Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kalitesiz Firmaların İsimleri ve Sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar,

Buraya biz motosiklet severlerin alışveris, servis vs. konularda gittiği firmaların eksik yanlarını ve Tavsiye etmeyeceginiz firmaları nedenleri ile birlikte yazalım. Amacımız bir yerde yapılan bir haksızlık varsa ona dair bir tavır belirlenip baska arkadaslarımızında bu haksızlıga madur olmamasıdır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bu konu kilit yer SAKAL söyledi dersiniz.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Istek gusel ama madalyonun diger tarafini dusunmek lazim derim.Motorun kalitesizligi gorecilidir ve ne imkan ve ne amac ile aliniyor diye sormak lazim.Su markayi alma berbat deriz ama cok ii markanin turbo kit sistemi arizali sakina alma da diyebilirim.Eger buraya marka ve model yazarsan daha dogru bilgilere ulasacagina eminim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    ne alaka arkadaşım mağdur insanlar bu şekildede seslerini duyuramıcaklarsa niye böyle motosiklet sitesi gibi topluluklar var , memnun kaldığınız şeyleri konuşuyosunuzda memnun olmadığınız şeyleri niye konuşamayasınız...

firmaya hakarete varıcak şekilde yorumlar yapılmadıktan sonra sorun yok demektir,o zaman böyle şeyler hiç yazılıp çizilmesin sende git aynı yere sende aynı muameleyi gör bende gidiyim bende aynı muameleyi görüyüm öylemi olsun istiyosun yoksa!
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)

Antalya'da olan arkadaşlara

1-Nebioğulları
    Nedenini say say bitmez zaten antalyalılar biliyor servis sıfır aksesuar bölümü %100 kazık oradan sadece motor alınır o da mecburiyetten

2-06 AYKUT oto aksesuarcısı
    Motorum için balata temizleyicisi ve bir kaç çıkartma almak için gittiğim yeni sanaide bulunan ahlaksız firma. Ufak tefek bir kaç parça alıcam diye ya da genç göründüğümüzden bilmem benimle ilgilenen arkadaş üzerinde bana resmen küfrettiler; bende tabi tavrımı koydum böyle olunca adam elindeki soda şişesini bana fırlattı tabi kendi dükkanı kırlıdı bir kaç şey işçilerle üstüme yürüdeler arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum çok terbiyesiz insanlar tabi intikamımı aldım aradım polisi tüm hepsini şikayet ettim hep beraber gittik karakola adamlar üç dört saat çalşamadılar

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    1-Nebioğulları
    Nedenini say say bitmez zaten antalyalılar biliyor servis sıfır aksesuar bölümü %100 kazık oradan sadece motor alınır o da mecburiyetten

2-06 AYKUT oto aksesuarcısı
    Motorum için balata temizleyicisi ve bir kaç çıkartma almak için gittiğim yeni sanaide bulunan ahlaksız firma. Ufak tefek bir kaç parça alıcam diye ya da genç göründüğümüzden bilmem benimle ilgilenen arkadaş üzerinde bana resmen küfrettiler; bende tabi tavrımı koydum böyle olunca adam elindeki soda şişesini bana fırlattı tabi kendi dükkanı kırlıdı bir kaç şey işçilerle üstüme yürüdeler arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum çok terbiyesiz insanlar tabi intikamımı aldım aradım polisi tüm hepsini şikayet ettim hep beraber gittik karakola adamlar üç dört saat çalşamadılar

Arkadaşlar marka veya model kastetmedim. Etrafınızdaki alısveris yaptıgınız firmaların kötü yanları varsa paylasalım ve aynı sorunu bir baska arkadasımız yasamasın anlamında söyledim. ORVEG arkadasımız gibi firma ismini baslık gibi yazın ve yasadıgınız sorunları madde madde yazın. Bu topic i herkes görecek firmalarda...
    Eger dogru olmayan birşey varsa onlarda cevaplarını verebilirler sanırım...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kiliştlenme sebebi zaten bu tip bi başlığın mevcut olması şikayetleri yazabileceğiniz bi başlık var zaten...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=4180
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler