Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Honda Hornet 750

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerindeki motoru alınca güzel oluyor demek ki? Tiger 660'ta maalesef ellerinde motor olmadığı ve 6 ay sonrasına sipariş alındığı için bir de fiyat konuşulduktan yaklaşık 20 gün sonra yurt dışı fiyat ve kurda da bir değişiklik olmadığı halde döviz bazlı fiyat USD 1.000 artınca çekiciliğini çok yitirdi motosiklet, bastım nakiti DL 650'yi aldım, kredi bile kullanmadım.

Neyse artık, DL 650'den sonra Tiger 900 GT'ye geçersem o zaman tekrar bakılır. Sanırım 900 GT'lerden stokta birkaç tane her zaman oluyor. Çok çekici bir motosiklet, DL 650 üzerine güzel bir yükseltme olur. (CB550F'in üzerine biraz kalın geliyordu. Tiger 900'e gelmek için en az 4 sene ister benim durumumda...)
    Hayırlı yeni motorunuz olsun. Umarım Tiger alacağınız zaman bu durum tekrarlanmaz. Ben de bu arada direkt almadım. 2 ay sonra gelecek motosikleti ayirtmistim. O zaman da ellerinde yoktu motor. Fiyat değişmez değil mi dedim, yok dediler.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı yeni motorunuz olsun. Umarım Tiger alacağınız zaman bu durum tekrarlanmaz. Ben de bu arada direkt almadım. 2 ay sonra gelecek motosikleti ayirtmistim. O zaman da ellerinde yoktu motor. Fiyat değişmez değil mi dedim, yok dediler.
    İşte ST için uygun şartlar varmış demek ki (Tiger için - kısıtlı stok ve arzdan kaynaklı - böyle bir güzellik olamamış...) ST çok güzel bir motosiklet olduğu halde bizde çok az ilgi görüyor, kendi sınıfındaki çoğu motosikleti ciklet gibi çiğneyip atacak bir motosiklet halbuki.

Neyse biz Tofaşoğulları'nın çocukları ve torunlarıyız normal böyle şeyler MT-07 almaya devam...
    espresso ve ShipShaq bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    böyle de güzellik var aslında bize gelmedi

https://www.motorcyclespecs.co.za/mo...20899%2013.htm

Çok anlamam link paylaşmaktan ama 301.500 TL olmuş bile 😄
    * 2023 MODEL * "0KM" CB 750 HORNET İlan No: 1086672576

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Serkangöztaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok anlamam link paylaşmaktan ama 301.500 TL olmuş bile ��
    * 2023 MODEL * "0KM" CB 750 HORNET İlan No: 1086672576
    En hafif tabirle: Yakışıksız bir hareket. (İlandan bahsediyorum...)
    espresso bunu beğendi.

Beni tereddüte düşüren şey arka lastik ebatı oldu 160 arka lastik gösterişsiz bir görünüm verecek sırf bu yüzden alıp almama konusunda git gel yaşıyorum
    Şuanki motosikletim mt07 21 kasa ve 6 bin km mt09 mu alsam diyorum bazen
    Hornet 180 arka lastikle gelse hiç düşünmeden alırdım çirkin tipine zamanla alışırdım 😁

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Hasan8989 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni tereddüte düşüren şey arka lastik ebatı oldu 160 arka lastik gösterişsiz bir görünüm verecek sırf bu yüzden alıp almama konusunda git gel yaşıyorum
    Şuanki motosikletim mt07 21 kasa ve 6 bin km mt09 mu alsam diyorum bazen
    Hornet 180 arka lastikle gelse hiç düşünmeden alırdım çirkin tipine zamanla alışırdım ��
    160 lastik benim için (+) değer; 1. Daha kıvrak ve yakıt sarfiyatında daha avantajlı, 2. Az da olsa daha uygun fiyatlı oluyorlar. Bence ne MT07 / Tracer 7 ne de CB750 180 lastiğe ihtiyaç duyacak motosikletler değiller. 120/160 çok ideal bir takım bence.
    Guven ve espresso bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    280 bin liraya yeni Benelli satılıyor ihtiyacı olan varsa
    240 bine de sıfır Benelli var. Hem de öz, hakiki, gerçek İtalyan Benelli.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Je(Hırb)o; sana bir sebep daha: Triumph için ort. 6 ay bekliyorsun. (Hoş Honda için de beklenebilir ama Honda'nın *yeni* modeli tanıtmasıyla bayiye sokması arasında bile 6 geçmemiş; modelin lansmanından 4 ay sonda bayide...)

Son mühim sebep: Korlas. Ben bunlara gittim fiyat sordum, fiyatı dövize çevirdim kafamda, 6 ay sonra da aynı döviz fiyat ile alacağımı planladım, bir ay geçmeden tam kaparo yatırmaya gideceğim zamanda *kur ve İngiltere fiyatı yerinde saymasına rağmen* (her ikisi de halen de aynı sayılır şu anda...) *döviz bazda %10 fiyat artırdılar*. Yok öyle yağma, bu şekil paramı değil anca ... alırlar.
    Kasım'da ödedim Tiger için ilk kaporayı, Ocak'ın 2. haftası teslim aldım. Arkadaşım Şubat ayında sipariş verdi. 2 Mart'ta teslim aldı trident'i.

Bu motor trident'ten daha iyi motor olabilir bence, ikisinden birini alacak olsam bunu tercih ederdim aradaki farkı ödeyip.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasım'da ödedim Tiger için ilk kaporayı, Ocak'ın 2. haftası teslim aldım. Arkadaşım Şubat ayında sipariş verdi. 2 Mart'ta teslim aldı trident'i.

Bu motor trident'ten daha iyi motor olabilir bence, ikisinden birini alacak olsam bunu tercih ederdim aradaki farkı ödeyip.
    Evet, Trident stoğu var gibi; benim yorum aslen Tiger 660 içindi. Bence Hornet paket olarak Trident'ten daha iyi bir motosiklet. Ama Trident'in de kendine has özellikleri var; üç silindir, daha geniş dağılımlı tork ve daha üst devirlere çıkabilmek eğlence ve keyif anlamında tercih edilebilir. Orada biraz kullanıcının istek ve beğenisi gidiyor devreye. (Tasarım olarak Trident'in ön tarafı daha güzel ama kısa arka tarafından nefret ediyorum mesela...) Netice itibarıyla her ikisi de çok güzel motosikletler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    160 lastik benim için (+) değer; 1. Daha kıvrak ve yakıt sarfiyatında daha avantajlı, 2. Az da olsa daha uygun fiyatlı oluyorlar. Bence ne MT07 / Tracer 7 ne de CB750 180 lastiğe ihtiyaç duyacak motosikletler değiller. 120/160 çok ideal bir takım bence.
    Bencesi de yok, Yamaha'nın fuarda bir nevi ağzından kaçırdığı bir şeydir. MT07'ye 180 arka lastiği mühendislik departmanı değil reklam departmanı istiyor.
    Guven, Cyan ve espresso bunu beğendiler.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencesi de yok, Yamaha'nın fuarda bir nevi ağzından kaçırdığı bir şeydir. MT07'ye 180 arka lastiği mühendislik departmanı değil reklam departmanı istiyor.
    Hatırladım şimdi; Barkın incelemesinde bundan bahsedip eleştirmişti. Gereğinden kalın lastik bir bana mı çirkin geliyor acaba?
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Hatırladım şimdi; Barkın incelemesinde bundan bahsedip eleştirmişti. Gereğinden kalın lastik bir bana mı çirkin geliyor acaba?
    Ya bana Diavel'in arka lastiği çirkin geliyor ama MT07'de 160 olsa daha güzel dururdu da diyemem, 180 de batmıyor yani gözüme.
    Benim asıl kabullenemediğim, sürüşü kötü etkileme olasılığı çok yüksek olan bir şeyi yapıp bir de üstüne "ben yaptım bişey olmuyo" diye insanların gezmesi.
    Mr.wind bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-07'nin biraz üzerinde bir fiyat açıkladılar. 243.000 TL. (Mart 2023)
    Evet o gün tarihi ile beklediğim fiyat oydu. Fiyatın açıklandığı tarih ile yine beklediğim fiyatlarda geldi. Geçtiğimiz cumartesi test etme şansım oldu, daha öncesinde de kaporasını vermiştim. Şükür ki alabilmek nasip olacak inşallah. Kalan ödemelerini de yaptım, plaka ruhsat işleri kaldı. Liste fiyatı üzerine + aksesuar olarak 270 bin TL ye geliyor.
    -Quick shifter
    -Koruma takozu
    -Mono kapak
    -Sürücü spor basamak
    -Ön kısa cam
    -Black-, F54 ve espresso bunu beğendiler.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Arkadaşlar bugün Pendik Güngör’den siyah Cb750 Hornet’imizi aldık. 243 bin TL. Tescil plaka vs herşey dahil. 2134 TL trafik sigortası, 17200 kasko.
    Yarın plaka çıkacak. Detayları yazacağım buraya. Ben çıktıktan sonra satılmadıysa 1 siyah daha vardı. Bi hayırlı olsununuzu alırım ☺

Nisan’da 2023 modeller gelecekmiş. Fiyatı 250bin TL. 2022’ler şu an 243bin TL.
    Sarı siteye 300’e koymak büyük alçaklık. Birşey diyemiyorum artık. İnşallah Honda fazla fazla getirir de ellerinde patlar. Motor getiremeyen Yamaha da kına yaksın.
    Cyan, F54, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    VFR CT
    Pazartesi sabahı ve salı sabahı aradım kalmadı dediler direkt bayiye mi gittiniz?

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Evet dostum en temizi yüz yüze. Telefonla olmuyor bu iş. Pazartesi gittim 1 test aracı, 1 beyaz aksesuarlı (satılmış) vardı. ayırtanlar var şu an boşta motor yok dediler. para hazır hemen alıcam siyah istiyorum dedim. Haber verelim dediler. Salı tekrar gittim. Baktım 2 tane siyah gelmiş dükkana. hesap no verin parayı göndereyim alıcam kafaya koydum siz aramayınca ben darlamaya geldim dedim 😁 hatta siyah test motorunu satın bari dedim 😁 bu kadar istekli müşteri görmedik 2022 istiyorsanız siyahlardan birini verelim dediler hemen aldım. Detayları mailde de cevaben yazdım sana dostum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dostum en temizi yüz yüze. Telefonla olmuyor bu iş. Pazartesi gittim 1 test aracı, 1 beyaz aksesuarlı (satılmış) vardı. ayırtanlar var şu an boşta motor yok dediler. para hazır hemen alıcam siyah istiyorum dedim. Haber verelim dediler. Salı tekrar gittim. Baktım 2 tane siyah gelmiş dükkana. hesap no verin parayı göndereyim alıcam kafaya koydum siz aramayınca ben darlamaya geldim dedim �� hatta siyah test motorunu satın bari dedim �� bu kadar istekli müşteri görmedik 2022 istiyorsanız siyahlardan birini verelim dediler hemen aldım. Detayları mailde de cevaben yazdım sana dostum.
    bayiler elindeki eski modelleri saplamaya bayılıyor
    bende dio aldım lan mağazada 8 10 tane motosiklet var 2023 olanların rengi daha güzel gri istiyorum diyorum beyaz verelim diyor yaw ben kurye değilim beyaz motoru ne yapayım dedim hem onlar 2022 %15 terse verirseniz ondan alayım dedim kimseden ses yok 2023 aldım çıktım
    plaka ruhsat 715+125 (ben kalın app yaptırdım 50 tl de ona fark verdim)
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motorumu teslim aldım bugün itibarıyla. Road 5 lastikli geldi şansıma bugünde yağışlıydı hava gece gündüz kadar fark var Dunlop ile. Motosiklet tam bir şehir oyuncağı. Scooterla yarışır bir kıvraklığı ve rahatlığı var. Ancak dediğim gibi oturaklı değil pek, rüzgardan fazlaca etkileniyor hafifliği ile. Rain modda dahil fazlasıyla agresif, düşük hız yüksek viteste biraz öksürme var, beklediğim tork yok. Vitesler ve sürüş tamamen performans odaklı geldi bana. Şanzuman, frenler çiçek. Sanırım Suzuki GSX-8S oturaklılık ve sakin karakter anlamında yine başarılı tarafta kalacak, hırçın çocuk bu ve MT7 olarak devam edecek. (MT7 kesin bir güncelleme yapar bu nwoktadan sonra.) Aksesuarlara baktım, gereksiz pahalı ve benim için işlevsiz şuan için. Küçük ön cam, koruma topuzu ve mono kapağa 11.800 TL istendi.
    Cyan, KırmızıGrom, tommygun ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)