelmiyor maalesef ve bu tarz seylerin sokakta yapilmasini sevmiyorum. Birde videoda marifet gibi polis takildi tapa gaz geldik diye anlatiyor.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    An itibari ile emniyete ihbar ettim, arkadaşlar şu siteden siz de ihbar edebilirsiniz

https://onlineislemler.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx
    yokon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok
    Aman ne şampionlar ligi..sıradaki video nun adı ne cbr 125 ili bağcılarda manita yaptım..
    zekeriyaimam bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    An itibari ile emniyete ihbar ettim, arkadaşlar şu siteden siz de ihbar edebilirsiniz

https://onlineislemler.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx

ögleden sonra bende sikayet edeceğim, yapılan insan hayatını hiçe saymaktır, bir de marifet gibi paylaşılmış.

Trafiğe açık alanda yapılacak şeyler değil bunlar, bu tip egoist insanlar yüzünden acemi birisi olarak arabalardan cok motorlardan korkuyorum.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    güzel motorlar, güzel çekim ama trafiğe açık alanda bunların yapılması hiç doğru değil özellikle videonun sonundaki sürüşler çok yanlış ve tehlikeli

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Göstergede km yi buzlamışsınız ama o motor 6. vites 12 bin devirde 110 yapmıyor muhtemelen

Yazık tek kelime ile yazık... Emin ol bir kaç kendini bilmez aaa nası gitti ama diyecek diye değmez. Hele.ki sakat kalma durumunda hayat hiç çekilmez. Allah kaza bela vermen kimseye inşallah ne diyim

sampiyonlar ligini birak, köy takimi olmaz bunlardan.
    trafik kurallarini ihlal edip kendi canlarini bosverde baskalarinin canlarini tehlikeye atan bir grup..
    acaba bunun nesini begenip devamini cekmeni isteyebiliriz?

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Cebine parasını koyan,en ucuzu 100 bin liralık motorları alan ve videonun başında gazlama işi çok sakat diyen insanlar...İnşallah kimsenin başını yakmazlar

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Sayın dostlar, sizler yapmıyor musunuz bu tür hareketler? Yada böyle motosikletiniz olsa yapmaz mıydınız? Sadece soru, bana da kızmayın . Benim öyle motorum olsa arada sırada yapardım yani yalan yok.

Bu aradam videonun 3. dakikasında kapattım çünkü hep aynı şeyler. Teker yapan var yavaş çekim var. Eee sonra? Açıkçası beğenmedim.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Vallahi şaşırdım.
    Sanırsın tüm forum Fahri Trafik Müfettişi.
    Herkes hız sınırlarına kesinlikle uyuyormuş gibi (uyanları tenzih ederim).
    Tamam yaptıkları çok doğru değil ama bu kadar da vurulmaz ki arkadaş
    Birazdan beni de linç ederler

Bu arada videoda emeği geçenlerin eline sağlık

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi şaşırdım.
    Sanırsın tüm forum Fahri Trafik Müfettişi.
    Herkes hız sınırlarına kesinlikle uyuyormuş gibi (uyanları tenzih ederim).
    Tamam yaptıkları çok doğru değil ama bu kadar da vurulmaz ki arkadaş
    Birazdan beni de linç ederler

Bu arada videoda emeği geçenlerin eline sağlık

videoda emek var, hakkını yiyemem ancak aracların yanından teker yaparken geçen adamları da marifet gibi göstermeye tepki gösterrim.

ben 1 yıllık motorcuyum, 162 cc motorum ile zorunlu olarak hız sınırlarına uyuyorum
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Videodaki akrobatik haraketler tehlikelidir.Lütfen gerekli eğitimleri almadan denemeyiniz.
    Nerede bu eğitimler ben de gitcem

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    linç is kaming yazmaya kalmamış

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boş yapmayın,makas atan araçları ihbar ediyorsak,bunları da ihbar edicez,motor kullandıkları için ayrıcalık mı tanıyalım ?

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Reyzik motorlar satılmasın herkes 250lik kullansın kampanyası başlatalım. Hız sınırlarını aşan motorlar satılmasın artık. Anti wheelie zorunlu olsun. Hatta motorlar kendi gitsin ustune oturalım uzun da yapsınlar 10 kişilik falan toplu taşımaya dönelim. Yaptıkları hiçbir hareket doğru değil tamam da bunu ımza kampanyasına çevirmenin bir mantığı yok adamlar herkese açık bir platformda paylaşıyor zaten ehliyetlerine el konulsa vaz mı geçecekler piste mi dönecekler sence? ya da ehliyetsiz gazlamaya cıkmazlar mı? Tamam videodaki 10 kişinin ehliyetine el konuldu ve artık gazlamaya teker yapamaya cıkamadılar diyelim. geri kalan binlerce kişi nolcak? Otobancı tayfa benim de hoşuma gitmiyor ne yanlarında sürüşe katılırım ne de muhabbetlerinden keyif alırım. Duz yol gazlamacası motoru pahalı olan reyis reysingci olur. Galdaşım 280de ufak bir titreme yapıyor makina ama 300de ip gibi gidiyor falan :D yazılım attırdık artık ibre 300un ustune cıkıyor. + Abi kaç beygir? - Yere yazıyor aslanım. 300len giderkene grenaj koptu laaa. Havada 2 3 4 sente vs. Super sport motorları cok severim fakat bu çevre yuzunden almak istemiyorum. E30 gibi. Tabi burası özgür bir platform herkes dusuncesını yaptıklarını şikayetlerini paylaşabilir. Sorun yok. Uzuldugum sey ''no limit'' pp ye sahip birisinin başkalarını limitlemek için imza toplaması. Pistte teker yapsalar da hosuna gitmezdi herhalde.

Edit: Yaptıkları suçtur fakat tek suçlu onlar değil. Yeteri kadar pist olmaması bu sorunların başında geliyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)