Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Givi yan çanta şifremi unuttum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ta xl700
    Selamlar. Motorun yan çantasını kullanmadığımdan kaldırmıştım ve uzun süredir el atmadığımdan şifreyi unuttum. Ne yapabilirim? Modeli givi e41n

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Hocam bir baktım da 3 basamak şifre zaten. Tüm kombinasyonları deneseniz 10 dakikanızı alır. Biz 4 kombinasyon şifreyi 1 saatten kısa sürede bulmuştuk bavul için. Standart şifreleri deneyin önce hepsi aynı sayı olan, sonra ardışıkları deneyin. O da tutmazsa tüm kombinasyonları birden başlayıp denersiniz. 3 basamaksa uğraşmaya değmez, anlayan bir yere götürmek falan daha yorucu.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir baktım da 3 basamak şifre zaten. Tüm kombinasyonları deneseniz 10 dakikanızı alır. Biz 4 kombinasyon şifreyi 1 saatten kısa sürede bulmuştuk bavul için. Standart şifreleri deneyin önce hepsi aynı sayı olan, sonra ardışıkları deneyin. O da tutmazsa tüm kombinasyonları birden başlayıp denersiniz. 3 basamaksa uğraşmaya değmez, anlayan bir yere götürmek falan daha yorucu.
    Buna da kilit diyorlar di mi ))
    Çocukken şifreli bond çantaları hangimiz daha çabuk açacak diye yarışırdık. Şifrenin olduğu rakam daha boşta hissettirirdi. Kolaydı yani.. Adı kocaman, güvenliği tırnak çakısıyla aşılabiliyor.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı ysnbbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Motorun yan çantasını kullanmadığımdan kaldırmıştım ve uzun süredir el atmadığımdan şifreyi unuttum. Ne yapabilirim? Modeli givi e41n
    sn de 1 şifre deneyerek 16 dk da 999 farklı sayıyı test edebilirsiniz. farklı çözümler aramak daha fazla vaktinizi alabilir.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)