Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

HEYBE SOFT ÇANTA + DEMİRİ ( TRACER 700 İÇİN UYUMLU)

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...14538571/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    60.000 TL fiyatıyla motorumuz layık olduğu noktaya gelmiş bulunuyor. Konunun başında edilen onca hakarete rağmen 29000TL ye 0KM aldım ve mis gibi biniyorum. Eğri boyunlu vs diye dalga geçecek vatandaşlardan cevap bekliyorum.

Motosikleti
    cıks
    yeni renk grisi o kadar güzel olmuş ki <3

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Merhabalar, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.
    Tek sorunum gidon pozisyonu; dik oturmak istediğim için sürekli kendimi kasıyorum ve sırtım çok ağrıyor.
    Gidon yükseltmek için GP kompozit ürünü aldım, fakat malzeme çok yükselttiği için kablo payları kurtarmadı. Alternatif olarak SW-Motech ürünü buldum fakat fiyat yüksek olduğu için risk almak istemiyorum.

SW-Motech görseli
    1https://cdn.shopify.com/s/files/1/10...g?v=1530132272

Bu konuyu çözen bir arkadaş var ise bilgi paylaşmanızı rica ederim.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı braviels adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.
    Tek sorunum gidon pozisyonu; dik oturmak istediğim için sürekli kendimi kasıyorum ve sırtım çok ağrıyor.
    Gidon yükseltmek için GP kompozit ürünü aldım, fakat malzeme çok yükselttiği için kablo payları kurtarmadı. Alternatif olarak SW-Motech ürünü buldum fakat fiyat yüksek olduğu için risk almak istemiyorum.

SW-Motech görseli
    1https://cdn.shopify.com/s/files/1/10...g?v=1530132272

Bu konuyu çözen bir arkadaş var ise bilgi paylaşmanızı rica ederim.
    22mm den yüksek gidon yükseltme kabloları kasar ben rhino gidon yükseltme aldım memnunum. Alacağınız gidon yükseltme 22 mm den büyük olmamalı.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Teşekkür ederim paylaşım için. Peki oturuşunuz için faydası oldu mu?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Tracer zaten epeyi dik oturuşlu bir motosiklet. Benim boyum 190 olmasına rağmen gidon yükseltme gerekmedi hatta gidonu bayağı bir yüksek buldum. Acaba yükseltmeden ziyade yakınlaştırmaya mı ihtiyacınız var?

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Alıntı braviels adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim paylaşım için. Peki oturuşunuz için faydası oldu mu?
    Tabiki faydası oldu. Ama oturuş pozisyonu sadece gidonla alakalı değil otururken depoya yaslanın....

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer zaten epeyi dik oturuşlu bir motosiklet. Benim boyum 190 olmasına rağmen gidon yükseltme gerekmedi hatta gidonu bayağı bir yüksek buldum. Acaba yükseltmeden ziyade yakınlaştırmaya mı ihtiyacınız var?
    Aslına bakarsanız, her ikisi de diyebilirim hem yükseltme hem yakınlaştırma. Ancak bu tarz ürünlerin montajı için tüm kabloların değiştirilmesi gerekiyor. Bu denli büyük bir değişiklik yapmak istemiyorum. 20 mm yükseltme alıp deneyeceğim. Sizlerle de bilgi paylaşırım, son durum hakkında.

Motosikleti
    JOYMAX250İ
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde boy 193 cm. rahat edermiyim diye düşünüyorum. bu aralar tracer 700 peşindeyimde

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bence ufak bile kalır altında.

Motosikleti
    JOYMAX250İ
    bende ondan korkuyordum

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yok ufak kalmaz merak etmeyin

Motosikleti
    Daelim Daystar 250 (2017 ABS)
    Herkese selamlar. Tracer 700 ve Nc 750x arasında kaldım. Gönlüm Tracerdan yana ancak tek bir korkum var o da boyutları. 1.91 boyundayım ve motosiklet altımda kaybolsun istemiyorum biraz heybetli olmasını istiyorum. Benim boylarımda olan kullanıcılar varsa yardımcı olursa sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Hocam selamlar. Boyum 1.91. Eşimle beraber uzun seyahatler yapıyoruz. Sizce tracer altımda ufak kalır mı ? Sığamamaktan ve rahat edememekten korkuyorum. Fotoğraflarınız varsa motorun üstünden görebilir miyim ?

