Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

Yamaha WR 125 R/X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar bende wr125x le aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olcak bakım için izmirde yağ filitresi hava filitresi uygun alabilceğim yer varmı yada bulabilceğim bir yer şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kroskafasi

Universitede 125 cc motor ustu ekonomik olarak hırpalayabilir.

İsinizi hayli hayli görecektir. Bol bol gezersiniz ki öğrenci adamın önceliği gezmek olur. Bende cbr 125 vardı. Bir senede 15000 yapmıştım. Tavsiye ederim. ( uzun kmler olmasa da wr125x kullandım. )

okulda cbr 125 r125ler dolanırken wrnin avantajı küçük hacimli olduğunu etrafa hissettirmez. Çünkü bütün bu tarz kross motorlar ayni lastige sahip.
    Sağol be abim

Motosikleti
    07 bakıyor
    3000 km de yağ hava filtresi ve yağ filtresi değişmesi gerekir bu tip bilgileri kullanım kitapçığından okumanız en doğrusudur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı CptKunkna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi akşamlar.Site olarak ilgi duyduğum her konuyu okumuş biri olarak artık yazmam gerektiğini düşündüm.Kendi deneyimlerimi paylaştıktan sonra wr125 x için bir kaç sorum olacaktı.
    Kişisel özelliklerimle başlayayım boyum 1.77 kilom ise 60 ince bir vücut yapım var.
    Ehliyet sınavlarımı 2016 haziranda bitirdim lakin iş güç vs.şeylerden ve 5-6 ay sonrasına randevu alabildiğimden mayıs ayına girmeden ehliyetimle beraber motoruma da merhaba demeyi bekliyorum.
    Sürücü kursundan aldığım 125cc'de 1 saat trafiğe kapalı alanda 2 saat ise trafikte deneyimim oldu.250 cc'de ise 2 saate yakın kapalı alan 3-4 saat civarı trafikte deneyimim oldu.Yazlık yerlerde ise scooter kullandığım oldu.Ekipmanlarım için 1000 TL civarı bir para ayırdım.kalan paramın da üzerine kredi ekleyip 2. el almayı düşünüyorum.
    Bu kısımdan sonra ise şu soruları Sormak istiyorum ;
    *Boy-kilo sorunu ne kadar sorun oluyor ?
    *İzmirde kullananlar var ise şehir içi sürüşünde araç arasına sıkışma veya motor gücünün trafik içinde yetersiz kalıyor mu ?
    *Mekanik bilgim fazla olmadığı için kronik yaşanan sorunlarınız oldu mu?
    *En önemlisi nisan-Mayıs ayları arası destek alabileceğim bir büyüğüm var mı

Boy ve kilo şehir içinde sorun olmaz diye düşünüyorum arazide sorun olabilir

Şehir içinde sıkıntısız bi motor yüksek olması trafiğe hakim olmanızı sağlıyor ayrıca otomobil aynaları aşağıda kaldığı için aynalar onlarınkine takılmıyor bu harika bi avantaj. 15 beygir trafikte gayet yeterli. 90 km yi geçtiğiniz zaman yememeye başlıyor dip gaz 108 109 gidiyorum genellikle

38.000 kmde yim her hangi bi kronik sorun yok hiç de duymadım
    pnongrata bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07 ABS
    arkadaşlar merhabalar bende aranıza 2011 wr125r ile katıldım bir kaç sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim
    motoru cross a başlangıç olarak aldım ve üzerindeki lastikleri değiştireceğim lastikler zaten çok eskimiş durumda almış iken hem dişli bir lastik hemde daha geniş lastik ebatları almak istiyorum internette araştırmalarım sonucu bir sitede mitasın 2 farklı ölçüsünü buldum 130 90 18, 90 90 21 ve 140 80 18, 90 90 21 seçenekleri var bu ebatdaki lastikler sıkıntısız bir şekilde taklıyormu? ikinci sorum şu olacak lastik ebatlarını değiştirdiğim için aynı ölçülerde iç lastik almam lazım mı yoksa iç lastik jant genişliği aynı kaldığı için işimi görür mü?

Merhaba wr 125 x modelinden ikinci el almayı düşünüyorum km ler yüksek tabi . ben bunu aldığım zaman 60-70 bini bulurum sonra satabilir miyim elimde kalır mı korkusu var. Neler diyorsunuz ? 80 binde felan satabilir miyim yani

boy 1.88 kilo 78 bu motorun üstünde kazık gibi mi dururum yani sırıtırmıyım yoksa iyimidir bide 2015 modeline yamaha wr 125x 12500 tl verilirmi 2. el

Arkadaşlar Merhaba
    geçen hafta 2016 WR 125 X aldım. Motosiklet fiyatları arttığı için tercihimi maddi durumun yettiği en iyi motoru almaya çalıştım ve uzun süre araştırdıktan sonra WR125X e karar verdim. Motoru aldım ve alır almaz 675 km yol yaptım toplam 12 saat sürdü sele bildiğiniz taş ama şunu söyleyebilirim ki verdiğim paranın hepsini sonuna kadar hak ediyor. her 100 ve ya 150 km de bir 15-20 dk mola verdim yolda köylere girdim çıktım. şehir içinde çevre yolunda gece ve gündüz kullandım. hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Far az aydınlatıyor iyi bir lambayla değiştirmek iyi olur. Benim şimdiye kadar kullandığım 125 lik ve hatta 250 lik sınıfındaki çoğu motora 10 basar. Frenler 10 numara. kesinlikle 1.80 altı kullanırken zorlanır ama gerçekten çok zevkli tahminimin üstünde 10 numara bir motor. Herkese tavsiye ederim eğer fırsat bulursanız kesinlikle deneyin bana katılacaksınız. Saygılar
    pnongrata bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    XT660R ile takaslik WR125R ariyorum. Ilgilenen olursa:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...13503326/detay

demirtash_37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R
    Yok mu aktif wr 125 ci

Motosikleti
    Rx3i evo (2016), xtreme max 200 (2018)
    Günaydın abilerim,

Bir arkadaşım için wr 125 in yedek parçalarını temin etmem gerekiyor da ( emme subabı, külbütör horozu vs. ) nerede satılıyor, nasıl temin edilebilir. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İnternetten bulamadım da.

Tekeriniz düz bassın

yamaha wr 125 e hangi kelle motorlar uyar

yamaha wr 125 x kelle motor ihtiyacın var bulabilir miyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

yamaha wr 125 x için kelle motor ihtiyacım var hangi modeller uyar

Motosikleti
    Yamaha wr 125 r
    Herkese iyi akşamlar wr 125 r 2014 model motorum çalışmıyor marsa basıyorum atesleme bobini çalışıyor benzin pompası çalışıyor aku iyi arıza lambası yanmıyor.. neden çalışmıyor olabilir acaba..bugün vurdurarak çalıştırdım çalıştı sürdüm kullandım sıkıntı yok stop edip tekrar denedim ama yine çalışmıyor.. bilenler başından geçenler yardımcı olursa sevinirim ilk motorum ve acemiyim..

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)