Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İETT şoförleri Moto Kuryeler rüzgarda uçmasın diye barikat kurdu

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    ciddi bir sıkıntı yaşamış motorla yada motorcularla bu adam :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi bir sıkıntı yaşamış motorla yada motorcularla bu adam :D
    motorcular deri kıyafet ve kırbaclarla dövmüş olabilir onu, üstüne de işemiş olabilirler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Nereye motosiklet giremiyor İzmir'de mesela? Merak ettim vallahi. En son 2020 Şubat'ta gitmiştim, her yerde motosiklet vardı. (Kahramanlar - doğal olarak; orası motosiklet merkezi zaten, Fuar, Basmane, Kemeraltı, Konak Pier, Pasaport, Alsancak...)

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereye motosiklet giremiyor İzmir'de mesela? Merak ettim vallahi. En son 2020 Şubat'ta gitmiştim, her yerde motosiklet vardı. (Kahramanlar - doğal olarak; orası motosiklet merkezi zaten, Fuar, Basmane, Kemeraltı, Konak Pier, Pasaport, Alsancak...)
    orada yaşamadığımız için göremiyoruz demek ki bazı şeyleri bende gittim İzmir'e motosikletle ama dk bir gol bir olmadı.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaçı söyle :D

Alsancak Starbucks Sokağına tamamen
    Karşıyaka Yasemin Kafenin yan tarafındaki park alanı
    inciraltının belli kısımları
    Bostanlı iskelenin yan tarafında motorcuların toplandıgı kısım.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaçı söyle :D

Alsancak Starbucks Sokağına tamamen
    Karşıyaka Yasemin Kafenin yan tarafındaki park alanı
    inciraltının belli kısımları
    Bostanlı iskelenin yan tarafında motorcuların toplandıgı kısım.
    Öncelikle teşekkürler.

- Alsancak Starbucks: Kıbrıs Şehitleri Cad. sonundaki ise; orası yaya mahallesi olduğu için motorlu araç girmemesi normal olmalı - bir gariplik göremedim... Dr. Mustafa Enver Bey Cad. (orası "proper" Alsancak değil) ise orası da hafta sonu yayalara ayrılıyor-muş, ondan motorlu araç sokmuyor olabilirler - bu da garip gelmedi...
    - Yasemin Kafe'nin orası mesire alanı. Motorcular bunun içine giriyor iseler (İstanbul'da giriyorlar vallahi - ben de zaman zaman girmişimdir bu tip mesire alanlarına; İstanbul Anadolu yakası Marmara kıyısı komple böyle...) o zaman doğru karar. Ancak kafenin hemen yanında bir "otopark" var, oraya sokmuyorlarsa ayıp ediyorlar tabi!
    - İnciraltını hiç bilmem - yorum yapamam.
    - Bostanlı iskelesinin yan tarafı da mesire alanı gibi görünüyor; acaba motorcuların mesire alanına girmeleri mi yasaklanıyor? Öyle ise o da doğru karar.

Sanki bir aşırı tepki söz konusu... Neyse, bir İstanbullu olarak haddimi bilip susacağım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)