Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

[MT - İstanbul]Park Kalamış Kafe Toplantısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar

perşembe akşamları yaptığımız toplantının mekanını özgürlük parkından aşağıda fotoğrafı görülen kalamıştaki yere aldık hepinizin bilgisine.

geçen hafta çok az kişiydik, bu hafta yine eskisi gibi kalabalık bir katılım bekliyorum. gelmeyenler ceza alacak bilesiniz

Kalamış Park Cafe'de Buluşuyoruz.

Mekanda alkol mevcut değil ancak bira vs. içmek isteyen olursa 10 metre ön taraftaki banklarda hemen karşıdaki tekelden nevalesini alıp demlenebilir mekan sahibi bilakis kendisi iletti. (İR' den alıntı)

Menümüze Gelince:
    K. Çay: 1 ytl
    B.Çay: 1.75 ytl
    Nescafe: 2.50 ytl
    Coca Cola: 2.50 ytl
    Sıkma Portakal: 3 ytl
    Waffle: 4 ytl

Sosis Tava: 6 ytl
    Hamburger: 3 ytl
    Karışık Tost: 2 ytl
    Tavuklu Salata: 5 ytl

================================================== ============================================[/B][/COLOR]Arkadaşlar 29 haziran perşembe akşamı özgürlük parkına gittik hepimiz mekanın doğal rtamından memnun kaldık. fiyatlar da uygun, değerlendirmesi sizde.

iskonto oranına gelince, işletme müdürü ile erdoğan aktaş arkadaşımız konuşuyordu bir ara bende maydanoz oldum söylenen şu mekan yanlış anlamadımsa belediye ye ait o nedenle siparişler direk pc ye işlendiği için kafalarına göre iskonto yapamıyorlar. ancak biz sürekli geleceğiz dersek yetkililerle görüşecekler. bu güne kadar hiç böyle bir istek gelmemiş onlara da

Listede alkollü içecek fiyatları yok - Bira 5 YTL idi diğerlerini bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    selamlar bana çok yakın ben gelebilirim bi dahaki toplantıda
    [FONT="Tahoma"]HAYK[/FONT]

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Erdem bravoo listeyi mi aşırdın bu net görüntü akşam fotosunu çekicem diyodun

İşletme aslında belediyeye ait değil. özel bir işletme ancak nazımız geçmeyecek bir yer de değil. Bu hafta içinde onlardan bu konuda bilgi alırım. Sürekli gidecek olursak bize özel havuz kenarı bir yer rezerve ettiririz(akşamları ne kadar açık hava olsada içerisi biraz sıcak oluyor en azından havur kenarı esintili olur)...

Park içerisinde ilerleyen günlerde açıkhava sinema gösterimleri vs. de olacak. Evli ve çocuklu olanlar da çocuklarını getirebilir çocuklar için çok güzel oyun parkları mevcut, biz büyükler içinde puz pateni pisti ve spor sahaları var.

http://www.ozgurlukparki.com/detay.asp?id=177
    http://www.ozgurlukparki.com/ozgurlukparki.asp

(Dün çıkarken gelen telefon üzerine sizlerle vedalaşamadım ve sahil turuna katılamadım, inşallah başka sefere )

Özgürlük Parkına nasıl gelinir?
    Ulaşım Krokisi ve Uydu Görüntüsü için tıklayınız
    Hayatonda

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Herşeyin bir ilki vardır
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    bence uygun

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Bence de güzel bir yer oldukça rahat en azından servisi güzel ve garsonlarıda müşterinin ne olduğunu biliyor oldukça saygılılar bütün arkadaşlarımız en az bir kere gidip görmeliler diye düşünüyorum herkezin izlenimleri önemli.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    Erdem abi dün akşamki toplantı oldukça eğlenceliydi. Katılan arkadaşlara ve sana organizasyon için teşekkür ederim. (Herkese mesajla veya telefonla arayıp bilgi vermen ayrıca takdir edilecek bir nokta )

Ortama gelince, abi diğer Sera Cafe için ben "sahil dururken neden apartman arası" diye yorum yapmıştım, hala aynı fikirdeyim aslında, ama buranın ortamı hoşuma gitti şahsen.. Sahile'de gideriz ara ara

Sanırım geniş alan olması, yeşillikler içinde olması, şehrin göbeğinde olmasına rağmen araç gürültüsü olmaması, motorumuzun gözümüzün önünde ve güvenli olması hoşuma gitme sebepleri diye düşünüyorum.

Fiyatlara gelince ÇAY 1 LİRA ve çay'ı güzeldi. Yemeklerde uygun bence... Hatta bi ara kahvaltı veya brunch düzenlede şu omletin tadına bakalım

Bir sonraki "Göztepe özgürlük Parkı Toplantısı" nı mutlaka takip edip katılıcam.

