Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dom 250d mi pulsar f250 n250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Miss gibi japon scooterınız var, çoğunlukla da şehir içi kullanıyorsunuz, japonu satıp çinli ya da hintli motosiklet alıp maceraya girmeyin derim.
    +1, X City'nin tek olumsuz noktası ABS olmaması. Konu başlığındaki hiçbir motor X City'den anlamlı bir yükseltme sunmuyor, pişman eder bence de.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Xcity nin tek eksisi bence tipi yoksa bence xmas den bile güzel bir motor ama tipinden tutmadı millet çirkin falan dedi o zamanlar almadı ..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xcity nin tek eksisi bence tipi yoksa bence xmas den bile güzel bir motor ama tipinden tutmadı millet çirkin falan dedi o zamanlar almadı ..
    Ben tipine bayılıyorum açıkçası, Beverly çakması. Büyük tekerlekli olması harika bir şey.
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    D250 çok ağır ve sağ çekiyor 600CC ağırlığında
    Evet ağır. Sağa çekme elleri bırakınca var. Normalde yok. Hatta elleri bırakıp bedeni hafif sola yatırınca çekme olmuyor.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Ben n250'de karar kıldım. Domi 250 epey ağır, sürüşte hissettirmiyor ama dikkatli sürmek gerekiyor. Ayrıca yakıtı ve işletme giderleri n250'de daha ucuz olur. Ben 5 vites ve yağ soğutma olmasına takılmadım. Bende Honda Dio'dan geçiyorum ve ABS, yol tutuş, son hız, aydınlatma gibi gerekçelerle geçiyorum.
    freesea77 bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben n250'de karar kıldım. Domi 250 epey ağır, sürüşte hissettirmiyor ama dikkatli sürmek gerekiyor. Ayrıca yakıtı ve işletme giderleri n250'de daha ucuz olur. Ben 5 vites ve yağ soğutma olmasına takılmadım. Bende Honda Dio'dan geçiyorum ve ABS, yol tutuş, son hız, aydınlatma gibi gerekçelerle geçiyorum.
    Dominar 250 daha hızlı n250 veya f250 den aynı özelliklere sahip ön arka ABS yol tutuş son hız aydınlatma hepsi d250 de var dezavantajı ağır olması olduğu yerde ileri geri getirirken tabi. Hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Ben de x city den devam etme kararı aldım motorumun grenaj tırnakları falan kırıktı onları yaptırıp kullanacağım. Malum param yok extradan verecek extradan motor alacak kadar. Bu şekilde devam edeceğiz bir müddet daha.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de x city den devam etme kararı aldım motorumun grenaj tırnakları falan kırıktı onları yaptırıp kullanacağım. Malum param yok extradan verecek extradan motor alacak kadar. Bu şekilde devam edeceğiz bir müddet daha.
    Devir eldekini idame ettirme devri. Konuda bahsi geçen motorların hiç biri xcity'den daha fazla kullanışlı değil, keyif olarak da artısı yok. 500-600cc bir motor alacak bütçe olmayınca devam edin bence de. Hem scooter candır.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklisiniz. Ben her gun ise gidip gelirken kullaniyorum motorumu. Yagmur vs icin baya kullanisli. Ki hatta evliyim ve bazen marketten yoguet yumurta aliyorum arka cantasina koyuyorum. Suan siz soyleyince aklima geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

X city guzel de ruhu yok işte. Motor kullandigimi hissetmiyorum...
    cevabına eklenti yapmışsın şimdi gördüm , bence kullandığın motordan keyif alamaman konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanıyor, tabi bu sadece senin için geçerli değil genel bir durum , yarın 250 cc istediğin gibi vitesli motorun olsa bir süre sonra ondanda keyif alamayabilirsin , bu böyle devam eder , bu fanide 1200 cc bmw de var ama hafif minnak az yakan gayette konforlu ve yavaş gitmek zorunda olduğum için çook daha emniyetli 150 cc lik sukuterimlede seyehat etmekten keyif alıyorum, çünkü anın tadını çıkarmaya konsantre oluyorum, sürekli vay bu niye gitmiyor çekmiyor kaçmıyor kimse bakmıyor diye hayıflanırsam o seyehat çekilmez olur, diyebilirsin ki abi şehir içi eyvallahda koca motor varken tutupta 150 lik sukuturlamı yol yaptın? evet yaptım bir defa taa İzmir den çıktım Gürcistan'a gittim İstanbul a döndüm, iki defa İstanbul Turgutreis gittim geldim Yunan adalarını gezdim , çok keyif aldım , 125 cc diğer motorumla Antalya dan Istanbul a geldim gayet keyifliydi kamp ata ata güzel anılar biriktirerek geçti, benzinim bitti lastiğim patladı hepsi güzeldi, demek istediğim şu ki ne sürdüğün değil ne yaşadığındır mutlu eden , bunun için hayata konsantre olmak gerek aksi halde 1250 gs de sürsen kawasaki h bilmemnede sürsen mutluluk uzun sürmez ;)
    tommygun, Cyan, Alpbatur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    kesinlikle tercihinde kalman gerektiğini düşünüyorum. kullanım amacına baktığında ve bir üstteki arkadaşın da dediği gibi miss gibi japon scooterın var hintli olayına girme bence. çinli hintli ve japon sahibi olmuş ve yüzlerce kez muhtelif avrupalı motor sürmüş biri olarak çok net diyorum :D sarıl ona öp kokla capponunu :D
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)