Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı nosuchnick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 nk için elcik koruma tavsiyesi olan var mı arkadaşlar? Link paylaşabilirseniz çok sevinirim. GP kompozit'in ürününe ulaşammıyorum çünkü motovento'nun sitesi haftalardır kapalı.
    Kendi sitelerinden numaralarını ara ve iletişime geç. Motovento onlardan aldığı malı satıyor. Esas üreticiye nie başvurmuyorsun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi sitelerinden numaralarını ara ve iletişime geç. Motovento onlardan aldığı malı satıyor. Esas üreticiye nie başvurmuyorsun?
    gp kompozit kendisi satış yapmıyor çünkü. İşin ilginci, diğer markadalara dönük ürünleri kendileri satarken, cfmoto ürünlerini motoventoya vermişler ve kendileri satmıyorlar.

Motosikleti
    400 NK
    Arkadaşlar Nk 400 ve 650 Ön cam ve Bağlanntı Aparatı

Numaram 0531 782 63 64

Siteden arayan arkadaşlar için 220 TL

Sahibinden de 250 lira GET kesintisinden dolayı.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Piyasa çok mu durgun ? Yada daha bizim motoru keşfeden az mı..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Keşfetseler ne olacak? Millette para yok para.. olan üç beşi de ileride nakite çeviremeyeceği ne olduğu belirsiz piyasasi, servisi, dayanağı olmayan motora vermiyorlar

selam boyum 1.60 sele düşürebiliyor muyuz acaba ? sıkıntı olur mu alcaltmak

Motosikleti
    400NK
    Sele yüksekliğini ayarlamak için herhangi bi ayar mevcut değil malesef. Anca arka amortisörden alçatma yapabilirsin oda sertlik ayarını bozacaktır.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Mustafa.BLN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Nk 400 ve 650 Ön cam ve Bağlanntı Aparatı

Numaram 0531 782 63 64

Siteden arayan arkadaşlar için 220 TL

Sahibinden de 250 lira GET kesintisinden dolayı.

https://i.hizliresim.com/5NRodR.jpg
    https://i.hizliresim.com/nbGGv1.jpg
    https://i.hizliresim.com/vaoQEv.jpg
    sanki ön fren hidrolik seviyeniz çok az gibi duruyor dikkat edin aman diyim hava yaparsa fren yalan olur

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Yav arkadaşlar yazın inşallah 2.el bu motoru veya 2.el Dominar 400, param olursa taksitle Dominar 400 ug alacağım. Ama bir kaç kişi 400 NK' nın 10000 ila 15000 km arası kronik şanzıman sorunu olduğundan bahsetti bunlar doğru mudur? 400 NK' dan korkutuyor beni açıkcası. Ve de parça fiyatları pahalı olsa bile tedarik etmede sorun yaşar mıyım yani bir parçayı 2-3 ay bekler miyim?

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşlar yazın inşallah 2.el bu motoru veya 2.el Dominar 400, param olursa taksitle Dominar 400 ug alacağım. Ama bir kaç kişi 400 NK' nın 10000 ila 15000 km arası kronik şanzıman sorunu olduğundan bahsetti bunlar doğru mudur? 400 NK' dan korkutuyor beni açıkcası. Ve de parça fiyatları pahalı olsa bile tedarik etmede sorun yaşar mıyım yani bir parçayı 2-3 ay bekler miyim?
    şikayetvar'a bak bakalım kaç ay parça beklemişler?
    n11'e hem dominar hem de 400nk'nın sarf malzemelerini arattır bakalım kaç sonuç çıkıyor? (debriyaj balata, tel, fren balata, manet, hava yağ filtresi vs.)
    parça yaygınlığı olarak dominar ile kıyaslamak hatalı.
    türkiye'de en yaygın parçalara sahip motorlar: honda, yamaha, mondial, tvs ve bajaj

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şikayetvar'a bak bakalım kaç ay parça beklemişler?
    n11'e hem dominar hem de 400nk'nın sarf malzemelerini arattır bakalım kaç sonuç çıkıyor? (debriyaj balata, tel, fren balata, manet, hava yağ filtresi vs.)
    parça yaygınlığı olarak dominar ile kıyaslamak hatalı.
    türkiye'de en yaygın parçalara sahip motorlar: honda, yamaha, mondial, tvs ve bajaj
    Anladım. Ya zaten aklım hep yeni Dominar' da ama bütçede sıkıntı olursa hani Cf daha iyi ya performans olarak eski domiden ondan ona da bakmıyor değilim.

Motosikleti
    Cf Moto NK400
    Arkadaşlar herkese merhaba Foruma yeni üye oldum yeni bir 400nk kullanıcısıyım. Bir sorum olacaktı size. Motorun ön ve arka lastik basınçlarını kaç yapıyorsunuz acaba. Ben aldığım gibi kontrol ettiğimde ön 13psi arka 20psi dı. Direk Ön 32 arka arka 36psi yaptım. Sonra Makineyi eve getirince kontrol ettim kullanma klavuzundan ama lastikle alakalı sadece basınçlarınız üzerinde yazan maksimum değerdir diyor. Benim bildiğim o kullanılabilir olanı değil lastiğin maksimumudur yani ondan fazla basma patlar gibi mi manası vardır. Kafamı kurcaladı bu konu ondan bu forumda tecrübe sahibi olanlara sormak istedim bu soruyu.
    Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    MT-07
    Arka maşada veya aldığım kullanma kılavuzunda yazar kaç psi basman gerektiği. Bence fabrikayı dinle.

Motosikleti
    Cf Moto NK400
    Motorun hiç bir yerinde yazmıyor kaç olacağı. Ayrıca kullanma kılavuzunda da ne yazdıklarını yazmıştım zaten net bir yazı yazmıyor aksine yanıltıcı bir yazı var kılavuzda

Motosikleti
    MT-07
    http://www.imex-srl.com/uploads/file...20NK%20650.pdf

102.sayfa. 36/40 ezbere basmıştın ama doğru hava basmışsın. Bu uma’yı da eşekler kovalasın. Elektrik şemasını koyuyorlar ama lastik basınç değerlerini koymuyorlar...
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Cf Moto NK400
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.imex-srl.com/uploads/file...20NK%20650.pdf

102.sayfa. 36/40 ezbere basmıştın ama doğru hava basmışsın. Bu uma’yı da eşekler kovalasın. Elektrik şemasını koyuyorlar ama lastik basınç değerlerini koymuyorlar...
    İngilizceyi araştırmamıştım çok teşekkür ederim Ezbere basmaktan ziyade arkadaşlarımdan biri kawasaki er6-f diğeri er6-n kullanıcısı. Bu motorda onlarla benzer yapı ve ağırlıkta diye aynı havayı bastım. İngilizce kılavuz aydınlatması için ayrı ayrı teşekkür ederim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DrReevoG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngilizceyi araştırmamıştım çok teşekkür ederim Ezbere basmaktan ziyade arkadaşlarımdan biri kawasaki er6-f diğeri er6-n kullanıcısı. Bu motorda onlarla benzer yapı ve ağırlıkta diye aynı havayı bastım. İngilizce kılavuz aydınlatması için ayrı ayrı teşekkür ederim
    Er6F'de (2008 model ve ön 120, arka 160 ebat için) biz lastik soğukken ön 32, arka 36 psi hava basıyoruz.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er6F'de (2008 model ve ön 120, arka 160 ebat için) biz lastik soğukken ön 32, arka 36 psi hava basıyoruz.
    2014 Honda cbr500r (2014), ön-arka:120-160. Kitapçıkta soğuk lastiğe:36psi ön, arka için:42psi diyor....
    The Power of The Dreams.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 Honda cbr500r (2014), ön-arka:120-160. Kitapçıkta soğuk lastiğe:36psi ön, arka için:42psi diyor....
    Lastik ebatları tutsa bile demek ki motordan motora farklılık gösteriyor hava basınçları.

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    on karakter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)