Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Öylesine yazayım dedim. Ben kaçar. Hava yağacakmış, motorun zinciri yağsızmış dinlemeyeceğim. Bakalım bu motor ile nasıl oluyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam dikkat et, yağmurlu havada kayıyor bu meret.

Motosikleti
    MT-07
    Abi bilmiyorumki. Lastikler kallavi ama ebatlar tırt

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Sadece 150km gidişim tutuyor. Dönüşte 150. Muhtemelen yağmurda yağıyor. Çanta ve yağmurluğumu alıp gidiyorum.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bu sabah çok düşündüm kara kara çıksammı yola diye ama, yatağın sıcaklığı ağır bastı.
    Millet harbi motorcu, bizim gii traştan değil
    Yolun açık olsun hocam, bi iki fotoğraf çekmeyi unutma şenlensin ortam
    Angrypower ve hotbiber3 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Bizim buralara geliyorsun demek hayırlı yolculuklar

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben de hava güzel bi Şile yapayım dedim.Hanım temizlik var dedi.Elimde gaz kolu değil viledanın sapı var :(

Motosikleti
    MT-07
    Walla Tekirdağ’dan geri döndüm. Yağmur bastırdı. Silivri’de çöktüm bir cafeye. Tekirdağ merkezden çıktım, güneş açtı

Yağmurluk vardı ama giyipte öyle dolanmak istemedim. Az birazda serin. Zaten soğuğu seven birisi değilim. Bir ara hava düzelir die bekliyorum.
    tubilubba bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    @Angrypower
    Bende Çatalca-Saray taraflarında dolaştıktan sonra şimdi Hezarfen havalimanındayım.
    Yakınsan gel.

Hava güneşli, açık, yağmur yok. 13 °c sıcaklık var.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla Tekirdağ’dan geri döndüm. Yağmur bastırdı. Silivri’de çöktüm bir cafeye. Tekirdağ merkezden çıktım, güneş açtı

Yağmurluk vardı ama giyipte öyle dolanmak istemedim. Az birazda serin. Zaten soğuğu seven birisi değilim. Bir ara hava düzelir die bekliyorum.
    silivri soğuk mu üstat?
    Green Arrow, Tinto ve HRider bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Angrypower
    Bende Çatalca-Saray taraflarında dolaştıktan sonra şimdi Hezarfen havalimanındayım.
    Yakınsan gel.

Hava güneşli, açık, yağmur yok. 13 °c sıcaklık var.
    Şimdi ayrıldım. İstikamet Büyükçekmece, daha sonra Yeşilköy çiroz.

Motosikleti
    MT-07
    Şimdi ayrıldım. İstikamet Büyükçekmece, daha sonra Yeşilköy çiroz.
    Abi walla kusura bakma. Eve geri döndüm. Üşüdüm die yorgana sarılıp kalmışım. Hazerfanda uçuş için mi bulunuyorsun? Hava güzeldi de ben kafam bozuk die 160-170 hardır hardır basınca soğuktan feleğim şaştı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silivri soğuk mu üstat?
    Walla abi az biraz üşüdüm. Kafamda bozuktu. Dertleşecek kimse de bulamadım. Bende boş boş bastım yollarda. Yavaş gidincede araba çarpıp beni hastanelik ettiğinden kafama kask dışında birşey takmıyorum şu aralar.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne şanslısınız hafta sonu plan yapabiliyorsunuz ben maraba gibi işte çalışıyorum :(

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bugün Kilyos-Garipçe yapan motor grubumu ekerek Bakırköy sahilde hatunun tekiyle kahvaltı ettim. Hatun bık bık bık o kadar konuşuyordu ki kafamın ırzına geçti, çıkışta debriyajın, vitesin falan nerede olduğunu unuttum. O kadar pişman oldum ki arkadaşlarımı ekip Pazar günümü böyle tiri viri geçirdiğime. Allahtan dün 3 motor dağ yollarından Şile-Ağva-Kandıra-Sakarya yapıp geri döndük, git gel 357 km.
    zekeriyaimam, Riptalon, kovboy03 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Kilyos-Garipçe yapan motor grubumu ekerek Bakırköy sahilde hatunun tekiyle kahvaltı ettim. Hatun bık bık bık o kadar konuşuyordu ki kafamın ırzına geçti, çıkışta debriyajın, vitesin falan nerede olduğunu unuttum. O kadar pişman oldum ki arkadaşlarımı ekip Pazar günümü böyle tiri viri geçirdiğime. Allahtan dün 3 motor dağ yollarından Şile-Ağva-Kandıra-Sakarya yapıp geri döndük, git gel 357 km.
    1 dakikalık bir meseleyi 1 saatte anlatıyorlar. ne kafa kalıyor, ne beyin.

