Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Bu gv250 ve gtr250r da bulunan yağ filtresi kapağındaki o-ring in ebatlarını bilen var mı? Motopit, hyosung parça satışını durdurmuş başka bir yerde de göremedim ebatına göre contacılara soracağım artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250 - 2012
    Yağ filtre kapak o-ringi Çap 50.4 mm Kalınlık 2-3 mm

GV 250 için şurayı kullanabilirsin dostum. Ben çok faydalandım.

http://hyogv250.blogspot.com/2017/03...-degisimi.html
    Akias bunu beğendi.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Alıntı Ugur S. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ filtre kapak o-ringi Çap 50.4 mm Kalınlık 2-3 mm

GV 250 için şurayı kullanabilirsin dostum. Ben çok faydalandım.

http://hyogv250.blogspot.com/2017/03...-degisimi.html
    Blogdan haberdarım ancak bakmak alıma gelmemişti, hatırlattığın için teşekkür ederim
    Ugur S. ve Dedinova22 bunu beğendiler.

raptoid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NX250 Dominator
    Gv 250 alınırmı ? parça yonunden bulanabilirlik ne durumda acıba ?

Ncanpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS 200 ABS
    Merhaba arkadaşlar, yarın bir gv 250 sahibi oluyorum. Fakat akü bitik ve yerinden oynatamayacagiz muhtemelen. Akü konusunda bilgisizim. Ne taktırmak gerekir ? Aküyü taktirabilsek cengiz usta ya gotureceğim tüm bakımları için. Çünkü motor uzun süre yatmış. Paslanan yeri çok

Motosikleti
    Hyosung GV 250 - 2012
    YTX14-BS modeli akü taktır arkadaşım. Yuasa, Bosch, Varta ve VLM markalarında YTX14-BS modelleri mevcut. Bütçene hangisi uyarsa taktır.

Ben Bosch taktım, rahat ettim. Yuasa çok pahalı geldi.

Önceki aküsü DeepPower YTX9 idi. 1 senelik akü olmasına rağmen çok sıkıntı çektim.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    arkadaşlar elimde 2 tane 2009 - 2010 GT250R çıkma komple motor bloğu ve parçaları var... enjeksiyonlu model... blokların üzerinde gv250 yazdığı için buraya da yazayım dedim... parça uyumluluğu var ise yardımcı olurum...

selamlar fotoğraftada görüldüğü üzere zincir muhafaza kırıldı. Orjinalini bulamıyorum Türkiye'de muadili vs bulunabilir mi veya tamiri mümkün olur mu ?

Motosikleti
    Hyosung GV 250 - 2012
    Alıntı ErdincBalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://resimyukle.io/r/C18whlH4ah

selamlar fotoğraftada görüldüğü üzere zincir muhafaza kırıldı. Orjinalini bulamıyorum Türkiye'de muadili vs bulunabilir mi veya tamiri mümkün olur mu ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam bu parça tamir edilir gibi duruyor. Yeni parça bulamazsan rahatlıkla tamir ettirebilirsin.

UfukEpik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Arkadaşlar merhaba soru biraz saçma olacak ama, Görüntü ve ebat açısından gv250 hangi
    Harley&Davidson ya da japon yüksek cc cruiser modele benziyor en azından boyut bakımından merak ediyorum? Teşekkürler 🙏🏻

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı UfukEpik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba soru biraz saçma olacak ama, Görüntü ve ebat açısından gv250 hangi
    Harley&Davidson ya da japon yüksek cc cruiser modele benziyor en azından boyut bakımından merak ediyorum? Teşekkürler 🙏🏻
    Dragstar 650 ye çok benzer,
    Boyut olarak 600 cc japonlara benzer

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Teşekkürler hocam

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hala da kalite olarak 250cc kategorisinde tektir ..

Bir sürü m34 yada m54 bloklu Çin malları geldi performans da kalitede gv250 nin yanına yaklaşamaz ..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala da kalite olarak 250cc kategorisinde tektir ..

Bir sürü m34 yada m54 bloklu Çin malları geldi performans da kalitede gv250 nin yanına yaklaşamaz ..
    Öyle, doğru söylüyorsunuz ama malesef artık hyosung devri kapandı 2016 da son sıfır modellerin gelmesi ve parça desteğinin kalkmasıyla şimdi almak imkanım olsada almak istemem. Üzülüyorum bu duruma üzerinde 50000 km yol yaptım.

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Arkadaşlar merhaba;
    Bu sabah motosikletime bindiğimde üzerine çocuk bindirildiği depoda ve yan kapaklarda çizikler ve ayakkabı izleri olduğunu farkedip deliye döndüm nasıl bi vurdumduymazlıktır anlam veremiyorum sanki kamu malı ortak mal gibi..…
    Buna nasıl önlem alıyorsunuz? Caydırıcı bir yönteminiz var mı ? Hukuki açıdan ispat halinde yaptırımı nedir bilgisi olan var mı ?

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Arkadaşlar merhaba;
    Bu sabah motosikletime bindiğimde üzerine çocuk bindirildiği depoda ve yan kapaklarda çizikler ve ayakkabı izleri olduğunu farkedip deliye döndüm nasıl bi vurdumduymazlıktır anlam veremiyorum sanki kamu malı ortak mal gibi..…
    Buna nasıl önlem alıyorsunuz? Caydırıcı bir yönteminiz var mı ? Hukuki açıdan ispat halinde yaptırımı nedir bilgisi olan var mı ?
    babasını dövebilirsin,
    çocuğu dövebilirsin,
    motora elektrik verebilirsin. işi bilen biri ateşleme bobininden güzel bir devre yapabilir. çok caydırıcıdır.
    ortalığı inletecek bir alarm takabilirsin.
    UfukEpik bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 250 - 2012
    Bizim mahallede de fırlamalar çok böyle. Çareyi küçük de olsa bi garaj yapmakta buldum. Yoksa uğraşılacak gibi değiller. Elimde kalacaklar.
    UfukEpik bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba;
    Ben motoru apartmanın altında kilitli sığınak vardı oraya koyuyordum.Ama anahtarı olan p.çler orada bile karıştırıyordu.Bir kere 5 dklığına eve çıkıcaktım motoru kapı önüne bıraktım.Kapı önünde oynayan çocuklara sıkı sıkı tembihledim "Bakın sürekli motoru karıştırıyorsunuz anladık ama sakın egsoza elinizi sürmeyin yoldan geldim egsoz sıcak,eliniz yanar."Daha ben apartman kapısından girmeden bir p.ç gitti elini egsoza bastı "Ahühahahahah ANNEEEEEEE" diye ağlamaya başladı.Ben artık bu topluma akıl mantık erdiremiyorum.Başkasının malına ve canına gram saygısı olmayan hayvan beter ahlaksız bir toplum içinde yaşıyoruz baştan bunu kabul etmek lazım.

Kanunen kanıtlarsanız; Reşit olmayan bireylerin işlediği suçlardan aileleri sorumludur.Ailelerine kasten mala zarar vermeden dava açabilirsiniz.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 2016 ns200 ile 2015 gv250 takas teklifi var. kafa kafaya. yakın km ikiside (30bin)

ne dersiniz? Cruiser isteyen birisiyim.

boyutu kücük kalır mı 180 boy, 100 kilo.
    yedek parçaları bulunmuyor deniliyor dogru mu.?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler