Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    cratocummmm... hehehe valla aklımda kara panter almak vardı ama kırmızı ejderi görünce dedim kırmızı da yakar ortalıgııı...
    Kırmızının havası başka hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler

Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı
    Comet Modelinden bende almak istiyorum.
    2000 ytl nakitim var. gerisi kkartına taksit yapabileceğimiz ve veya pesin fiyatına taksit yapan bildiğiniz bayi varmı acaba.
    Hemen altında ki mesaj

Alıntı aiqa adlı üyeden alıntı
    Merhaba Arkadaşlar,
    Cuma akşamüsü siyah renkli GT250R`mi alıyorum. İlk motorum olacak. Geri vitesi vardı değil mi hyosungların
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler

Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    o bendim richy
    yavuz güncelle listeyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    hala şu organizasyon organizasyon diye tutturan kullanıcalardan fikir niye çıkmıyor anlamış değiliz doğrusu?
    bu arada organizasyona hyo meraklıları da katılabilir elbetteki...

Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    Eveeeet arkadaslarrr.. dün gittim ve istanbulmotordan kırmızı GT250 mi aldımm.. hayırlı ugurlu kazasız olsun bana dimi ;)

hayırlı uğurlu olsun, gel de hyo'larımızı tanıştıralım ilk fırsatta...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüm yeni arkadaşlara hayrılı olsun, gün geçtikçe sayımız
    artıyor, ne güzel, sanıyorum buluşma katılım yüksek olursa
    oldukça eğlenceli geçecek

açıkyol
    takıldıgımız konu, tüketimin hesaplı olup olmaması değil aslında, benzin
    göstergesinin doğru çalışıp çalışmamasıydı, bir türlü tam olarak
    ne kadar benzin tükettigi konusunda mutabık kalamıyoruz ama bence de
    çok önemli değil, kırmızıyı görünce benzin alırız olur biter

Motosikleti
    Terzi kendi söküğünü dikemezmiş
    Eğer motosikleti taksitle almayı düşünüyorsanız sıkı durun; çok yakında motosiklet kredisi olarak kredi verecek bankalarla anlaşma yapılıyor. Biliyorsunuz bugün honda-yamaha-bmw-suzuki gibi motosikletlere Koç Bank, İş Bankası, Akbank gibi bankalardan 36 vadeli 1,20 gibi bir faiz oranıyla kredi alabiliyorsunuz. Ancak şu anakadar Hyosung için kullanılamıyordu. Dediğim gibi çok yakında Hyosung markası da bu markalar arasında yerini alacak.
    Diğer bir alternatif ise tüketici kredisi. 36 aya kadar o da 1,65-1,75 oranları arasında kredi veren bankalar mevcut.
    Bir diğeri kredi kartı. Vade farkını almadan satış yapan olduğunu zannetmiyorum. Eğer varsa da ilk söylediği fiyatın içinde kesin vade farkıda vardır. Ben HYOSUNG bayisi olarak Worldcard a 24 , İş ve Oyak Bank kartlarına ise 18 ay taksit yapabiliyorum. Vade farkları ise banka kredilerinden daha uygun. Çünkü banka kredilerinde ilk alınan (sigorta için) masraflar çok yüksek. Tabi kredi kartı alımları için hatırı sayılır bir limitiniz olması şart.
    Bir diğer alternatif ise nakit. Biz bayilerin en çok sevdiğimiz ödeme şekli.

Hepinizin gönlünüzce bir motosiklete sahip olmanız temennisiyle....Saygılar.

trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    arkadaşlar açıkçası ben istanbul motora günahımı vermem neden mi :

1)motora baktığım dönemde gittim dışarıda kimse yoktu içeri girdim asma kısımda biri laptop başında oturuyordu hyosun gt250r bakıorum dedim git dışarı bak ordakiler ilgilenio bana sorma dedi...

2)motorumu istinye motordan aldım caddeye geldim arkım didonunda çok hafif yamukluk var dedi ist motoya gittim dedim böle böle servisimiz açılmadı yan sokakta 20 m mesafedeki asım ustaya götürün dedi tmm dedim teşşekkür ettim asım ustaya geldim ist motordan yolladılar didon yamuk dedim tmm 2 dak iş yaparım dedi siz yetkili servis misiniz dedim ewt ewt dedi yaptı tam gidicez para dedi e dedim garanti biz yetkili servis deiliz..ist motor 18 km de olduunu bildii bir motoru kaste hasanpaşadaki sevise yollamadı ki oraya götürmmyeyim die..

3) aynamı çarptım yeni ayna sordum gidip oradaki bayan yarın gelecek sipariş vermiştik dedi ama bir soriim die ayhan die hatırladıım yine laptopun başında duran şahsa sordu yanımızda adam bağırır bir sesle yok ayna mayna vermeyeceksiniz yarın gelince gelsin alırlar!! dedi ki ben sanki sök motordan ver demişim gibi olmaz yapamm dersin tmm derim olur biter...

4)yeni alacak arkadaşlara indirim yapmayacaklarını söledii için de ordan almamalarını söyleye bilirim istinye motorun hemen yanındaki mondial de aynı kişiye ait hakan bey ordan 8250 plaka DAHİL verio ve HSBC kredi kartı ile 13 taksit yapıor ilk taksiti de hsbc ödüo ondan faiz çok az gelio üztüne 2 kat indirim oluyor...

tok satıcılık bu olsa gerek..çook çok mecbur kalmadıkça ist motora gitmem bundan sonra..böyle davranan insanların servisine de hiç güvenmem ben hasanpaşadaki niyazi ustaya götürüyorum...şikayet et diyenler olmuştu bana kimsenin ekmeği ile oynamam sonuçta allaha havale ettim..ama BENİM düşünceme göre kızıltoprakta başka bi yerde satılmalıydı ist motorda değil...u arada koşuyolunda oturuyorum buna rağmen istinye motora gittim kızıltoprak yerine...

saygılarımla
    Sevdim seni birkere başkasını sewemem...

Satılık Hyosung comet 250

Arkadaslar motorumu satıyorum enduro almak niyetindeyim.

Hyosung gt250 comet (siyah) 2005 model 11500 km de . sorunsuz-kazasız. garantisi devam ediyor.

ilgilenenler: 05353625065
    msn : o_ozsoy1@hotmail.com

onur.

Motosikleti
    Alıntı trigger adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar açıkçası ben istanbul motora günahımı vermem neden mi :

1)motora baktığım dönemde gittim dışarıda kimse yoktu içeri girdim asma kısımda biri laptop başında oturuyordu hyosun gt250r bakıorum dedim git dışarı bak ordakiler ilgilenio bana sorma dedi...

2)motorumu istinye motordan aldım caddeye geldim arkım didonunda çok hafif yamukluk var dedi ist motoya gittim dedim böle böle servisimiz açılmadı yan sokakta 20 m mesafedeki asım ustaya götürün dedi tmm dedim teşşekkür ettim asım ustaya geldim ist motordan yolladılar didon yamuk dedim tmm 2 dak iş yaparım dedi siz yetkili servis misiniz dedim ewt ewt dedi yaptı tam gidicez para dedi e dedim garanti biz yetkili servis deiliz..ist motor 18 km de olduunu bildii bir motoru kaste hasanpaşadaki sevise yollamadı ki oraya götürmmyeyim die..

3) aynamı çarptım yeni ayna sordum gidip oradaki bayan yarın gelecek sipariş vermiştik dedi ama bir soriim die ayhan die hatırladıım yine laptopun başında duran şahsa sordu yanımızda adam bağırır bir sesle yok ayna mayna vermeyeceksiniz yarın gelince gelsin alırlar!! dedi ki ben sanki sök motordan ver demişim gibi olmaz yapamm dersin tmm derim olur biter...

