Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son dönemlerde dinlediğiniz en güzel şarkılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Keşke 10 sene öncesinin Bodrum çarşısında Veli Bar'da olsam da sabaha kadar Can-Ceyhun-Sümer'i dinlesem.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ah ulen ah evde camı çerçeveyi indirecem şimdi, kendimi ciletleyeceğim.

....neyse hava soğuk, bir kaç ay daha geçsin öyle indiririm camı çerçeveyi.

müzik sistemiyle iyi oluyor, en azından 1000 watt bass ve 200 watt hoparlör olacak, öbür türlü müziğin tadı çıkmıyor. müzik dinlemeyen insanlara gıcık kapıyorum. ot musunuz kardeşim?

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    potasyum bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ofiste işleri yarım bırakıp çıkarken şu;

şarkıyı son ses açıp gidiyorum.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yukarıda "where is my mind" parçasını bir kez daha dinlerken aklıma "wishing well" parçası geldi, bu müziği "Tvs Apache Rtr 150 0 100 Acceleration" isimli bir youtube videosunda dinlemiştim ve ne sebeple bilgisayarıma indirdim bilmiyorum ama şimdi bu videonun youtube'den silindiğini gördüm... bu video bana osmanico isimli arkadaşı hatırlatıyor, forumda tvs apache whatsapp grubu kuran arkadaştı kendisi. 20 eylül 2016 da kalp krizi ile vefat etmişti.

hatta gruptan benim tanımadığım bir arkadaş tvs apache sini muayene ettirmek için orjinal egzoz arıyordu ve bende meraektan performans egzozu denemek istiyordum, 1 haftalığına takas etmiştik... egzozları istanbul bahçelievler ömür plaza önünde değiştik, orada yaşadığımız rezilliği unutmayacağım :D egzozu sökmek için 14 numara somun anahtarı lazım ama bizde 15 mi 17 mi büyük vardı, araya sıkıştırmak için milletten 10 kuruş istiyorduk ve kimse vermiyordu :D

taksici bir abi 1 lira vereyim dedi ve bizde 1 lira kalın geliyor 10 kuruş lazım diyorduk... egzozu sökmek için 10 kuruşu zor bulduk, güler misin ağlar mısın duruma...

osman sayesinde böyle ilginç bir anım oldu, şimdi onu hatırlayınca yine içim burkuldu, 7 sene önce sanki dün gibi gözümün önüne geldi, bayramdan sonra egzozları şekil şemale sokacaktık, bir şeyler yapacaktık, bayram geçti ve 2 gün oldu ses yok, whatsapp dan yazıyorum "ne oldu hani egzozları modifiye edecektik?" diye ama işte hayatta olmayan birine mesaj attığımı sonradan öğrendim...

ne kadar tuhaf dimi? arkadaşınıza mesaj atıyorsunuz ve "hani lan anlaşmıştık ses soluk yok" diye soruyorsunuz ve hevesle cevap bekliyorsunuz ama onun öldüğü haberini alıyorsunuz. o anlık için motosikletmiş egzozmuş dünya imiş bir anda anlamını yitiriyor.

tabi o zamanlar benim tvs apache kız gibiydi ve bende hevesli olduğum için hep temiz bakardım ve çok güzeldi ama şimdi ne bende heves kaldı nede motorun sağlam bir yeri kaldı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarıda "where is my mind" parçasını bir kez daha dinlerken aklıma "wishing well" parçası geldi, bu müziği "Tvs Apache Rtr 150 0 100 Acceleration" isimli bir youtube videosunda dinlemiştim ve ne sebeple bilgisayarıma indirdim bilmiyorum ama şimdi bu videonun youtube'den silindiğini gördüm... bu video bana osmanico isimli arkadaşı hatırlatıyor, forumda tvs apache whatsapp grubu kuran arkadaştı kendisi. 20 eylül 2016 da kalp krizi ile vefat etmişti.

hatta gruptan benim tanımadığım bir arkadaş tvs apache sini muayene ettirmek için orjinal egzoz arıyordu ve bende meraektan performans egzozu denemek istiyordum, 1 haftalığına takas etmiştik... egzozları istanbul bahçelievler ömür plaza önünde değiştik, orada yaşadığımız rezilliği unutmayacağım :D egzozu sökmek için 14 numara somun anahtarı lazım ama bizde 15 mi 17 mi büyük vardı, araya sıkıştırmak için milletten 10 kuruş istiyorduk ve kimse vermiyordu :D

taksici bir abi 1 lira vereyim dedi ve bizde 1 lira kalın geliyor 10 kuruş lazım diyorduk... egzozu sökmek için 10 kuruşu zor bulduk, güler misin ağlar mısın duruma...

osman sayesinde böyle ilginç bir anım oldu, şimdi onu hatırlayınca yine içim burkuldu, 7 sene önce sanki dün gibi gözümün önüne geldi, bayramdan sonra egzozları şekil şemale sokacaktık, bir şeyler yapacaktık, bayram geçti ve 2 gün oldu ses yok, whatsapp dan yazıyorum "ne oldu hani egzozları modifiye edecektik?" diye ama işte hayatta olmayan birine mesaj attığımı sonradan öğrendim...

ne kadar tuhaf dimi? arkadaşınıza mesaj atıyorsunuz ve "hani lan anlaşmıştık ses soluk yok" diye soruyorsunuz ve hevesle cevap bekliyorsunuz ama onun öldüğü haberini alıyorsunuz. o anlık için motosikletmiş egzozmuş dünya imiş bir anda anlamını yitiriyor.

tabi o zamanlar benim tvs apache kız gibiydi ve bende hevesli olduğum için hep temiz bakardım ve çok güzeldi ama şimdi ne bende heves kaldı nede motorun sağlam bir yeri kaldı.

https://www.youtube.com/watch?v=qs-GZTpaEQ8

Fatih birak simdi sarkiyi turkuyu.Muarreme imza verdin mi onu soyle ahafafada
    Ya fatih ne adamsin nerden buluyon boyle adanlari valllahi cok ilginc.Fatih altayli nin programini izlediysen senin de yuzun kizarmistir bence.

