Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fiyat Performans İntercomu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250D
    Çinden satın aldığım wayxin t2 modelini incelediğim bir video yaptım. Arkçı intercomu olarakda kullanabileceğiniz 30 metre çekim mesafesi olan bir intercom.

Satın almak için https://tr.aliexpress.com/item/1005004929465031.html
    Jeansque ve Berkays bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    Hayırlı olsun hocam. Güzel bir inceleme olmuş. Sipariş verme işlemi nasıl oluyor? Herhangi bir vergi vb. bir şey ödedin mi? İkili paketine hallendim bende

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    30 metre çok az geldi bana, aynı fiyata 1 km menzilli intercom almıştık aliexpressten 5 kişiye kadar da bağlantı kurulabiliyor.

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    Detay verir misin hocam inceleyeyim. Gerçi ben artçımla konuşmak için istiyorum çok aradığım bir özellik değil ama olsun.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Vergi dahil 868 TL. bugünkü fiyatı
    Eşşek kafa geçen sene bim 300 TL. ye freezon satarken bir tane aldım.

Motosikleti
    250r
    30m az değil mi gerçekten ?

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    bende daha yeni bunu aldım ve ses seviyesi olsun çok güzel daha intercom kısmını test edemedim ama müzik dinleme filan baya iyi 170 km de bile hala beatı duyuyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/10050...d=fcDCpylpcqhk

Motosikleti
    Dominar 250D
    Alıntı Berkays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam. Güzel bir inceleme olmuş. Sipariş verme işlemi nasıl oluyor? Herhangi bir vergi vb. bir şey ödedin mi? İkili paketine hallendim bende
    Hocam artık vergiyi sipariş aşamasında peşinen alıyor 480 tl vergi görünüyor şuan 2 li ürün için toplam herşey dahil 1400 tl ye geliyor 2 li ürün. İmkan ve bütçe varsa r6s öneririm 1200 metre universal diğer intercomlarla bağlantı özelliğide var ama ben arkçımla konuşcağım sadece derseniz bu ürün bire bir

R6s incelemesinide şuraya bırakayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 metre çok az geldi bana, aynı fiyata 1 km menzilli intercom almıştık aliexpressten 5 kişiye kadar da bağlantı kurulabiliyor.
    dolardan dolayı fiyatlar artınca markadalar artık böyle ürünler çıkartmaya başladı buda bence artçı için bire bir ürün. 30 metre olmasının sebebi arkçı kullansın diye sanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Alıntı Berkays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Detay verir misin hocam inceleyeyim. Gerçi ben artçımla konuşmak için istiyorum çok aradığım bir özellik değil ama olsun.
    Artçı için arıyorsanız bu ürün bire bir size göre hocam, veya kendinize wayxin r6s alıp artçınıza t2 alabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende daha yeni bunu aldım ve ses seviyesi olsun çok güzel daha intercom kısmını test edemedim ama müzik dinleme filan baya iyi 170 km de bile hala beatı duyuyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/10050...d=fcDCpylpcqhk
    Hocam bunuda kullanmıştım hatta videosunu çekmiştim gerçekten üst düzey bir intercom tek sıkıntısı bağlantı aparatı biraz sağlıksız kaskı çıkartıyorken intercom çıkabiliyor rahatlıkla. Şuan kendi kaskımdada lexin b4fm kullanıyorum memnunum baya.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı adalramazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bunuda kullanmıştım hatta videosunu çekmiştim gerçekten üst düzey bir intercom tek sıkıntısı bağlantı aparatı biraz sağlıksız kaskı çıkartıyorken intercom çıkabiliyor rahatlıkla. Şuan kendi kaskımdada lexin b4fm kullanıyorum memnunum baya.
    hocam benim kaskta valla çok sağlam oldu hatta yerine takmak için kaskın altındaki plastik parçaya müdahele etmem bile gerekti normal kaska göre altta bi ekstra plastik var

Ulan sitede foto sizeını bile ayarlıyamıyoz çıldırıcam sene 2023 oldu lan

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    hocam ben olsam almışken daha kullanışlısını almak isterim. bende şu modelden var, marka birebir aynı değil ama model olarak aynı
    https://tr.aliexpress.com/item/32879473839.html

yarın öbür gün artçı arkadaş motor alıp da yan yana sürmek isteseniz intercom bi işe yaramıcak. ya da bu arkadaş grup sürüşünde başka bi arkadaşın arkasında gitmek zorunda kalsa yine o intercom bi işe yaramıcak.

bu modeli alalı 5-6 sene oluyor, gayet memnunum. tek sıkıntı etrafta çok fazla sinyal olunca kopmalar olabiliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)