4)yeni alacak arkadaşlara indirim yapmayacaklarını söledii için de ordan almamalarını söyleye bilirim istinye motorun hemen yanındaki mondial de aynı kişiye ait hakan bey ordan 8250 plaka DAHİL verio ve HSBC kredi kartı ile 13 taksit yapıor ilk taksiti de hsbc ödüo ondan faiz çok az gelio üztüne 2 kat indirim oluyor...

tok satıcılık bu olsa gerek..çook çok mecbur kalmadıkça ist motora gitmem bundan sonra..böyle davranan insanların servisine de hiç güvenmem ben hasanpaşadaki niyazi ustaya götürüyorum...şikayet et diyenler olmuştu bana kimsenin ekmeği ile oynamam sonuçta allaha havale ettim..ama BENİM düşünceme göre kızıltoprakta başka bi yerde satılmalıydı ist motorda değil...u arada koşuyolunda oturuyorum buna rağmen istinye motora gittim kızıltoprak yerine...

saygılarımla

benden bayi fikri isteyenler ne düşündüğümü bilirler.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla triger çok haklısın,
    bahsettigin kişi, yani oranın sahibi kesinlikle kimse ile muhattap
    olmayan acaip de aksi bir tip, esnafsın, dükkana gelen birisine
    üstelik de motoru almış artık ödeme yapıyor, insan biraz güleryüz
    gösterir, sanki motoru bedava veriyor, sen yazınca ben de hatırladım
    maalesef alternatifi olmadıgı için bu piyasadaki çoğu dükkan sahibi bu
    şekilde,
    bu piyasadaki hemen hemen herkesin dükkan sahipler yada servisler ile
    ilgili anlatacak bir hikayesi mutlaka vardır

Motosikleti
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    valla triger çok haklısın,
    bahsettigin kişi, yani oranın sahibi kesinlikle kimse ile muhattap
    olmayan acaip de aksi bir tip, esnafsın, dükkana gelen birisine
    üstelik de motoru almış artık ödeme yapıyor, insan biraz güleryüz
    gösterir, sanki motoru bedava veriyor, sen yazınca ben de hatırladım
    maalesef alternatifi olmadıgı için bu piyasadaki çoğu dükkan sahibi bu
    şekilde,
    bu piyasadaki hemen hemen herkesin dükkan sahipler yada servisler ile
    ilgili anlatacak bir hikayesi mutlaka vardır
    istanbul motor anlatılmaz yaşanır...
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    hyo gt250 dark
    istinye motorda trigger ile karsilasmistik yanilmiyorsam. tokluk ve sicak kanlilik konusunda trigger e katiliyorum.
    bu arada; motoru park ederken metal pantolon kemeri ile depoyu cizmek pek kolay oluyor. ben bu konuda pek basariliyim ilk gordugumde cocuklar yapti sanmistim. ancak ikinci cizikte durumun farkina vardim.
    herkesin dikkatine.
    gezi konusunda; gelmeme bir engel cikmaz ise herseye uyarim. yeterki yollarin yabancisi olanlar icin guzergah veya bulusma yerleri iyi tarif edilsin.

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    sen cuma akşamı alcağım demişsin motoru ben ne yapayım :( finallerin bitmesine daha 10 gün var ve ben okula getirmedim motoru uzun yol zorlamayayım diye daha kullanmadım bile doğru düzgün

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    benden bayi fikri isteyenler ne düşündüğümü bilirler.

işte bnde bu fikirlerden yola çıkarak c.tesi aöf sınav çıkışı ilk iş istinyeye ışınlanmak olacak 8.250 ye plaka dahil veriyomuş zaten hemen gt250r alıcam hayırlısıyla gerçi ellerinde yokmuş ama sipariş geçecez dedi en kötü 6 güne gelir merak etmeyin dedi bari şu gezi olayı milletin finali sınavı var onlar geçsin de öle yapalım hem sınavları olanlarda katılmış olur bitince hep beraber bi geçiş merasimi düzenleriz...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

ya arkadaşlar buarada gt 250r ın 0-100 hızlanması kaç sn videoları izledim ama pek tatmin etmedi açıkcası.. bi yerde 6 sn diye duymuştum doğru mu?

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet! hyosung un izmitte ne bayisi var nede yetkili servisi!!! motorun hayalini bile kuramıyoruz işe bak ya :(
    ==============================
    ==============================

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Dünyalılar beygir gücü kilosundan fazla olan motosikletler ürettiler ama daha depo göstergesi düzgün çalışan motosiklet yapacak teknolojiye ulaşamadılar.
    Eğer hareketsiz sabit kalınırsa loadceller ile bu sorun çözülebilir Akira biz fabrikada 10 kg bazında bindelik oranlarda hata ile ağırlık bilgisi alabiliyoruz endüstriyel otomasyonda bu uygulanabiliyorsa araçlarada uygulanabilir ama kartıyla modülüyle biraz maliyetli olacaktır mutlak daha uygun sistemlerde vardır buradan çıkan sonuç benzin göstergelerimiz yanıltabilir ama ben henüz sıkıntı yaşamadım Bende arkadaşlardan biri sorduğu için denemek istedim yoksa tüketim benimde pek umurumda değil sadece merak ettim yeterki bana kullanım zevkini yaşatsın onuda fazlasıyla alabiliyoruz birde şu motor sesini arttırabilsek...
    Aramıza yeni katılan arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız sayımızın artacağına emin olabilirsiniz burada bulunan herkez şahit oluyordur durdurup markayı nette duymuştum nasıl anlatırmısın bende düşünüyorum diyen çok oluyor yanlız üzerine çin malı değildir diye yazı asacağım olsada farketmez ya en çok karşılaştığım sual bu...

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar bu alacağımız motorların garantileri kaç yıl 1 mi 2 mi yani nezaman biz bu motorları mod. edebilicez yani bi egsoz neon vs. bunları nezaman yapabilmiş olacaz garanti nezaman bitiyo yanii c.tesi istinye motor a sipariş vermeye gidicem inşallah plaka dahil bu fiyatı verir bizede başka bişi sölemez hatta bi arkadaş hediye olarak çin malıda olsa eldiven+kilit bunun dışında orta kalite bi kask veriyomuş var mı böle bişi 2 gün snra gidecez ona göre bilerek gidelim...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı provomr adlı üyeden alıntı
    istinye motorda trigger ile karsilasmistik yanilmiyorsam. tokluk ve sicak kanlilik konusunda trigger e katiliyorum.
    bu arada; motoru park ederken metal pantolon kemeri ile depoyu cizmek pek kolay oluyor. ben bu konuda pek basariliyim ilk gordugumde cocuklar yapti sanmistim. ancak ikinci cizikte durumun farkina vardim.
    herkesin dikkatine.
    gezi konusunda; gelmeme bir engel cikmaz ise herseye uyarim. yeterki yollarin yabancisi olanlar icin guzergah veya bulusma yerleri iyi tarif edilsin.
    Çizmeyi bırak depodaki boya atıyor ve altta koruma yok gibi geldi bana ön bölüm için tank ped uyguladım kafam rahat şimdi önceden iyice geriye yaslanıyordum Ne zaman resim koysak bir yeri çiziliyor Allah nazardan saklasın insan bağlanıyor arkadaşlar...