Sahsen ben izlerken utandim.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih birak simdi sarkiyi turkuyu.Muarreme imza verdin mi onu soyle ahafafada
    Ya fatih ne adamsin nerden buluyon boyle adanlari valllahi cok ilginc.Fatih altayli nin programini izlediysen senin de yuzun kizarmistir bence.

Sahsen ben izlerken utandim.
    evet izledim ve yüz kızarmasına sebep olacak bir şey yoktu, şu anda ağır bir psikolojik baskı uygulanıyor ona, hükümeti bırakmış ona saldırıyorlar... bende saldırırdım fakat chp nin adayı Mansur Yavaş olması gerekiyordu bunun için... KK kumar oynadıysa bende geleceğim adına kumar oynanmasına göz yumamam...

bir şey soracağım, imza sınırımız var mı? sinan oğan, erkan trükten ve muharrem ince için imza vermek istiyorum, iş güç yüzünden hiç gitmedim, ailecek imza verecez ama haftasonu.

bu arada benim adamım ümit özdağ, ben kılıçdaroğluna ayar oluyorum ve onun 2. tura aday olamaması için muharrem inceye oy vereceğim. tabi seçime var daha belki sempati duyduğum ümit özdağ adayına oy veririm...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben kimseye ayar olmuyorum. İkinci turda Cumhur İttifakı'nın karşısında kim olursa ona oy vereceğim. Ama belki son anda, emekli dayılar daha bir sürünsün diye Cumhur'a da oy verebilirim. Asıl merak ettiğim, YSK anayasa ihlali yapacak mı, yapmayacak mı?

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kimseye ayar olmuyorum. İkinci turda Cumhur İttifakı'nın karşısında kim olursa ona oy vereceğim. Ama belki son anda, emekli dayılar daha bir sürünsün diye Cumhur'a da oy verebilirim. Asıl merak ettiğim, YSK anayasa ihlali yapacak mı, yapmayacak mı?
    umarım yaparlar çünkü hepsinin hapse girmesini istiyorum, seçim sonrası bunları paketleyip ait oldukları yere atacağız.

kk sevilmeyen bir insan, bunun tartışmasını yapmayacağım, kendi partisinde bile seveni sınırlı ve bu yüzden kamunun ortak isteği Mansur Yavaş oldu fakat şu son deprem olayında tayyip devasa oy kaybı yaşayınca kk ye bir özgüven geldi... ama ben yine de onun anketlerde geri olmasına rağmen adaylığını kabullenmiyorum,

benim geleceğim ve türkiyenin geleceği söz konusu, onun oynadığı kumara alet olmak zorunda değilim çünkü 2. tura garanti kalınacak artık, kk aday olmasa belki mansur yavaş ilk turda %50 yi güzel bir fark ile geçerdi ama kk geçemez. sevilmeyen biri.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    https://youtu.be/iLMUGQjmc1Y

Şu kadının kıymeti ölmeden önce bilinir mi acaba :(

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    ASLA ESKİMEZ

This is 10% luck, 20% skill
    15% concentrated power of will

5% pleasure, 50% pain
    And 100% reason to remember the name

Put it together himself, now the picture connects
    Never askin' for someone’s help, to get some respect
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ASLA ESKİMEZ

This is 10% luck, 20% skill
    15% concentrated power of will

5% pleasure, 50% pain
    And 100% reason to remember the name

http://www.youtube.com/watch?v=VDvr08sCPOc

Put it together himself, now the picture connects
    Never askin' for someone’s help, to get some respect
    Reenkarnasyon diye bir şey varsa ve gerçekse sen önceki hayatında kesin Abd'de yaşamış bir hood zencisiymişsindir dostum
    espresso ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir taleyin oyununda cütlənmiş zərik
    Yüz il qoşa atılsaq da, qoşa düşmərik
    Bir zərrənin işığına şərik
    Dünya sənin, dünya mənim, dünya heç kimin.

Bu get-gəllər bazarına dəvədi dünya
    Bu ömür-gün naxışına həvədi dünya
    Əbədiyə qəh-qəh çəkər əbədi dünya
    Dünya sənin, dünya mənim, dünya heç kimin

Çevrəsindən çıxsa əgər edər fırtına
    Bir ümidin ətəyindən tutub da fırlan
    Eşidirsən pıçıldayır yıxılan, duran
    Dünya sənin, dünya mənim, dünya heç kimin

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS

Son günlerde çocuklarla arabada giderken bunu dinliyoruz. İstanbul trafiği başka türlü çekilmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=xnu0pqMab9U

Son günlerde çocuklarla arabada giderken bunu dinliyoruz. İstanbul trafiği başka türlü çekilmiyor.
    Şu mubarek Ramazan ayinda yapmayin bari yaaa

Bir Phobia olmasa da guzel parca ama

https://youtu.be/6S-Wnmb0too

Bunu da sever cocuklar ;)
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mubarek Ramazan ayinda yapmayin bari yaaa

Bir Phobia olmasa da guzel parca ama

https://youtu.be/6S-Wnmb0too

Bunu da sever cocuklar ;)
    Muzikle ramazanın ne alakası var.

Kreator seviyorlar da en çok Ozzy Osborne seviyorlar, iron man aç deyip duruyorlar.
    Slayer da candır, indirip arabadaki listeme ekleyeyim. Ne zamandır dinlememiştim, iyi geldi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim bu gün ki ruhumun favori parçası...

fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)