*Bilmeyen arkadaşlar için bir kroki veya basit tarifte eklersen iyi olur abi. Saygılar
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    jaaaa erdem aaabiiii.... aglayacagiiim. istanbulluyum, feneryolluyum, türküm, doruyum... senden 3 ücncü kez cavap alamiyorum.... hangi özgürlük parkindan bahsediyorsun? fiatlistesini bile bastim ama ne adress ne baska birsey... lütfen bir cevap...
    all you need is love

Motosikleti
    BMW F650 GS
    İnsan feneryolu'nda otururda koskoca Özgürlük Parkını nasıl bilmez..

Selamiçeşme de minibüs yolu ile tren yolu (Bağdat caddesi) arasında. Minibüs yolu üzerinden kadıköy ya da pendik yönünden gelirken Göztepe SSK ışıklardan sahil yönüne dönüyorsunuz. Bağdat caddesinden gelirken selamiçeşme ısıklardan sağa sapıp köprüyü çıkıyorsunuz. Park karşınızda.

Özgürlük Parkına nasıl gelinir?
    Ulaşım Krokisi ve Uydu Görüntüsü için tıklayınız
    Hayatonda

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jar Jar Binks! 34 EF 1622
    Bi dahaki buluşmaya ben de katılmak isterim! Minibüs caddesinde, Ziverbey'deyim bana çoook uygun bi mekan buluşmak için. Yalnız kafama bişey takıldı. Motorla parkın içine girip, Park Cafe'nin önüne kadar nasıl gidiliyor?
    [FONT="Comic Sans MS"]And you run and you run to catch up with the sun, but it’s sinking...[/FONT]

Motosikleti
    Suzuki GN 250
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı
    jaaaa erdem aaabiiii.... aglayacagiiim. istanbulluyum, feneryolluyum, türküm, doruyum... senden 3 ücncü kez cavap alamiyorum.... hangi özgürlük parkindan bahsediyorsun? fiatlistesini bile bastim ama ne adress ne baska birsey... lütfen bir cevap...
    galatada tanışmıştık selam tekrar
    özgürlük parkını tarif ediyim kadıköyden bostancıya gittiğini düşün sahil yolundan, bp var içinden u dönüşü yapılan hani, onu geçiyosun kalamış kalamışı geçiyosun selamiçeşme onu da geçiyosun solunda özgürlük parkı öteki girişi de bağdat caddesinde hatta

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Abi budur işte ya bende Asyalılara ne oldu diyodum artık bence mekan tutabiliriz orayı bi gidip görelim zaten Erdem abim referans verdikten sonra gözüm kapalı gelirim ben
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Motosikleti
    BMW F650 GS
    ya aslında motor ile parkın içine girip park cafenin önüne motorları getirmek ilerde bi sorun olabilir. O nedenle aslında orta kapıdan(bu kapı cafeye çok yakın) giriş yapılırsa iyi olur. Park içinde normalde motorlu araç kullanmak yasak, ancak park cafeye gideceğinizi söyleyip kenardan kimseyi rahatsız etmeden sessiz gidilirse iyi olur. Bu konuda işletme sahibi ile konuştuk dün akşam bugün az sayıdayız ama ileride buraya gelmeye başlarsak 40-50 motor oluruz nasıl olcak dedik.. aldığımız cevap suydu:
    "Şu anda parkın güvenlik elemanları bizim personelimiz dolayısıyla buraya gelmeniz su an için sorun değil ancak ay başında yeni güvenlik şirketi ve elemanları gelecek ileri de sorun olabilir belki parkın girişinde park alanı var oraya bırakabilirsiniz orada güvenlik elemanı da var bu konuyu konuşup hallederiz" dendi.
    Aslında bu mekanda gerçekten motor park alanı sorunu var ama bu sorun olursa bu konuyu park müdürlüğü veya belediye başkanı nezdinde çözmeye çalışırım. Ama bize de bu konuda biraz iş düşüyor. Sonuçta orası bir park ve orada bisiklet bile park içindeki insanları rahatsız edebiliyor o nedenle gürültü çıkarmadan(gereksiz yere motor bağırtmak ve hızlı kullanmak gibi) saygılı bir şekilde kullanırsak çok çok iyi olur.
    Hayatonda

Motosikleti
    Suzuki GN 250
    benim bildiğim bu bide selamiçeşme köprüsü var tren yolunun üstünden geçen o da olabilir köprünün orda hemen

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    offf offf sahanda sucuklu yumurta
    yafu bu saatde böyle topic açılırmı bak karnım acıktı
    neyse gidecek arkadaşlara afiyet olsun
    ben biraz çocuk bakıcılığı yapacağımda
    KAMP ADAMLARI

Alıntı intercom adlı üyeden alıntı
    anadolu yakasında 1 tane özgürlük parkı vardır. feneryollu olup da bilmemen ayıp

Motosikleti
    Suzuki GN 250
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    offf offf sahanda sucuklu yumurta
    yafu bu saatde böyle topic açılırmı bak karnım acıktı
    neyse gidecek arkadaşlara afiyet olsun
    ben biraz çocuk bakıcılığı yapacağımda
    abim çocuğuda getir bakarız sırayla

Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı
    ya aslında motor ile parkın içine girip park cafenin önüne motorları getirmek ilerde bi sorun olabilir. O nedenle aslında orta kapıdan(bu kapı cafeye çok yakın) giriş yapılırsa iyi olur. Park içinde normalde motorlu araç kullanmak yasak, ancak park cafeye gideceğinizi söyleyip kenardan kimseyi rahatsız etmeden sessiz gidilirse iyi olur. Bu konuda işletme sahibi ile konuştuk dün akşam bugün az sayıdayız ama ileride buraya gelmeye başlarsak 40-50 motor oluruz nasıl olcak dedik.. aldığımız cevap suydu:
    "Şu anda parkın güvenlik elemanları bizim personelimiz dolayısıyla buraya gelmeniz su an için sorun değil ancak ay başında yeni güvenlik şirketi ve elemanları gelecek ileri de sorun olabilir belki parkın girişinde park alanı var oraya bırakabilirsiniz orada güvenlik elemanı da var bu konuyu konuşup hallederiz" dendi.
    Aslında bu mekanda gerçekten motor park alanı sorunu var ama bu sorun olursa bu konuyu park müdürlüğü veya belediye başkanı nezdinde çözmeye çalışırım. Ama bize de bu konuda biraz iş düşüyor. Sonuçta orası bir park ve orada bisiklet bile park içindeki insanları rahatsız edebiliyor o nedenle gürültü çıkarmadan(gereksiz yere motor bağırtmak ve hızlı kullanmak gibi) saygılı bir şekilde kullanırsak çok çok iyi olur.

dün akşam mekana ilk ben gittim güvenlik motoru içeri almıyordu. şefleriyle konuştum.

aramızda serseri kimse yok park içinde motorlu araç kullanılmaması konusun da bende sizden yanayım ama motorların görüş alanımızda olması gerekir, yoksa sağını solunu kurcalayıp zarar verirler dedim.

giriş kapısından cafeye kadar çok yavaş ve dikkatli gideriz dedim izin aldık

insanlar oraya kafa dinlemek, çocuklarının rahatca koşup oynaması için geliyor

sizlerden ricam park içinde girerken ve çıkarken kesinlikle durmakla hareket etmek arasında bir hızda kullanın. motorları bağırtmayın.

bunlara uymayan arkadaşları hep beraber uyaralım hatta aramızda olmasına müsade etmeyelim

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jar Jar Binks! 34 EF 1622
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı
    ya aslında motor ile parkın içine girip park cafenin önüne motorları getirmek ilerde bi sorun olabilir. O nedenle aslında orta kapıdan(bu kapı cafeye çok yakın) giriş yapılırsa iyi olur....
    Tamam ya çok da önemli değil aslında! Buluşma olacağı gün haberleşir, motorları ortak biyere bırakırız. Veya alternatif bir çözüm üretilebilir bir araya gelindikten sonra! Çünkü bugün motorla girebilsek bile, yarın motor sayısı arttıktan sonra nasıl olur bilemiyorum.
    [FONT="Comic Sans MS"]And you run and you run to catch up with the sun, but it’s sinking...[/FONT]

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    benim evin yani orasi... cik cik cik... özgürlük parki cok tur, göstepedede vardir diye düsündüm görüsmek üzere!!!

Alıntı Rölanti adlı üyeden alıntı
    galatada tanışmıştık selam tekrar
    özgürlük parkını tarif ediyim kadıköyden bostancıya gittiğini düşün sahil yolundan, bp var içinden u dönüşü yapılan hani, onu geçiyosun kalamış kalamışı geçiyosun selamiçeşme onu da geçiyosun solunda özgürlük parkı öteki girişi de bağdat caddesinde hatta

merhaba Rölanti,

hem güzel bir nik secmisin hemde güzel bir motorun var. galatadan cikinca biraz inceledim onu, harika walla. sadece biraz temizlemek lazim bi demir cilasi yeni bi sele... oh harika walla
    all you need is love

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler