Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Honda fiyat güncelliyor yeni zam kapıda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NeXuSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ironmax - Honda İntegra - Xmax 250
    pcx için rüzgardan etkilenmeyecek yada en az etkilenecek şekilde en fazla kaçlık çanta takmalıyım ? 30-35-40-42 ?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı NeXuSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx için rüzgardan etkilenmeyecek yada en az etkilenecek şekilde en fazla kaçlık çanta takmalıyım ? 30-35-40-42 ?
    Biraz sizin kalıbınızla da ilgili. 37-39-40l çantalar hem yeterince büyük hem de yeterince küçük olacaktır. Bu boyutta topcase'ler 14" laptop çantalarını çok rahat alır. İçine bir kask ve ıvır zıvır koyablirsiniz. Kaskı sele altına koyarsanız da ceket ve ıvır zıvırı alacaktır.

NeXuSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ironmax - Honda İntegra - Xmax 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz sizin kalıbınızla da ilgili. 37-39-40l çantalar hem yeterince büyük hem de yeterince küçük olacaktır. Bu boyutta topcase'ler 14" laptop çantalarını çok rahat alır. İçine bir kask ve ıvır zıvır koyablirsiniz. Kaskı sele altına koyarsanız da ceket ve ıvır zıvırı alacaktır.
    Teşekkürler. Çanta 1 kapalı kask ve eldiven yağmurluk filan taşısa yeter açıkçası.
    Çanta motorun arkasında çok küçük durmasın yada büyük olupta rüzgardan etkilenmesin diye düşünmüştüm.
    35-37 lt olanlar işimi görür rahatça ama boyut olarak biraz küçük durabilir sanki. 180cm boy 90 kg yum. Yapılı olduğum için arkamda 40 yada 42 daha uygun olur gibi görünüyor. Maksat rüzgardan etkilenip hızı düşürmesin ve dengesizlik yapmasın.

Motosikleti
    Alıntı NeXuSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 litre kullanıyordum gayet memnundum.

Motosikleti
    Dün 2021 model 580 km de pcx imi sattım . 2022 için beklemedeyiz .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Allah akil fikir versin
    freasy ve kapgan bunu beğendiler.

SCelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Arkadaşlar 2022 pcx alıcam inşallah, şuanda spacy kullanıyorum. Herhangi bir kronik sorunu vs. varmıdır? Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şuna dikkat et dedikleri bişey varmıdır? İşe git gel ve gezi için kullanıcam.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R

Motosikleti
    msx 125 olsun istiyorum
    Ayda bir yada iki kez 160km gidiş 160km dönüş yol yapmam gerekecek çok fazla trafiğin olduğu bir yer değil sizce pcx bu işi görür mü? Çok yorar mı selesi nasıl? rüzgar çok yer miyim?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı motoromer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayda bir yada iki kez 160km gidiş 160km dönüş yol yapmam gerekecek çok fazla trafiğin olduğu bir yer değil sizce pcx bu işi görür mü? Çok yorar mı selesi nasıl? rüzgar çok yer miyim?
    Boy 1.80 civarı ise rüzgara karşı ekstra aparat yahut daha uzun cam gerekebilir ama 70-80 giderim dersen pek sıkıntı yaşamazsın , pcx le bir günde iki molalı 300-400 km rahat gidilebilir , bu mesafe motordan çok kişiye bağlı , benim birkaç arkadaşım var Africa Twin le bile 200 km sonra oflayıp poflamaya başlıyorlar , ben 150 cc sukuturla iki defa İstanbul Turgutreis yaptım , 150-200 km de bir 10-15 dk mola vermişimdir o kadar..
    tommygun bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    PCX 125 2022 var elimde. Bu motosiklette kombine fren sistemi mevcut mu yoksa ABS olduğu için kombine yok mudur net bilgisi olan var mı?

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Detaylıca inceleme videosu da benden..

selamlar

https://youtu.be/Gwb58SUHX70
    birGarip..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    İStanbul anadolu yakasında birçok Honda bayide pcx var. Bayiler ortalama 5 bin TL lik aksesuarla 97.000-103.000 TL arasında satıyor motorları. Liste satış fiyatındaki kar marjına ek olarak 12 bin tl bayiye güzellik yapmak isteyenler kaçırmasın

Merhabalar, 2023 model Pcx için bayii ile görüştüm. Liste yapıyoruz. Sırayla satışa çıkartıyoruz dediler. Ne zaman listeye yazılabilirim dediğimde nisandan sonra 2023 için tekrar liste oluşturacaklarını söylediler. Bugün gidip bayi ile görüştüğümde ise ağustostan önce listeye ekleme yapmayacaklarını paylaştılar. Bursa da yaşıyorum yetkili bayi sadece duran kardeşler. Çevre illerde de olsa iletişimde olduğunuz ve liste konusunda ya da motor konusunda destek olabilecek bayi var mıdır? Sahibinden ile bayi arasında neredeyse 20 bin fark var. Beklemek sorun değil. Sadece ilerleme katedebileceğim çözüm konusundan desteğinizi rica ediyorum.

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    HAdi yine iyiyiz pcx almak isteyenler. İstanbulda bircok bayi sipariş alıyor. Tek şart istanbulda ikamet ediyor olmak, kendi aralarında bi kara listeleri var al-satcıları ifşa ettikleri orada olmamak.

İyi forumlar. Motosiklet dünyasına kırkımızdan sonra pcx 125 ile katıldık. Geç kalmışız maalesef. Benim evde motosikleti koyacak garajım bulunmuyor. O nedenle sağlam bir brandaya ihtiyacım var. Brandacı ile görüştüm. Güzel branda malzemeleri var ama ölçüsünü tutturamam diye korkuyorum. Sizlerden özel olarak pcx’e branda yaptırıp memnun kalan (ölçüleri cuk oturan) varsa ölçü bilgisi alabilir miyim? Arkada çanta ve tur camı mevcut.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Hayırlı olsun biraderim iki teker dünyasına hoş geldin , Pcx in zebil gibi aksesuarı heryerde satılmaktadır , internetede bulabilirsin brandayı diktirmekle uğraşma bence..

Hoş bulduk. Aslında bir tane aldım branda içi miflonlu gri olanlardan. Sadece 1 ay dayandı. Sökülen yerleri diktim ama kediler sağ olsun tırnak atıp deldi bazı yerlerini. Ondan dolayı sağlam bir malzemeden yaptırmak istedim. Polyesterler baya pahalı 1500 civarını bulabilir. Pvc kaplamalar daha ucuz 600-700 civarı. Oxford kumaştan güzel brandalar da varmış. Amazonda satılıyor. Karar veremedim açıkçası. Branda malzemesi iyi ama adam tipsiz tuhaf bir şey dikerse diye tedirginim. Ondan ölçü ve şekil tavsiyesi istedim belki burda yaptıran vardır diye. Ya da ucuzundan tekrar alıp üst üste kullanmak parçalanana kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)