Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hep festivale takılıyordum ama Araplar basmıştı en son. Göl kıyısındaki sanat Cafe güzeldir fakat orası da biraz tuzluydu en son. Covid curcunası ve ekonomik krizden sonra nasıl oldu bir fikrim yok.
    Vallahi komşum covidde kafe kültürünü unuttuk,sonra tam normale döndük derken bu seferde hayat pahalıligi vurdu.. Büyükçekmece de son kalemiz sosyal tesisler

Gidelim Bi akşam gol manzaralı yol çok guzel
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kirmizi en sevdigim renkti zaten guzel denk geldi espresso hocam

Cok isterim musait olursam mutlaka gelirim kofte gezisine. Ekiple cok tanismak istiyorum zaten

Bu arada sizin sahil de cok guzel, bi aksam sahilde birseyler icmek icin de toplanabiliriz, ne dersiniz?
    Ben bu aralar annemin tedavi mevzuları yüzünden haftanın 3-4 günü kadıköyde kalıyorum. Anca bir iki gün evime gidip evdeki bilgisayardan işlerimi halledip dönüyorum. Olur da haftasonu evimde geçirecek olursam haber veririm. Güzel olur.
    Ama bizim sahilde bir şeyler içeceksek motorsuz gel, kesin bira içeriz.
    Bir de ben bizim sahild epek mekan bilmiyorum, kaç yıldır buradayım ama sahilde yalnızca çocukların oynadığı parkları biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Ben hep festivale takılıyordum ama Araplar basmıştı en son. Göl kıyısındaki sanat Cafe güzeldir fakat orası da biraz tuzluydu en son. Covid curcunası ve ekonomik krizden sonra nasıl oldu bir fikrim yok.
    Albatros tarafı güzeldi ama sahili kazıp inşaat başlattılar sonra ne oldu bilmiyorum.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bana kızıyorlar ama arka yoldan (göl manzaralı olan) dönersek ben 2 bira kendime kota veriyorum Zaten kış geliyor ehliyet gitse bile daha sürmem
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu aralar annemin tedavi mevzuları yüzünden haftanın 3-4 günü kadıköyde kalıyorum. Anca bir iki gün evime gidip evdeki bilgisayardan işlerimi halledip dönüyorum. Olur da haftasonu evimde geçirecek olursam haber veririm. Güzel olur.
    Ama bizim sahilde bir şeyler içeceksek motorsuz gel, kesin bira içeriz.
    Bir de ben bizim sahild epek mekan bilmiyorum, kaç yıldır buradayım ama sahilde yalnızca çocukların oynadığı parkları biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Albatros tarafı güzeldi ama sahili kazıp inşaat başlattılar sonra ne oldu bilmiyorum.
    Tamam espressso hocam mutlaka haber ver, haftaici aksam da olur. Ordaki alkollu mekanlara bende hic gitmedim ama cok guzel gozukuyorlar, deniz manzarasi zaten efsane

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Bana kızıyorlar ama arka yoldan (göl manzaralı olan) dönersek ben 2 bira kendime kota veriyorum Zaten kış geliyor ehliyet gitse bile daha sürmem
    Komsum bilemiyorum ben yerler buz olmadigi surece biniyorum Gerci o yolda bi kere bile uygulama gormedim. polis bile gormedim. Olmadi 1 ufak bira iceriz, cikmaz o, maksat muhabbet olsun
    Angrypower ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Tamam espressso hocam mutlaka haber ver, haftaici aksam da olur. Ordaki alkollu mekanlara bende hic gitmedim ama cok guzel gozukuyorlar, deniz manzarasi zaten efsane

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Komsum bilemiyorum ben yerler buz olmadigi surece biniyorum Gerci o yolda bi kere bile uygulama gormedim. polis bile gormedim. Olmadi 1 ufak bira iceriz, cikmaz o, maksat muhabbet olsun
    1 bira için en az 1 saat gibi zaman geçince sıfırlanıyor zaten.
    Geçenlerde şirketin açık hava bir piknik alanda eğlence etkinliği vardı, mekanda sınırsız bira da vardı, sadece 2 bira içip devamında kola içimiştim 2 saat sonra motorla yola çıkıcam diye. ama hemen bira ertesi çıkmam yola.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    1 bira için en az 1 saat gibi zaman geçince sıfırlanıyor zaten.
    Geçenlerde şirketin açık hava bir piknik alanda eğlence etkinliği vardı, mekanda sınırsız bira da vardı, sadece 2 bira içip devamında kola içimiştim 2 saat sonra motorla yola çıkıcam diye. ama hemen bira ertesi çıkmam yola.
    Suan oyle bir etkinlige ihtiyacim var, sinirsiz bira+sagliksiz yiyecekler off diyorum
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Suan oyle bir etkinlige ihtiyacim var, sinirsiz bira+sagliksiz yiyecekler off diyorum
    Sınırsız bira, kokoreç, midye ve köfte vardı. çok iyi gelmişti. 300-400 kişi kalabalıktık ama 2 yarım kokoreç + yarım ekmek köfte + bir sürü midye yemiştim ama motorla gittiğim için sadece 2 bira içebilmiştim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sınırsız bira, kokoreç, midye ve köfte vardı. çok iyi gelmişti. 300-400 kişi kalabalıktık ama 2 yarım kokoreç + yarım ekmek köfte + bir sürü midye yemiştim ama motorla gittiğim için sadece 2 bira içebilmiştim.
    Aslında İznik'te şu kamp etkinliğini yapsaydık çok güzel olacaktı.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Sağlıksız beslenmek için Migros pizzası 35₺, 1lt kola 12 toplamda 47₺’ye bira içmekten daha sağlıksız beslenebilirsin benim gibi
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Sağlıksız beslenmek için Migros pizzası 35₺, 1lt kola 12 toplamda 47₺’ye bira içmekten daha sağlıksız beslenebilirsin benim gibi
    Ahah komşum inanırmisin en sevdiğim fastfood Migros pizzasi Bizim Burda Migros eve sipariş işini çok iyi yapiyor. Onur marketin yanındaki Alkol dükkanı eve sipariş de getiriyor. Tembellik dizboyu

1saat kadar önce Onur marketin önündeki isiklarda Bi Mt07 ile yanana geldik. Kardeş selam adın ne dedim. Bi tedirgin oldu Tevfik dedi bastı gaza gitti
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ahahahahahahaha

Ben walla Kural Z abimin yanındaydım. Hava kararırken TEM tarafından geldim, Migros'tan pizza alıp çıkana kadar hava karardı. Benim motorun önünde GP*K0mpozit cam, yanında Shoei stickeri var. Lastikleri Pilot Road 4. Yaw plakayı yazacağım da sonra bela olacaklar başıma
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Selam beyler bayanlar,

Bu sabah 9 da bajaj v15 motorumu satip, 11 de cb250r almis bulunmaktayim. 26k kilometrede motosiklet. butun bakimlari yetkilis serviste yapilmis. Km yuksek ama Honda sana guveniyorum

Yetkili servis bakim kagitlarina baktim, butun bakimlarda motora 10-40 yag koymuslar. Kitapcik 10-30 diyor. Bu konuda bilgisi olan var mi?

Not: cb250r ve cbr250r yag konusu biliyorum 1 milyon kere konusuldu. Motosikletimin ilk gunu hatta ilk 2-3 saati heyecani ile yaziyorum, mazur gorun.

saygilar
    Bizim motorun konusu uzun zamandan sonra bu kadar canlandı. Seni bekliyormuş millet yazmak için.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Ahahahahahahaha

Ben walla Kural Z abimin yanındaydım. Hava kararırken TEM tarafından geldim, Migros'tan pizza alıp çıkana kadar hava karardı. Benim motorun önünde GP*K0mpozit cam, yanında Shoei stickeri var. Lastikleri Pilot Road 4. Yaw plakayı yazacağım da sonra bela olacaklar başıma
    Ahah her gordugum mt07 ye kardes sen angrypower'misin diye sorcam. Tur cami detayi iyi oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorun konusu uzun zamandan sonra bu kadar canlandı. Seni bekliyormuş millet yazmak için.
    Evet hocam honda hayat onda, problem olmadigi icin konusacak birsey yok sanirim

Bu arada daha fan sesini duyamadim motorun. oyle kolay kolay fan acmiyor sanirim.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Gp kompozitin tur camını takanlar var mı ? memnunlar mı ? son hızda hızlanmada bir değişiklik oldu mu ? rüzgarı kesme konusunda nasıl oldu ? bilgi verebilecek var mı ?

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gp kompozitin tur camını takanlar var mı ? memnunlar mı ? son hızda hızlanmada bir değişiklik oldu mu ? rüzgarı kesme konusunda nasıl oldu ? bilgi verebilecek var mı ?
    Ben uzun zamandır GP Composit'in tur camı ile kullanıyorum. İlk aldığım sene tur camı olmadan kullanmıştım. Rahatlık olarak arada çok büyük fark var. Son hızı da etkilemiyor. Sonuçta rüzgâr ha senin gövdene çarpmış ha tur camına çarpmış bir şey değişmiyor. Hatta belki tur camı aerodinamik açıdan insan gövdesine göre daha uygun olduğu için son hızı artırıyor bile olabilir. Tur camı taktırmadan önce rüzgârın yönüne göre (düz yolda) 145-155 arasındaydı son hız. Sonrasında da aynı.

Motosikleti
    cb250r
    77 km lik kullanim sonunda, guzel bir yakit tuketim degeri yakalamisim. 80-90i gecmedim(istanbul trafik akis hizi) 7 bin deviri gecmedim, normal keyifli bir kullanim yaptim.

[IMG][/IMG]
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hocam bizim Hırbo seni taşlayacak walla. Kimse onun Africa'sından az yakamaz. Yaksa bile bu kabul edilemez
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hocam bizim Hırbo seni taşlayacak walla. Kimse onun Africa'sından az yakamaz. Yaksa bile bu kabul edilemez
    250cc klasmaninda euro4 olmamasina ragmen en az yakan makina sym wolf,cb250 ikinci sirada gelir.

O degilde hondacinin motoruyla iki tur atip 5lt yaktiran biri olsa,bizimki selami sabahi keser,üç gun uyuyamaz

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc klasmaninda euro4 olmamasina ragmen en az yakan makina sym wolf,cb250 ikinci sirada gelir.

O degilde hondacinin motoruyla iki tur atip 5lt yaktiran biri olsa,bizimki selami sabahi keser,üç gun uyuyamaz
    Hele düşün ki ben o motorla virajlara gidersem

Motosikleti
    cb250r
    Ahaha Hirbocum ruzgar direnci olmasin diye ekipman bile giymiyor Yalniz gercekten "normal kullanim" tabiri bile kisiden kisiye degisiyor.

Bende genelde hem arabada hemde motorda dusuk tuketim degerleri aliyorum. Arabamin sehir disi tuketimi 4.1 litre mesela, ama ben genelde uzun yolda 3.6-3.7 yaktiriyorum.

Ne kadar az fren o kadar dusuk tuketim. Fakirlik cigerimize islemis vesselam
    ❤️Honda❤️ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)