Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Garajcılar Burdamı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Uzun zamandır Sahibinden . Com da görüyorum,açılır kapanır tenteli,çok güzel bişeye benziyor,fiyatıda ucuz 1000 lira civarında,bazı arkadaşlar bi bıçak darbesiyle kesilir bi işe yaramaz diyor.
    Amacım kullanan arkadaşların tecrübelerini öğrenmek ? Kullananlar bilgi verebilirmi ? Alınırmı alınmazmı
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bahsettiğiniz ürünü bilmiyorum. fakat tenteliyse eğer bıçakla açılır büyük ihtimal. hırsızdan ziyade daha çok yapmura çamura karşı etkili olabilir. onun haricinde motokabin diye bir marka üretiyor sert bir malzemeden. altın elbiseli adamda test ediyordu. isterseniz onu bir araştırın. tabiki fiyatı biraz daha fazla gelebilir sizin bütçenize göre.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Motokabini biliyorum evet o daha iyi ama ikinci elleri bile 3-4 bin lira,benim dediğim evet daha çok yağmur,çamur,güneş ve kedilere karşı bi önlem,fiyatıda çok iyi. Amacım kullananların yorumlarını öğrenmekti,hani tel maşa iki üç ayda çöpmü oldu yoksa kullanılabilirliği iyimi gibisinden

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Lafı geçince baktım motokabin versiyon 2 güzel olmuş gerçekten. Fiyatı ne kadar acaba? 2. eli 3-4.000 ise sıfırı 6-8.000 falan olmalı? 5-6.000 vermeye çekinmezdim ihtiyacım olsa. (Üstünde ise düşünürdüm biraz, artık duruma göre...)

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    Instagram da "motosikletgaraj" adlı kullanıcının hesabından görebilirsiniz. Videolar da var...Ben ondan aldım.

Yağmur çamur kar rüzgar gibi etkenlerden koruyor. Geceden sabaha metal islanmasindan koruyor. Yere sabitlediginiz için artık bugün hangi boş yere parkedecem stresi ortadan kalkıyor. Benim kurduğum yer minik bi motosiklet alanı idi ve bazen geç geldiğimde orda yer olmuyordu. Simdi çadırı kurunca kimse birsey diyemedi ve durumu kabullendi ;)

Her iki ucundan yere sabitleniyor. Yani beton bir zemine matkapla delik açarak kurmalısınız. Açıp kapanilan taraf için ise bir kilit ile açıp kapıyorsunuz (kiliti siz alacaksınız) ben dolap kilidi aldım.
    Genel olarak kullanımı pratik. Bir nevi özel bir kapalı otopark. İçine uc kısmına ufak ekipmanları bile koyabilirsiniz (mesela takim çantası. Yağ vs) Hırsıza karşı koruma çok zayıf elbette. Ama caydırıcı yine de. Yaklaşık 8 ay oluyor. Ben memnunum. İyi bir f/p ürünü bence.

Yalnız ortadaki hareketli düzenek paslaniyor. Dikkat etmek lazım.

Ekleme. Bahsettiğim hesaba bi baktım...ben göndermedim ama bizim siteden birisi benim çadırın resmini galiba bunlara gönderip fiyat filan sormuş. Onlar da o resmi kendi hesaplarında paylaşmış...1 mart tarihi gonderideki çadır bana ait ;)
    Ben aldıktan sonra sitede bu çadırdan bir tane daha oluşmuştu, galiba sitedeki resimci kostebegi buldum)

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    8 ayda hareketli düzeneğin paslanma olayı kötüymüş

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Hiç öyle 2000 3000 vermeye gerek yok
    Ben mobilyacı kamyonetlerinin tentesini çıkma alıp sitenin bahçesine koydum yere sağlam bir şekilde sabitledim. Üstten Amasitörlü kapısı ve iki kilidi var. Fazla yer kaplmıyor. İçerisine kask mont bakım araçları için küçük bir dolap bile koydum.
    Brandayı bıçakla kesseler bile içerisinde demir profiller var. Onu da kesmeye kalkarlarsa biri görür duyar herhalde.
    500 liraya hallettim. Mis

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    Paslanma derken her yer pas içinde değil yanlış anlama olmasın. Sonuçta bolca su ve kar ile temas eden bir düzenek bu. Yerde nemli alan içinde günlerce kaldığı oldu.. Yani paslanma oluyor kenarlara ama Her yer pas içinde kalmıyor. Ayrıca bunun çözümü kolay, zemine hafif bir levha ya da tahta zemin ya da sadece mekanizmanın altına...işi çözer.
    Kamyoncu tentesi denmiş. O çok geniş olur. Bu çadırın genişliği bir gidondan biraz daha geniş.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/171747-ucuz-kendi-motor-garajini-yap.html

şerefsizim benim aklıma gelmişti. bakayım yapan var mı diye. abimiz yapmış.

Paslanma degince plastik boru gelmişti aklıma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)