Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scyco k24r soft dizlik kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

https://youtu.be/3b1Rk1FcNWs İncelemesi burda daha önce kullanan var mı ? Memnun mu öğrenmek istiyorum genelde şehir içi kısa mesafe sürüşlerinde kullanacağım yeterli olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ürünü alıp kullanmadım. Fena bir ürüne benzemiyor ama normal pantolon üzerine taktığında kaza anında dizlerini korusa bile kalça kemiğin yine açıkta kalır. Fiyatına baktım 250 TL.den başlıyor, yani fiyatı da yüksek. O paranın üzerine 100-150 TL daha ekleme şansın varsa diz ve kalça korumalı kevlar kot alman daha sağlıklı bence.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünü alıp kullanmadım. Fena bir ürüne benzemiyor ama normal pantolon üzerine taktığında kaza anında dizlerini korusa bile kalça kemiğin yine açıkta kalır. Fiyatına baktım 250 TL.den başlıyor, yani fiyatı da yüksek. O paranın üzerine 100-150 TL daha ekleme şansın varsa diz ve kalça korumalı kevlar kot alman daha sağlıklı bence.
    Teşekkürler yorumunuz için ben de şehirlerarası yolculuk için pantolonu tercih ediyorum fakat işe git gel pantolonundeğiştir zor olacağı için dizlik düşündüm, sizin yorumlarınız doğrultusunda bu ürünü alabilirim
    tommygun bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    hocam kaval kemiğini koruyan bir şey almanı öneririm. benim arkadaşım tam ekipmanlı ve kevlar kotu vardı. kevlar kot biliyorsun kaval kemiğini korumuyor. lastik bir an kavramayı kesip tekrar tutunca bariyere fırladı virajda ve sadece kaval kemiği kırıldı platin felan işine girdiler çok talihsiz.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tech 90 Impactec Winter Pro Kısa
    https://urun.n11.com/dizlik/tech-90-...lik-P313364486

al bundan ben kullanıyorum rüzgar su geçirmez
    bu kısa versiyon uzunuda var
    kaza da geçirdim hep tam korudu öneririm

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Dostum dediğin dizliği bir arkadaşım ile kullanıyoruz öncesinde sert yapılı dizlik kullanıyorduk motoru çizdiği için k24 e geçtik koruma kısmı yazılanlar gibi sadece siz kapağını korur orası doğru aslında her gün kevler kot giymek lazım da şehir içinde bende kolaya kaçıyorum :/ . Ürün oldukça kullanışlı ama çantaya sığıyor ki üzerinde dursa bile ses yapmıyor rahatsız etmiyor motoru dizlerden kavramaya da engel değil hissiyatı öldürmüyor. Biz memnunuz alınabilir ürün

Alıntı MTahaOzsahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum dediğin dizliği bir arkadaşım ile kullanıyoruz öncesinde sert yapılı dizlik kullanıyorduk motoru çizdiği için k24 e geçtik koruma kısmı yazılanlar gibi sadece siz kapağını korur orası doğru aslında her gün kevler kot giymek lazım da şehir içinde bende kolaya kaçıyorum :/ . Ürün oldukça kullanışlı ama çantaya sığıyor ki üzerinde dursa bile ses yapmıyor rahatsız etmiyor motoru dizlerden kavramaya da engel değil hissiyatı öldürmüyor. Biz memnunuz alınabilir ürün
    Teşekkürler hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)