Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teknik Açidan Yardim Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selam.Çin malları içerisinde scooter olarak uzun yol yapmayı düşünürsek hangisini tercih etmeliyim.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.MONDİAL151RS-ASYA 150T1 olabilirmi mesela.Sizin görüşleriniz nedir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    hojam scoter değil vitesli tercih et bence çünkü scoterda rampada kalıyosun ama vitesli motorda ise vites küçültme imkkanın var ve daha hızlı cıkıs demk oluyor bu
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Her iki modelle de ilgili konu başlığı olması lazım, yanlış hatırlamıyorsam. Önce oraları oku bence, uzun yol deneyimi hakkında birşeyler yazılmış mı mesela? Eğer cevap bulamazsan yine oralara sor ki kullanıcıları cevap versin sana. Doğrudan kullanıcılarla muhatap ol yani. Oraya onlarca kişi yüzlerce yazı yazmıştır. Burada alacağın cevap yaş çatlasa yirmidir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Öncelikle ilginiz için sonsuz teşekkür.AMA HER TELDEN AYRI CEVAPLAR ALIYORUM:ŞAŞIRDIM arkadaşlar.Birisi birini kötülüyor.Diğeri öbürkünü.Yazımdanda anlaşılacağı gibi kafam karıştı karar veremedim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Milletin diğer model hakkında ne dediğini okumaktansa milletin kendi motoru hakkında ne dediğini oku. Bunu da ancak ilgili motorların başlığında bulursun. Sorunu olan adam çözüm için oraya yazar, motorunu sevinen adam paylaşmak için oraya yazar. Sonuçta yapacağın, her başlıkta o motorla ilgili ne dendiğine bakmak, diğer motorlarla ilgili ne dendiğine değil.
    May the Force be with McLaren Mercedes

enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r

Alacaksanız honda alın!!

abicim illa scooter alacağım diyosan honda al!! (diğer modellerin fiyatı uygun düşmeyebilir) motorlar kaliteli ama biraz pahalı!! dün honda 100 beat aldım ve salı günü gelecek ve kampanya çıkmış peşin fiyatına 8 taksit yapıyorlar!! Honda bayiine gitmeden sakın motosiklet almayın!!

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    vitesli tercih et
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Arkadasım illa scooter alcam diyosan (hele uzun yol icin)git marka bisey al Bak bendede var (cin malı)ama uzun yola cıkmaya cesaret edemedim.Cünkü insanın icinde bi huzursuzluk olyo acaba ne zaman yolda kalcam diye,hele bi iki arıza cıkarmıssa... Bence ya biraz daha fazla para ver honda falan oyle biseyler al yok ben daha fazla veremem diyosan vitesli cin malı al.Mesela yarı otomatik ''cup'' modeller olabilir... (sadece bi oneri)

Herkeze ilgilerinden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar.Sağolun.Model konusun da Hala kararsızım ama genede sonsuz teşekkürler.Balçova/İZMİR

30 yaşımdan sonra ilk defa geç de olsa motor merakı sardı beni.Allah sonumu hayır etsin.İlgilendiğiniz için herkese tekrar teşekkürler.Bu arada scooter kullandım.Ama vitesli hiç kullanmadım.Bilgilerinize

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    hojam scoter değil vitesli tercih et bence çünkü scoterda rampada kalıyosun ama vitesli motorda ise vites küçültme imkkanın var ve daha hızlı cıkıs demk oluyor bu
    Valla benim scooterim gayet güzel vites küçültüyor !
    Çin malı da olsa şanzımanın Speed-up Pump sistemi var ,
    mesela 50 ile gidiyorsun gaz kolunu sonuna kadar aç
    yeniden yavaşca yarım gaza düş , gazı pompala yarım gazdan az gazlama ama
    Bak nasıl hızın hemen 80 e çıkmış !

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    senin 80 dediğin motor aslında 50-60 yapıyor merak etme biz denedik hepsini için rahat olsun ani hızlanmak için napcan frene basıp gazı bırakıp birden mi asılcan ???
    o zmana kadar ölmezsen tabi
    viteslinin yerini hiç bişi tutmaz güven bana
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bugün yolda test ettik !
    90 yaptım , Chevrolet Lacetti oto kadran 82 kmde !

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Mengu16 ya güveniyorum cünkü o motor 90 km yi rahat yapar. Bence suan o motor(mondial150hs,wuxi scoozy,asya 150t...gibi daha bi cok model)cin malı 150cc scooterlar arasında en serisi.Ama benim tek bi cekincem var...Motorun (cin malı oldugu icin( uzun yolda kalma riski var.Bi honda beat veya activa adamın kafasını yormaz bastın mı sorunsuz gidersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler