Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    arkadaslar selam. malumunuz zamlar piyasa derken apache 200 cok mantikli bir secenek olarak gozukuyor.

basligi da takip ettim, yine de sormak istiyorum. ne diyorsunuz alayimmi? sorun yasayan arkadaslarin sorunlari cozuldumu? servis nasil?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Tvs kullanmiş birisi olarak,tavsiye ederim.

Servis yönunden sorun yaşayacaginizi duşunmuyorum.

Zaten tvs kendini kanitlamis,ciddi manada kronik sorunu olmayan bir marka.

Tabi yinede cevrenizde sorun,gidin bayide motoru inceleyin,servis durumunu net bir sekilde konusun.

Nakitte saglam pazarlikla 28 bine biter.

Ns200 34 bin tl.

Arada 6 bin tl ile,yakit,bakim,sigorta,tescil masraflariniz cikar.

Tabi yine de tercih sizin.
    Karar sizin,para sizin..

Burada öneriden başka bir şey olmaz

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs kullanmiş birisi olarak,tavsiye ederim.

Servis yönunden sorun yaşayacaginizi duşunmuyorum.

Zaten tvs kendini kanitlamis,ciddi manada kronik sorunu olmayan bir marka.

Tabi yinede cevrenizde sorun,gidin bayide motoru inceleyin,servis durumunu net bir sekilde konusun.

Nakitte saglam pazarlikla 28 bine biter.

Ns200 34 bin tl.

Arada 6 bin tl ile,yakit,bakim,sigorta,tescil masraflariniz cikar.

Tabi yine de tercih sizin.
    Karar sizin,para sizin..

Burada öneriden başka bir şey olmaz
    saolun hocam yorumlariniz icin. yarin bi bakacagim insallah.
    levend84 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    satarken anlarsın neden bajaj almadım dıye vurursun kafanı duvara benım tuzlada arkadasımda olan sıfır gıbı motor 6 ay oldu ılanda hala satamadı gel vereyımm sana uyguna dıyor yok dedım kurye olduğum halde

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satarken anlarsın neden bajaj almadım dıye vurursun kafanı duvara benım tuzlada arkadasımda olan sıfır gıbı motor 6 ay oldu ılanda hala satamadı gel vereyımm sana uyguna dıyor yok dedım kurye olduğum halde
    hocam ilan numarasini verirmisin bana, belki ben alirim. satarken ki durumunu onemsemiyorum, motor saglam olsun sorun cikarmasin yeter.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ilan numarasini verirmisin bana, belki ben alirim. satarken ki durumunu onemsemiyorum, motor saglam olsun sorun cikarmasin yeter.
    tuzla sahılde motocafenın oradakı motosıklet tamırcısı ılanını bılmıyorum nerede paylasmıs 4 gun once kapısındaydı hala motor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuzla sahılde motocafenın oradakı motosıklet tamırcısı ılanını bılmıyorum nerede paylasmıs 4 gun once kapısındaydı hala motor
    gordum hocam ilani 27500 yazmis arkadas. ben acikcasi sifirini nakitte 28k, yada 29k ya karta 12 taksit seklinde almayi planliyorum. Neden satiyormus peki memnun degilmi arkadas?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Guncelleme yapayim, motosikleti bayide gittim gordum. 12 taksit yapsaydi kapora birakip 29 bine anlasacaktik ama sadece 7 taksit yapabildi. pzt ye kadar sure istedim ama sanirim taksit konusundan dolayi almyacagim. eger ilgilenen varsa haftaya zam gelecekmis.

Motosikleti
    ......
    gordum hocam ilani 27500 yazmis arkadas. ben acikcasi sifirini nakitte 28k, yada 29k ya karta 12 taksit seklinde almayi planliyorum. Neden satiyormus peki memnun degilmi arkadas?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Guncelleme yapayim, motosikleti bayide gittim gordum. 12 taksit yapsaydi kapora birakip 29 bine anlasacaktik ama sadece 7 taksit yapabildi. pzt ye kadar sure istedim ama sanirim taksit konusundan dolayi almyacagim. eger ilgilenen varsa haftaya zam gelecekmis.
    4.150 tl aylik taksit zorlar,

Hee 7-8 bin maaş alan bekar birini zorlamaz.

12 taksit olsaydi iyi olurmuş.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zam geleceği haberi doğrudur. Kredi kartı ile ödeme uymuyorsa kredi seçeneği de var. Yıpranmamış ve sıfır fiyatı istemeyen ikinci el de bakabilirsin. İkinci el motorun en az kullanılmışı sıfırından yüzde on ucuz olmalı. Fakat bizdeki satıcılar bunu bilmiyor

Motosikleti
    ......
    Elinizde nakit ne kadar bütçeniz var?

Alternatif olarak,tvs rtr 180 modeline de bir bakin,temiz duşuk km de bulunabilir,18-19 bin tl ye.

Veya 0km 2020 model rtr 160 4V lere de bakabilirsiniz.(sari site de 1 adet var 0km bayide 11 taksit imkani diyor.26 bin tl.)

Yine de karar sizin

Motosikleti
    cb250r
    Elinizde nakit ne kadar bütçeniz var?

Alternatif olarak,tvs rtr 180 modeline de bir bakin,temiz duşuk km de bulunabilir,18-19 bin tl ye.

Veya 0km 2020 model rtr 160 4V lere de bakabilirsiniz.(sari site de 1 adet var 0km bayide 11 taksit imkani diyor.26 bin tl.)

Yine de karar sizin
    hocam oncelikle ilginize tesekkur ederim. Aslinda su kadar butcem var diyemem. planim ocak subat gibi motosiklet almakti, ama zam yagmuru gozumu korkuttu. ote yandan tvs saticisi da karta taksit yaparim deyince motosiklete biraz yukseldim.

rtr 200 icin sunu soyleyebilirim, yakindan cok daha guzel gozukuyor. etli butlu, bir commuter a gore cok yakisikli. biraz plastik kalitesi zagif geldi ama mat gri ve mat kirmizi boya, kalite acigini kapatmis.

zaten vade farksiz taksit yapamayacaksam, 3-4 ay dötü iyice toparlayip 2. el temiz birsey kovalamam mantikli olacak.

Ayrica buyuk konusmayim ama abs siz motor dusunmuyorum. Dusunmek istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zam geleceği haberi doğrudur. Kredi kartı ile ödeme uymuyorsa kredi seçeneği de var. Yıpranmamış ve sıfır fiyatı istemeyen ikinci el de bakabilirsin. İkinci el motorun en az kullanılmışı sıfırından yüzde on ucuz olmalı. Fakat bizdeki satıcılar bunu bilmiyor
    hocam karta taksit olayi suan gercekten buyuk avantaj. 30 bin kredinin geri odemesi 12 ay icin 34 bin oluyor. gercekten buyuk fark var

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Uzun süre pulsar 200 ns kullanıcısıydım. En son satmıştım motorsuzdum. Pulsar fiyatlarıda malum 45.200 oldu. Bugün ani bir karar vererek sıfır rtr 200 aldım. Bütün paramıda yatırdım iyimi ettim kötümü ettim hala şüphedeyim. Sıkışsam kolay satabilirmiyim o beni düşündürüyor..

Motosikleti
    ......
    Hayirli olsun,kazasiz belasiz suruşler.

Her malin bir alicisi vardir.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Hayirli olsun,kazasiz belasiz suruşler.

Her malin bir alicisi vardir.
    teşekkür ederim kullanıp görücez artık..
    Coşkun31

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre pulsar 200 ns kullanıcısıydım. En son satmıştım motorsuzdum. Pulsar fiyatlarıda malum 45.200 oldu. Bugün ani bir karar vererek sıfır rtr 200 aldım. Bütün paramıda yatırdım iyimi ettim kötümü ettim hala şüphedeyim. Sıkışsam kolay satabilirmiyim o beni düşündürüyor..
    hayirli olsun hocam cok begenmistim keratayi, nasip olmamisti. kazasiz belasiz surusler

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    hayirli olsun hocam cok begenmistim keratayi, nasip olmamisti. kazasiz belasiz surusler
    teşekkür ederim. işallah sizede nasip olur istediğiniz motorsiklet.
    Mr.wind bunu beğendi.
    Coşkun31

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Tvs'yi bilen alır hocam, elinizde kalmaz emrak etmeyin

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Tvs'yi bilen alır hocam, elinizde kalmaz emrak etmeyin
    Teşekkür ederim tvs nin kalitesini biliyorum 2011 yıllarında iki adet rtr 150 geçti elimden. Sonrasında büyük hacimli motorlar ve en son olarak 3 adet pulsar dan sonra malum fiyatlardan sonra rtr 200 aldım gerçi ödemesini yaptım yarın teslim edilecek. Bakalım artık hayırlısı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

iyiki dün kapmışım bitane. bugün 42.900 oldu okkalı bir zam yedi..

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim.
    Bugün itibarıyla birkaç Çin işi hariç, 200cc üstü motorlar 40.000 liradan başlıyor.

Ne kadar iyi bir karar bilemem ama kötü bir karar değil.

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim.
    Bugün itibarıyla birkaç Çin işi hariç, 200cc üstü motorlar 40.000 liradan başlıyor.

Ne kadar iyi bir karar bilemem ama kötü bir karar değil.
    teşekkür ederim.
    Coşkun31

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)