Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ilk kaza ve gidon yamulması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı h2rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun onune gec. on tekeri ayaklarinin arasina sabitle. elinlede gidonu duzeltmek istediğin tarafa çevir. eger duzelmiyorsa sanayiye bi ugra.
    bi deneyeyim. bilyalara baktıracağım önce.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

sağ gidonun vidasını değiştirdim sorun çözüldü. s şeklinde çıktı. şansım varmış kırılmadı çıkarırken

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco People S 50/ Lx50/PiaggioZip 2-/Bajaj Chetak
    Selam, sabah uyandigimda muhtemelen komsum , motorumu garaja girebilmek adina yerinden cekmek istemis , direksyon kilitli oldugu halde tekerlegi iki bacaginin arasina sikistirip duz hale getirip iktirerek baska yere almis , ben de ayni sekilde bacagima sikistirip tekerlegi , direksiyon ile ayni hizaya getirdim , bu durum bana biraz dusundurucu geldi , bu kadar kolay döndurulmesi , motor ile hareket halinde iken bir cukura girsem ayni sekilde dönmesinden korkuyorum , b giderilmesi gereken bir problem mi sizce de ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özgür.Y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, sabah uyandigimda muhtemelen komsum , motorumu garaja girebilmek adina yerinden cekmek istemis , direksyon kilitli oldugu halde tekerlegi iki bacaginin arasina sikistirip duz hale getirip iktirerek baska yere almis , ben de ayni sekilde bacagima sikistirip tekerlegi , direksiyon ile ayni hizaya getirdim , bu durum bana biraz dusundurucu geldi , bu kadar kolay döndurulmesi , motor ile hareket halinde iken bir cukura girsem ayni sekilde dönmesinden korkuyorum , b giderilmesi gereken bir problem mi sizce de ?
    valla hocam teknik kısmı bilen birisi söyler ancak normalde sıkı olan gidon bağlantısını zorlayarak gevşetmiş olamaz mı diye düşünmedim değil.

öteki yandan komşun olacak şahıs ne hakla motora zarar verir? hesabını gidip sor bence
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Kymco People S 50/ Lx50/PiaggioZip 2-/Bajaj Chetak
    Adam biraz hakli sayilir , daha bir gün önce rica etmisti garajin önune koyma acil cikmam gerekebiliyor diye , bende 10 gibi geldim aksam sabah da 05:15 gibi cikacagim ise diye hemde biranda ile ugrasmaya usendigim icin parkplatz a koymadim ,garajin onune koydum ustu kapali diye . sabah da benden once cikip havaalanina gitmesi gerekince ya ben kapiyi duymadim , ya da o saatte calmak istemedi , az ileri cekmeyi dusundu , bu gun ins acip bakarim (piaggio zip 50cc scooter o sebepten grenaj sökmek felan ugrastiracak biraz sanirim ,

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)