Alıntı trasher adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu alacağımız motorların garantileri kaç yıl 1 mi 2 mi yani nezaman biz bu motorları mod. edebilicez yani bi egsoz neon vs. bunları nezaman yapabilmiş olacaz garanti nezaman bitiyo yanii c.tesi istinye motor a sipariş vermeye gidicem inşallah plaka dahil bu fiyatı verir bizede başka bişi sölemez hatta bi arkadaş hediye olarak çin malıda olsa eldiven+kilit bunun dışında orta kalite bi kask veriyomuş var mı böle bişi 2 gün snra gidecez ona göre bilerek gidelim...
    Ben aldığımda kaskı hediye ettiler pazarlık gücüne bağlı sanıyorum adamlar ister al ister alma talep çok havalarında ancak benim aldığım bayide son derece yardımcı oldular aldıktan sonrada ne sorsam sabırla yanıtladılar motosiklet satıcılarında daha doğrusu altını çiziyorum bazılarında fazlasıyla havalı haller mevcut modeller için araştırma yaparken girdiğim iki showrom dan birinde kavga edip çıkıyordum ben bana saygı göstermeyen bir işletmeden asla alışveriş yapmam bu tip tecrübelerinde ortamda deşifre edilmesinden yanayım...

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Alıntı hayatımHepyek adlı üyeden alıntı
    peşin fiyatına istediğim taksit nasıl olur ya?? en fazla kaç taksit olur. Dark sen nere ile konuştun. birde peşin olarak %12 bayii veriyosunuz ne demek anlamadım

şöyle iza edeyim hajım bnm alacaım motor 5100 ytl bunun %12 si yane 625 ytlsini motoru aldıığnn yere motoru alacaın zaman veriyorsun geri kalan 4475 ytliyde 24 ( daha fazla veyadaha kısa) taksitlere bölüp kredi destei sağlayan firmaya ödüyorsunuz

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı trigger adlı üyeden alıntı

saygılarımla
    arkadaşlar herkes burada trigger gibi anlatsın başından geçenleri ki herkes bilinçlensin sağol dostum.

Alıntı trasher adlı üyeden alıntı
    işte bnde bu fikirlerden yola çıkarak c.tesi aöf sınav çıkışı ilk iş istinyeye ışınlanmak olacak 8.250 ye plaka dahil veriyomuş zaten hemen gt250r alıcam hayırlısıyla gerçi ellerinde yokmuş ama sipariş geçecez dedi en kötü 6 güne gelir merak etmeyin dedi bari şu gezi olayı milletin finali sınavı var onlar geçsin de öle yapalım hem sınavları olanlarda katılmış olur bitince hep beraber bi geçiş merasimi düzenleriz...
    hayırlısı olsun trasher..kardeşlik sen giderken mutlaka bana da haber ver beraber gidelim. hem bende bölece süreci görmüüş olurum unutma ama. hem bi yarımım da dokunabilir. bu arda kask eldiven ve kilit hediye..zaten veriliyor. vermezlerse kırarız boynuzunu

Alıntı DarkArchAnGeL adlı üyeden alıntı
    şöyle iza edeyim hajım bnm alacaım motor 5100 ytl bunun %12 si yane 625 ytlsini motoru aldıığnn yere motoru alacaın zaman veriyorsun geri kalan 4475 ytliyde 24 ( daha fazla veyadaha kısa) taksitlere bölüp kredi destei sağlayan firmaya ödüyorsunuz
    ahmetcim sanada alırken yardım etmek ve arkadaş olmak isterim cebim sende var ..giderken aramayı unutmaa..

garanti 2 yıl trasher.

akiraaaaa,dostum motorunu tekrardan birkezdaha hayırlar,kazasız belasız kullnamanı dilerim.. bana da duaet de bizde en kısa zamanda alabilelim rsmini kaydettim bile. keşke sende üzerinde olsaydın.yüzünü görseydik.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    Arkadaslar gercekten bende istanbul motorun tutumunu tavrını hiç begenmedim.. sanırım ilk ve son motorla ilgili muhabbetim olucak orasıyla.. servis ve diger işim oldugu zaman baska Hyo bayiilerine giderim...

herneyse.. benim RedDragon un bi kac resmini koyayım buraya... nazar degmez insallah
    keyifli sürüşler arkadaslar hepinize...

Bu resimdeki arkadasımda Loccodur
    KSK FOREVER ... 35½

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler