Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BULAŞIK TELİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yorumları okuyayım dedim ama genelde alay edildiği için pek bilgi içeriği yok diye es geçtim...

benzer olayı ben uyguladım, ama motosikletime uygulamadım tabi, bizim odun motoru var da biraz fazla gürültü yapıyor, 2 zamanlı 30cc odun motoru ama sesi mahalleyi rahatsız edecek şiddette idi... bulaşık telini dayadım abi egzoz bölümünün içine ve telin fırlayıp gitmemesi için de bir şeyler uydurdum...

çok güzel oldu gürültüyü falan yok etti resmen ama sonraları odun motoruna ne oldu hatırlamıyorum...

bu arada bahsettikleri durumu göz önünde bulundur, bulaşık teli ısıya ne kadar dayanıklı bilmek gerek, yanıp gidebilir mi? sonuçta orjinal egzozlarımızın içerisinde süngerimsi yapıda "katalitik konverter" var ve bulaşık teli misali motoru boğuyor ve çekişi zayıflatıyor ama işte çevreye bis yanmamış benzini atmaktansa böyle bir yol izlemiş motor üreticileri...

buna dayanarak bulaşık teli motor için sorun olmaz diye düşünüyorum fakat işte yanıp gider mi orasını bilmem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumları okuyayım dedim ama genelde alay edildiği için pek bilgi içeriği yok diye es geçtim...
    Olayı alay etmek değil de soruyu soran kişinin Türkçe yazmakta zorlandığı hatta cümle bile kuramadığı penceresinden bakarak cevap verenlerinde bu duruma taş attığını düşünürseniz daha isabetli olur.

taş atmak
    MEC.
    birine, üstü kapalı bir biçimde, iğneleyici, dokunaklı bir söz söylemek, söz dokundurmak.
    espresso ve sedattemiz bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)