Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Başınıza gelen en tuhaf hırsızlık nedir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Müşteriden imza almaya motorla gitmiştim ara sokaklardan gittim geçtiğim yol çoluk, çocuk kaynıyordu ikindi saatleri idi etrafa göz gezdirdim yetişkin yaşlarda kimse yoktu müşteri dükkanın önüne parkettim motoru torpidodan yeni aldığım uzun marlboro sigaram gitmişti disk kilidi, bezler duruyordu. Motor gözümün önündeydi imza almak için toplantı salonuna geçtiğimde 5 dk geçmişti ki o arada çalınmış. Bende dedim motor yerinde duruyor ya gerisi önemli değil dedim. Kağıthane'de yaşanıyor olay.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF150
    Çalıştığım fabrikada soyunma dolaplarında kilit kullanılmıyor sadece bakımcılar ve bu tür kritik işlerde çalışanların dolaplarında kilit var. Aslında kilit takmak yasak die bi kural yok. Ama asma kilit anahtarı unutmak çok yaşandığı için kilit kullanan sayısı çok az bende iki kere anahtar unutup asma kilit kullanmayı bırakanlardanım. Benim soyunma dolabımdan yarım şişe jagler deodorant ve yarım şişe nivea koltuk altı rolon um çalındı. Hadi deodorantı kullanırsında rolonu neden çalarsın be adam

Motosikleti
    MT-25
    Dersaneye gittiğim dönemler, motorumu dershanenin tam önünde belediyenin ücretsiz park alanı var oraya park ediyorum. Akşam saat 10 a doğru çıktım, motor çalışmıyor.. Allah Allah derken benzini çekmişler. Orda yağmurda kalmış kedi yavrusu gibi beklerken telefonun sarjı bitik, haber veremiyorum. Gelen geçen oluyor motorla, el sallıyorum duran yok. Yalnız iki çocuk dikkatimi çekti ara ara geçiyolar. Napayım, bende dedim, giderim böyle. Motoru bırakamam, kilitler yok yanımda tuttum gidondan zar zor götürüyorum. O esnada kan ter içinde kaldım. Aldım yan sehpaya, beklerken. Karşıdan iki arkadaşım geldi, motosikletli birinin depodan az benzin aktardık. Sonra benzinliğe doğru yol aldımm. Yalnız şu gördüğüm 2 veled de geçiyo yanımdan. Kafada kask yok, gülüyolar falan.. Neyse Ertesi gün dükkanların kameralarına rica edip baktım. Kuaför dükkanının kamerada benim motor kim dersiniz o iki veled..

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    çocukken bisikletim çalınmıştı 1 hafta sonra bimin önünde buldum adam park edip bime girdi bende geri çaldım benim bisikletimdi üstündeki izden benim olduğuna %100 emin olunca bindim geri aldım şimdi olsa adamın bimden çıkmasını bekleyip adamı döverdim ama o zamanalr çocuktum geri çaldım

belkide hırsız ona sattıydı ama bilmiyorum

yine aynı şekilde aradan 1 yıl geçmişti bisikletimin zenviri bozuktu gene çalındı 300 m ileride buldum çalan hırsız zinciri bozuk kaçamam diye bırakıvermiş

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Adam sehpa üzerindeki motoru indirip sehpamı çaldı sanırım motosikleti vardı sehpayıda aldı tamam oldu
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Nasıl da insanın aklına geliyor dönem dönem . Motosiklet brandam çalınmıştı .
    Başka bir zaman sol aynam çalındı. Sabah bir bakmıştım ayna yok

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Bu sabah benimde brandam çalıntı. Motorda herhangi bir zorlama yoktu. Yanımda ki motor kilitsiz ve üstünde kask olmasına rağmen sadece brandayı çalmışlar. Bugün tekrar branda sipariş ettim. Umarım bu sefer uzun ömürlü olur.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Zippo bi çakmağım vardı üniversitede gittiğim kafede kaşla göz arasında uçurmuşlardı

Birde çocukken bisikletimi çalmışlardı.Lastik izlerini bir yere kadar takip etmiştim ama sonra izler kayboluyordu ne oldu nerdedir bilemiyorum.Çok güzel simli kırmızı renkte bi bmx bisikletti.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim bayramlık ayakkabılarımı çalmışlardı bayram ı terlikle geçirdim
    taaa ki çalını bayramın 4. günü yakalayana kadar ondan sonra bam bam bam

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)