Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çıplaklar buraya!...

Motovento
    REKLAM ALANI

hadi hayırlı olsun diyorum.Doğrusu bu segmentte bir boşluk vardı. Bu arada Chopper'larla ilgili olarak sadece gösterişli ve hantaldır açıklamasına katılmıyorum. Harley&Davidson adlı iki gencin garajlarında imal edip bir efsane haline gelen daha sonra Amerikan ordusu tarafından savaşta kullanılan, uzun ve ıssız amerikan çöllerindeki otoyollarda, yeniden özgürlüğün ve western ruhunun temsilcisi bir segment daha doğrusu bir yaşam tarzının sembolüdür o...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Bencede hayırlı olsun arkadaşlar piyasadaki markalar bizim gibi çıplak severlere bu türden aletler sunduğu için şükretmeliyz dielim ayrıca er6n'ninde cbf 500kadar yeni başlayanlara uygun olduğunu duymuştum ki bende öyleyimözellkikle de selesinin alçaklığı bakımından

oedipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tum naked tutkunlari merhaba,
    bikac onerim olucak ozelliklede monster hastalarina...ben de bir monster tutkunuyum hatta tutkunundan da ote yani hastalik bulasici acaip manyak super garip olaganustu b durum b
    bende cok pahali oldugunu alinamayacagini dusunurdum 2-3ay oncesine kadar,fakat gercekten cok uygun fiyatlara monster lar var.bence DUCATI hayalinizi ertelemenin bir amaci yok.evet belki bakimlari parcalari vs boraz pahali ama,ondaki zevki hic bir motor vermiyor.biraz arastirirsaniz gerckten uygun motorlar var piyasada.hele de su yazin bittigi gunlerde.bence fiyati uygun diye(hyosung kullanicilari yanlis anlamasin) gidipte 7-8milyar hyosunga vereceginize,o fiyatlara ikinci el monsterlar var,onlari dusunun...dusunenlere yardimci olabilirm.bisuru tanidigim arkadas var motorunu satan.foto eklemei bilseydim eklerdim monsterlari ama belki daha sonra. ducati yi utopya olarak gormeyin bence.selamlar.

tum naked tutkunlari merhaba,
    bikac onerim olucak ozelliklede monster hastalarina...ben de bir monster tutkunuyum hatta tutkunundan da ote yani hastalik bulasici acaip manyak super garip olaganustu b durum b
    bende cok pahali oldugunu alinamayacagini dusunurdum 2-3ay oncesine kadar,fakat gercekten cok uygun fiyatlara monster lar var.bence DUCATI hayalinizi ertelemenin bir amaci yok.evet belki bakimlari parcalari vs boraz pahali ama,ondaki zevki hic bir motor vermiyor.biraz arastirirsaniz gerckten uygun motorlar var piyasada.hele de su yazin bittigi gunlerde.bence fiyati uygun diye(hyosung kullanicilari yanlis anlamasin) gidipte 7-8milyar hyosunga vereceginize,o fiyatlara ikinci el monsterlar var,onlari dusunun...dusunenlere yardimci olabilirm.bisuru tanidigim arkadas var motorunu satan.foto eklemei bilseydim eklerdim monsterlari ama belki daha sonra. ducati yi utopya olarak gormeyin bence.selamlar.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Sana inat yarın gidip Hyosung 250 comet aLacam
    Ducati Monster sadece bi motosikLet degiL apayrı bi makina,şampiyonlar Ligi şampiyonu
    Born To Be wild,Live to Ride...

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    bunada naked diyebilirmiyiz emin değilim. eğer öyleyse nakedlerin lideri olacak çıktığında.
    Hayabusa Motorlu Suzuki B-King

oedipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana inat yarın gidip Hyosung 250 comet aLacam
    Ducati Monster sadece bi motosikLet degiL apayrı bi makina,şampiyonlar Ligi şampiyonu

ya birak bu yersiz inadi,sana da b monster alacaz eninde sonunda,nolcakki adana istanbul 1000km,gelir gidersin her 10bin de bir

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Honda'nin yeni CB600F Hornet'ini de ekleyelim.

http://www.mc.honda-eu.com/uk/en/mc/...troduction.jsp
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

VampiReCRoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    [Kanuni TIGER (AYı) : Mondial 250mct (KuZGuN)] şu aN ==> Suzuki GS500E (TuğLa)

BueLL Lightning

eee bir çıplak tutkunu olarak bu forumu boş geçemezdim değil mi ?
    bende buralıyım arkadaşlar ALLAH bana da bi çıplak nasip etsin...
    ahanda bu da benim hastalığım

BueLL Lightning

birazda ortaya karışık yapalım

Cagiva Raptor 125

Ducati MonsteR 620 DaRk ( efendim ne buyurdun abi ? hemen abi ? abimiz MonsteR abicim )

Yamaha V-MaX ( nedir? budur? emret agam)

Yamaha MT-01 ( işte V-Max aganın halefi budur abicim aksini düşünen ? )
    [SIZE="2"][/SIZE][FONT="Impact"][SIZE="2"][B][/B][/SIZE][/FONT]
    [COLOR="Red"]KaNayaN[/COLOR] dizLeRim üzeRiNde [B]KADERİMİ[/B] kabuLLeNdim...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çıplaklar buraya diyince bende şey sandım......

Tamam girdiğim gibi çıkarım rahatsız olmayın bizimki elbiseli...
    Herkese saygılar....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Hornet güzel olmuş, ben biraz ER6'ya benzettim
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    Başlığı ne zmandır okumamıştım ama sanırım herkez aynı fikirde monster orta sınıf çıplakların piri agası babası vesaire kimse nin fz6 dan bahsederken ağzının suyunun aktığını duymadım veya gsr dan ama nedense bu monster şekil itibariyle kaslı motor efsanesinin or sınıfta lideri.Dün özay bana bmw nin 1200 serisinden bir çıplak gönderdi bir üst segmentte düşünülebilir.işte lafı gecen çıplak..
    kim demiş çıplaklar çirkindir diye

Not:yarım grenajlı motosiklet naked deildir kendini kandırma örsan

Bir not daha:ÜST SINIF BELKİDE ŞU ULAŞILAMAYAVAK ÇIPLAKLARI KOYMAYIN SİNİR OLUYORUM
    To know me is to love me....

ariassos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB900F
    cb 900 sahibiyim,tadındaz yenmez bir makina."bırak beni,ben gidicem" diyen bir makina.

Motosikleti
    Alıntı ariassos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 900 sahibiyim,tadındaz yenmez bir makina."bırak beni,ben gidicem" diyen bir makina.
    Bu hornet olayınada ben bayılıyorum özellikle viraj ve dengesi çok iyi olduğu söyleniyor biraz bilgilendirirmisin?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buda benim makina Hakkini yememek lazim ciplak likta nudistler kitabina gecmis bir makina Cok gusel yatiyor ve yolda cok rahat bir makina
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buda 2007 V max yakında yollarda olur benim illet hastalığım kronik sıkıntım !
    Bizim hyoları andırıyormu dersin ?

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadslar bnde buyuk ihtimal naked ci olcmm haziranda :D
    cbf 500

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda benim makina Hakkini yememek lazim ciplak likta nudistler kitabina gecmis bir makina Cok gusel yatiyor ve yolda cok rahat bir makina
    Benim onceki makinam.. Hakikaten kullanimi cok rahatti. Lastikleri iyi olduktan sonra bir saga bir sola hic yormadan yatar.. Yeni baslayanlara her zaman oneririm..
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

Motosikleti
    650 s için ne diyorsun bi sende var sanırım cengiz abiyle konuşmama mütakip er 5 kimsede yokmu yahu

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    naked makinalar daha vahsi duruyor gozumde. Yollarda boyle sinirli bir boga gibi. Silindir blogu boyle ortada durdukca insan da zevk yapiyor. Naked makinalar gercekten street makinalaridir. Ve sokaklarda Racingleri tokatlakmak icin uretilmistir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    yaa bn cbf500 alacagım ama haziranda da simdiden gelim...:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler