Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cf moto 400NK sağlamlık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    S.a tarz degişikligi sebebiyle R25'imi satıp 400NK Almayı düşünüyorum. Var mı ayrıntılı bilgisi olan bu Motosiklet hakkında. R25'i aratırmı bana sağlamlık açısından alt motor 60-65 bin km dayanır mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bakımlı ve güzel kullan 200 bin km bile kullanırsın.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    kullanmadım, tecrübem yok fakat şikayetvar sitesi bir dünya parça bulamıyoruz şikayeti ile taşıyor.
    parçalarına da haddinden fazla pahalı diyorlar.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Şu kronik şanzıman sorunu doğru mu?

Motosikleti
    MT-07
    Ben olsam r25’i mt25’i ile değiştirirdim. Madem tarz değişikliği olacaksa bence çeyrek altın gibi satılan bir model ile yoluma devam ederdim. Cf400nk’yı alırsın da sonrası var birde bu işin

Deneme Tahtasi youtube kanalinda Erkin Yesil bu motor ile hem Nepal Katmandu´ya hem de Norvec Nordkap´a gitti.
    Saglamligi konusunda pek birsey denelebilecegi sanmam, ayrica bir fabrikasi da yanlis bilmiyorsam Aydin´da olmasi lazim.
    burda incelemesi var.
    https://www.youtube.com/watch?v=l23Fsss0ZJg

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CF650 de kawasaki'nin blok kullanılıyor bunda da büyük ihtimal ondan devşirme bir motor vardır. Motorda sorun olacağını sanmıyorum. Zaten elektronik taraf bosch. Problem yaşarsan yedek parçada yaşarsın

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CF650 de kawasaki'nin blok kullanılıyor bunda da büyük ihtimal ondan devşirme bir motor vardır. Motorda sorun olacağını sanmıyorum. Zaten elektronik taraf bosch. Problem yaşarsan yedek parçada yaşarsın

Kendi yedek parça sitesi var uygun geldi fiyatları

https://www.cfmotoyp.com/tr/YEDEKPARÇALAR/c/Y

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam r25’i mt25’i ile değiştirirdim. Madem tarz değişikliği olacaksa bence çeyrek altın gibi satılan bir model ile yoluma devam ederdim. Cf400nk’yı alırsın da sonrası var birde bu işin

Mt 25 beğenmiyorum tip olarak 400 NK görüntü açısından daha iddialı duruyor ama haklısın tabii

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Caglarirmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi yedek parça sitesi var uygun geldi fiyatları

https://www.cfmotoyp.com/tr/YEDEKPARÇALAR/c/Y[COLOR="Silver"]
    Stok tutup tutmama mevzusu var. Gerçi aliexpress den de alırsın

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    beklenti tip olaraksa bir şey diyemem ama performans farkı çok yok.nk400 gerçekten ağır bir motor gücüne yenik düşüyor.r25 kadar gider ama r25 den sonra kalite his olarak üzebilir.0 km mi alıcaksınız ? eğer öylesyse 30 bin tl falan diye biliyorum 3 daha verip nk650 alın kalite olarakta performans dayanıklılık olarakta çok daha iyi.motoru er6 zaten fiyatıda 33 diye hatırlıyorum 650cc 33bin tl gerçekten iyi rakam kawasaki motoruda cabası

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    400 nk nın bloğu da türkiyeye gelmeyen er4n den devşirme. Kalite olarak 650 ile fark yok motor hariç nerdeyse tüm parçaları aynı. Ağırlığı fazla bence hantal duruyor ama motorondan alicanın videosunda mt25 den daha iyi gittiğini söylediğini hatırlıyorum.

Motosikleti
    Scrambler
    Yamaha'dan CF Moto'ya geçmek.
    Allah akıl fikir versin.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    250 NK için kalite olarak yamahayi aratmayacagini düşünüyorum. Ancak R25 den sonra ben olsam 650 NK ya geçerdim. Fiyat olarak özellikler olarak en makul 650 cc

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bilgiler için teşekkürler. Mt 07 alma kararı aldım, 400Nk benim için yetersiz gelecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)