Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SINAVDA KAZA

Motovento
    REKLAM ALANI

Sen hata yaptın güldüm zor ehliyet alırsın diye. Şükür bişe olmamış. Aynalardan gözünü ayırmazsı. Artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    58MUHAMMED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REVİVAL 50
    Ben bu konuyu açarken kendini bilmezlerden linç yiyeceğimi biliyordum fakat kazaya güleni de ilk defa görüyorum. Allah düşmanımın başına vermesin merak etme bundan sonra daha dikkatli olacağım #oktayakgoz
    𐰞𐰯𐰍𐰆𐱃

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı 58MUHAMMED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu konuyu açarken kendini bilmezlerden linç yiyeceğimi biliyordum fakat kazaya güleni de ilk defa görüyorum. Allah düşmanımın başına vermesin merak etme bundan sonra daha dikkatli olacağım #oktayakgoz
    O imza olayı hariç hiçbir sorun yok :D Kazada sana bir şey olmadıysa ki olmamış bırak audi düşünsün beter olsun :D

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    2019 yılı ve boş kağıda imza, büyük cesaret

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Kişinin foruma üyelik tarihi bile kendisinin ne kadar bu mecralarda yeni ve edep adap kurallarına nasıl uyulacağını bilmemesinden belkide yaşının ufak olmasından kaynaklı boş ver gitsin . . .

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O imza olayı hariç hiçbir sorun yok :D Kazada sana bir şey olmadıysa ki olmamış bırak audi düşünsün beter olsun :D
    boş kağıdım var; imzalarsan sana 50 tl veririm
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Yanlış anladın ama canın sağolsun. Kaza derken sınavda yapacağın en büyük kaza yere düşer motor zaten 30 km hızı geçmiyorsun. Yada bir arabaya az bir şey değersin diye düşündüm ve sınavı geçemediğin için açtın konuyu sandım. Kısaca ufak bi kazadan dolayı sınav gitti zannettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:08 ----------

Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişinin foruma üyelik tarihi bile kendisinin ne kadar bu mecralarda yeni ve edep adap kurallarına nasıl uyulacağını bilmemesinden belkide yaşının ufak olmasından kaynaklı boş ver gitsin . . .
    Bu mecrada yeniyim fakat emin ol yaş olarak senden büyüğümdür. Konuyu bile anlamadan gelişi güzel sallamışsın ama seninde canın sağolsun.

Motosikleti
    REVİVAL 50
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız sanırım boş verdik ozaman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş kağıdım var; imzalarsan sana 50 tl veririm
    yahu arkadaş kağıt dolu fotokopisini milli eğitimden aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anladın ama canın sağolsun. Kaza derken sınavda yapacağın en büyük kaza yere düşer motor zaten 30 km hızı geçmiyorsun. Yada bir arabaya az bir şey değersin diye düşündüm ve sınavı geçemediğin için açtın konuyu sandım. Kısaca ufak bi kazadan dolayı sınav gitti zannettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:08 ----------

Bu mecrada yeniyim fakat emin ol yaş olarak senden büyüğümdür. Konuyu bile anlamadan gelişi güzel sallamışsın ama seninde canın sağolsun.
    Neyse ben yanlış anladığımı belkide olayın rehavetiyle okuduğumu yanlış yorumladım. Teşekkürler.
    𐰞𐰯𐰍𐰆𐱃

Haklısınız sanırım boş verdik ozaman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

yahu arkadaş kağıt dolu fotokopisini milli eğitimden aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Neyse ben yanlış anladığımı belkide olayın rehavetiyle okuduğumu yanlış yorumladım. Teşekkürler.
    bilmiyorum birisi boş demiş, artık görsem de dolu olduguna inanmam psikolojimiiz bozuldu
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Böyle durumlarda imzayı diğer elinle atmalısın, bunun dışında arkadan vuran benim bildiğim her durumda suçludur ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    REVİVAL 50
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum birisi boş demiş, artık görsem de dolu olduguna inanmam psikolojimiiz bozuldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle durumlarda imzayı diğer elinle atmalısın, bunun dışında arkadan vuran benim bildiğim her durumda suçludur ..
    neyse artık bir önemi kalmadı benim beyanımı aynen yazmışlar. Bu da bana iyi bir ders oldu
    𐰞𐰯𐰍𐰆𐱃

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    imza atmasan iyiydi, belki motorun masrafı varsa onu sana yaptırtabilirler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Diğer elle atmasında ne gibi bir fayda var açıklar mısınız?

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer elle atmasında ne gibi bir fayda var açıklar mısınız?
    Asıl elinin titreşimine göre farklıdır. Bu sebeple criminal diyorlar sanırım orada dahi kanıtlanamaz, " ben atmadım " diyebilirsin yani, çok detay vermeyeyim benim böyle yırttığım bir dava vardı eski işyerimde.

Ama sana ait olmayan bir imzayı atsan bile, asıl elin ile attığın sürece titreşim aynıdır ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Asıl elinin titreşimine göre farklıdır. Bu sebeple criminal diyorlar sanırım orada dahi kanıtlanamaz, " ben atmadım " diyebilirsin yani, çok detay vermeyeyim benim böyle yırttığım bir dava vardı eski işyerimde.

Ama sana ait olmayan bir imzayı atsan bile, asıl elin ile attığın sürece titreşim aynıdır ..

babamın kayıp kimliğinden üstüne kredi cekip şirket kurmuslardı; yıl 2005 falan.
    Tabi evraklar imzalar vs vs. var.
    İmza gercekten onun mu değil mi diye bir çok farklı açıdan imzayı yapmanızı istiyorlar; her 2 el de dahil buna.
    Ters el ile yapmanın bir faydası yok yani.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Tutanak işleme alınırsa ehliyeti almadan hasar kaydı olan nadir insanlardan biri olacaksın sanırım.

Belki sigorta yaptırdığında 4. basamak değil 5. basamaktan bile başlayabilirsin

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6

Sizden diğer elle yeteri kadar imza almamışlar demek ki. Normalde sağ el ile oturarak ayakta ve çömelerek, sol el ile oturarak ayakta ve çömelerek üçer sayfadan az olmamak üzere yazı ve imza örnekleri alınır. Sizin soruşturmanızda eksik işlem yapmışlar. Kriminal incelemede hata oranı çok düşüktür. Dosya jandarma kriminal polis laboratuvarına, polis kriminal polis laboratuvarına veya bilirkişiye tevdi edilir. Hele ki işin uzmanına verirseniz. Emin olun bu şekilde birçok yazı ve imzanın uyuştuğunu tespit ettik. Şanslıymışsınız, ancak yaptığınız etik değil.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    anlamadığım olaylar;
    1 boş kağıda neden imza attın
    2 neden yorum yapan arkadaşların çoğu sanki imzayı sürücü kursu çalışanları attırmış gibi konuşuyor.

Motosikleti
    REVİVAL 50
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imza atmasan iyiydi, belki motorun masrafı varsa onu sana yaptırtabilirler.
    Kursa imza atmadım millieğitimin gözetmenlerine vermiştim sıkıntı yok beyanımı aynen yazmışlar. Motorda da bir sıkıntı yoktur

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tutanak işleme alınırsa ehliyeti almadan hasar kaydı olan nadir insanlardan biri olacaksın sanırım.

Belki sigorta yaptırdığında 4. basamak değil 5. basamaktan bile başlayabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Alıntı bajajpulsar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım olaylar;
    1 boş kağıda neden imza attın
    2 neden yorum yapan arkadaşların çoğu sanki imzayı sürücü kursu çalışanları attırmış gibi konuşuyor.
    Acelem vardı bir yere yetişmem gerekiyordu. Babamın sağlık problemleri var. İkinci soruna bende cevap veremeyeceğim kusura bakma
    𐰞𐰯𐰍𐰆𐱃

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    audiden doblodan şahinden korkacaksın, efendi efendi kullananlara lafım yok ama genelde trafik magandası oluyorlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)