hiç katlanamam. samimi biriyse "özet geç" diyorum. samimi değilse "özet geçin lütfen" diye uyarıyorum. devam ederse bir bahane bulup kaçıyorum.
    tommygun ve MT00 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 dakikalık bir meseleyi 1 saatte anlatıyorlar. ne kafa kalıyor, ne beyin.
    Üstat öyle böyle değil, ben kahvaltımı bitirdim üzerine çay sigara içtim. Bu hatunun hala çatalında aynı domates vardı ve hala bık bık bık anlatıyordu.
    MrMud ve MT00 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Abi walla kusura bakma. Eve geri döndüm. Üşüdüm die yorgana sarılıp kalmışım. Hazerfanda uçuş için mi bulunuyorsun? Hava güzeldi de ben kafam bozuk die 160-170 hardır hardır basınca soğuktan feleğim şaştı
    Biz planör ekibi olduğumuz için orada uçurmuyorum. Ama hepsi arkadaşım. Köfteside iyidir. Kızıma köfte yemeyi orada sevdirmiştim.
    Bugün benim gibi 55 üstü yaşlılar ekibi ağırlıktaydı.

Ben bir ara km saatinde 122 gördüm. Rüzgar rahatsız ediyordu. Daha sonra 80-90 gittim ve üşümedim. Belkide matruşka gibi 9 kat giyindiğimdendir.

Başka sefere inşaallah...

Motosikleti
    MT-07
    Biz planör ekibi olduğumuz için orada uçurmuyorum. Ama hepsi arkadaşım. Köfteside iyidir. Kızıma köfte yemeyi orada sevdirmiştim.
    Bugün benim gibi 55 üstü yaşlılar ekibi ağırlıktaydı.

Ben bir ara km saatinde 122 gördüm. Rüzgar rahatsız ediyordu. Daha sonra 80-90 gittim ve üşümedim. Belkide matruşka gibi 9 kat giyindiğimdendir.

Başka sefere inşaallah...
    Ah abi ah. Beni alın aranıza da az biraz öğüt verin. Bu yaşıma kadar hep tek tabanca takıldım, İstanbul'a geldim geleli 10 sene sonunda depresyona girdim. İstanbul'da da 3 senedir yaşıyorum. Pılımı pırtımı bırakıp, ceketimi alıp çıkasım var. İyiki evli değilim diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Beni götür beni. Hem kahvaltıyı ben ısmalarım sana Nedense İstanbul'da son turlarımı atıyormuşum gibi geliyor. Kazadan sonra hepten hayatı sorgular oldum. Ne için, kimin için, ne sebepten dolayı katlanıyorum bu şehre die. Hem daha çapkınlık öğreteceksin bana daha...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ah abi ah. Beni alın aranıza da az biraz öğüt verin. Bu yaşıma kadar hep tek tabanca takıldım, İstanbul'a geldim geleli 10 sene sonunda depresyona girdim. İstanbul'da da 3 senedir yaşıyorum. Pılımı pırtımı bırakıp, ceketimi alıp çıkasım var. İyiki evli değilim diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Beni götür beni. Hem kahvaltıyı ben ısmalarım sana Nedense İstanbul'da son turlarımı atıyormuşum gibi geliyor. Kazadan sonra hepten hayatı sorgular oldum. Ne için, kimin için, ne sebepten dolayı katlanıyorum bu şehre die. Hem daha çapkınlık öğreteceksin bana daha...
    Biz ne biliyoruz ki ne öğretelim Hava güzel olursa haftaya biz de Uçmakdere-Mürefte-Şarköy planlıyoruz. Konuşalım, uygun olursan beraber sürelim.

Motosikleti
    MT-07
    Bugün deli danalar gibi Tekirdağ'a yardıran MT-25 bendim. Benimde kalıptan dolayı 5.vitesten sonra daha ivmelenemiyor hayvan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Telefon full yağmur gösteriyor. O iş olmaz gibime geliyor

Üstat öyle böyle değil, ben kahvaltımı bitirdim üzerine çay sigara içtim. Bu hatunun hala çatalında aynı domates vardı ve hala bık bık bık anlatıyordu.
    ömür törpüsü be. bizde de vardı bi tane böyle, görünce yolumu değiştiriyordum. bi yakaladı mı en az 25 dakika.

bi tane de ankaralı vardı. samimiyetimiz az olmasına rağmen arar, yemin ediyorum 45 dakika hiç durmadan konuşurdu. Bir iki derken üçüncüde açmadım. elli kere aradı açmadım. aramadı bir daha.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)