Motosikleti
    Honda CB250R / Tracer 700
    Selamlar Herkese,

Tracer 700 alarak aranıza yeni katıldım. Önceki yazışmaları okudum ama çok fazla yazışma olduğu açıkcası tamamını okuyamadım.

İki soru için yardımınızı rica ediyorum

Aranızda sele alçatma yaptıran var mı ? Nereden yaptırdığını öğrenebilir miyim ? Yamaha nın kendisi yapmıyormuş.

Birde led göstergenin parlamasını engellemek için extra gölge yapacak aparat takan var mı ?

Motosikleti
    superlight 200
    sifir motorlarla ilgili bir sorum olacak. Gelecek yaz tracer 700 e gecmeyi planliyorum.Bazen ilanlarda 2017 model sifir motosikletler goruyorum. Ornegin tracer 700 un 2019 sifir 60 bin, 2017 sifir 49 bin, 2016-2017 10 bin km altinda ikinci elleri ise yaklasik 42-43 bin lira olarak gorunuyor. Mantikli düşününce 2017 sifiri almak dah akillica olur. Ama yaklasik 3 sene bayinin elinde kullanilmadan beklemis bir motor alindiginda sorun cikarir mi? Yoksa Yeni uretilmis bir sifir km motor gibi kusursuz calisir mi? yamaha tracerin fiyatlarini bildigim icin bunu ornek verdim ama tum marka modellerde bayiler ellerinde kalan 2-3 yasindaki motorlari bu sekilde uygun fiyata satiyor. Ne kadar sağlıklı durumdadir bu motorlar? Fikri, bilgisi olan var mi?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. Hayır beklemiş motora bir şey olmaz. Aküsü takılmamıştır. Yağ zaten rodaj yağı 1000km de değişecek. Ben olsam imkan yoksa yıla takılmam modeli eski olanı alıp binerim. Garanti alınca başlayacak nasıl olsa.

Motosikleti
    JOYMAX250İ
    selam dostum
    bende aynı senin gibi ikilemde kaldım ve tercihim tracer oldu. 193 cm ve 100 kg için dışarıdan görenler bu ne biçim şey demiyor bende üzerinde çok rahatım. gerisi çok mühim değil bizim kaderimiz bu şu an alışma sürecindeyiz kendisi ile zira hırçın bir makina bildiğiniz gibi. kalın sağlıcakla

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

Alıntı Katatonic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Tracer 700 ve Nc 750x arasında kaldım. Gönlüm Tracerdan yana ancak tek bir korkum var o da boyutları. 1.91 boyundayım ve motosiklet altımda kaybolsun istemiyorum biraz heybetli olmasını istiyorum. Benim boylarımda olan kullanıcılar varsa yardımcı olursa sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Hocam selamlar. Boyum 1.91. Eşimle beraber uzun seyahatler yapıyoruz. Sizce tracer altımda ufak kalır mı ? Sığamamaktan ve rahat edememekten korkuyorum. Fotoğraflarınız varsa motorun üstünden görebilir miyim ?
    selam dostum
    bende aynı senin gibi ikilemde kaldım ve tercihim tracer oldu. 193 cm ve 100 kg için dışarıdan görenler bu ne biçim şey demiyor bende üzerinde çok rahatım. gerisi çok mühim değil bizim kaderimiz bu şu an alışma sürecindeyiz kendisi ile zira hırçın bir makina bildiğiniz gibi. kalın sağlıcakla

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 gibi far koymuşlar hali hazırdaki kasa bence daha güzel ön taraf daha geniş rüzgar koruması daha iyidir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)