Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Nmax 125 & 155 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2017 model yamaha Nmax 125
    Alıntı Rathje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu Nmax de Avadanlık bulunuyor mu varsa ben bulamadım çünkü ?
    selenin altında ön tarafında 2 parçadan oluşan bir bijon anahtarı ve çift taraflı (bi ucu yıldız bi ucu düz) tornavida var
    sele menteşesinin hemen üstünde

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

yerini tarif ettim bulamadınmı ? bilgi verirsen bulamadıysan foto çekip atıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    mesajı şimdi gördüm yarın ilk işim bakıp hemen buraya yazıcam teşekkür ediyorum.

bir de arkadaşlar telefon tutucu ve usb şarj soketi önerisi olan var mı ?

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    Aynen buldum ama sadece bijon anahtarı var boru gibi diğer tornadivayı bulamadım acaba düşmüş olabilir mi ?

Motosikleti
    motoru 2. el mi aldın sıfır mı ? düşmüş olamaz; motorun ilk sahibiysen iyi bak, gözle oraya yaklaşıp göremezsin el yordamıyla ara bir ucu yıldız diğer ucu düz düz bir parça sap falan yok bijon anahtarına takarak kullanmak için

Arkadaşlar selamlar, nmax 155 için istanbulda kasko yapılıyor mu ? Genelde ne kadar çıkıyor yıllık?

Bir de küçük motor olduğu için yolda saygı görmüyor mu? İş için 6 7 km teme girmem Gerekiyor iş görür mü bu motosiklet? Yoksa cılız ve güçsüz mü kalır ?

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Alıntı gezgin20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar, nmax 155 için istanbulda kasko yapılıyor mu ? Genelde ne kadar çıkıyor yıllık?

Bir de küçük motor olduğu için yolda saygı görmüyor mu? İş için 6 7 km teme girmem Gerekiyor iş görür mü bu motosiklet? Yoksa cılız ve güçsüz mü kalır ?
    Yok oyle bisey. var diyen de kompleksinden diyordur. Olculeri sebebi ile daha zor görünmesi elbette saygı görmediği manasına gelmez.
    Bu arada saygı bekleyen araba da olsa trafiğe cikmamali memleketimizde.
    I need your boots your clothes and your motocycle

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019

Sigorta şirketlerine sormak lazım bazıları 250cc altına yapmıyor. kasko fiyatları 1500-2500 gibi. Sürekli tem olsa dahi iş görür o kadar da hafife alınacak bir motor değil. 250cc lerin 1 tık altı şehiriçi için ideal. Yılda 1-2 kez uzun yol yapıyorsanız nmax155 yeter. Daha fazla şehir dışı otoban kullanımı olacaksa 250cc aga.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta şirketlerine sormak lazım bazıları 250cc altına yapmıyor. kasko fiyatları 1500-2500 gibi. Sürekli tem olsa dahi iş görür o kadar da hafife alınacak bir motor değil. 250cc lerin 1 tık altı şehiriçi için ideal. Yılda 1-2 kez uzun yol yapıyorsanız nmax155 yeter. Daha fazla şehir dışı otoban kullanımı olacaksa 250cc aga.
    Çok sağol cevap için ben aslında açıkçası duke250 istiyordum. Daha almadım. Geçenlerde nmax 155i övdü arkadaş sonra düşündüm yılda 1 2 kere şehir dışı yapacağım, geri kalan full şehir içi olacak her ne kdar scootera alışkın olmasamda kaskımı ve eldivenimi bagaja koyabilmek şehir içi için büyük küks gerçekten, öteki türlü sürekli bunlar elimde kalacak. Onun için nmax araştırıyorum ama kimisi küçük olduğundan trafikte sallanmıyor dedi kimisi tem için yeterli değil diyince bi danışayım dedim.

Alıntı bberksan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok oyle bisey. var diyen de kompleksinden diyordur. Olculeri sebebi ile daha zor görünmesi elbette saygı görmediği manasına gelmez.
    Bu arada saygı bekleyen araba da olsa trafiğe cikmamali memleketimizde.
    Aynen türkiyede maalesef arabası motoru yok bu işin.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Çok sağol cevap için ben aslında açıkçası duke250 istiyordum. Daha almadım. Geçenlerde nmax 155i övdü arkadaş sonra düşündüm yılda 1 2 kere şehir dışı yapacağım, geri kalan full şehir içi olacak her ne kdar scootera alışkın olmasamda kaskımı ve eldivenimi bagaja koyabilmek şehir içi için büyük küks gerçekten, öteki türlü sürekli bunlar elimde kalacak. Onun için nmax araştırıyorum ama kimisi küçük olduğundan trafikte sallanmıyor dedi kimisi tem için yeterli değil diyince bi danışayım dedim.

Aynen türkiyede maalesef arabası motoru yok bu işin.
    Trafikte zaten görünmez olduğunu düşüneceksin bunun motorla pek ilgisi yok. Ben 250cc scooterı satıp nmax almayı düşünüyorum. 2. el düşünüyorsan piaggio xevo satıyorum. trafikte bayağı saygı görür

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Temmuz ayında 0 aldım nmax kasko yaptırdım. 1500-2000 arası çıkıyordu o zamanlar. Mrt sigortadan yaptırdım hocam buradan da fiyat teklifi alırsınız.

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    Cuma günü Ankara Baydar'dan nmax 125 aldım fiyatı 14.300. Ruhsatı aldım plaka pazartesi ye kaldı. Çanta demiri top case tur camı yamaha da çok pahalı. Ne almamı tavsiye edrsiniz?

Motosikleti
    Alıntı magicbass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü Ankara Baydar'dan nmax 125 aldım fiyatı 14.300. Ruhsatı aldım plaka pazartesi ye kaldı. Çanta demiri top case tur camı yamaha da çok pahalı. Ne almamı tavsiye edrsiniz?
    top case bağlantı demirini GP Compozit ten aldım memnunum tur camı bende alacağım düşünüyorum .

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    125cc Kasko için şair sigortadan 1900 tl fiyat aldım.Güncel 1000 bakımı için fiyat verebilecek varmı..?

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    herkese merhaba, nmax 155 alarak aranıza katıldım. ehlıyetim olmadığı için henuz trafiğe çıkamıyorum. fakat tavsiye isteyenlere mont ve kaskımı tavsiye edebilirim. ben ne alayım diye çok düşünmüştüm. yeni motor alacaklara en azından fikir olur.

*Montum https://urun.n11.com/mont/prosev-7175-4-mevsim-motosiklet-montu-P322806379
    *Kaskım https://urun.n11.com/kask/mt-kask-mt-thunder-3-effect-parlak-beyaz-kirmizi-gunes-vizorlu-P175424766

Bende yazlık eldiven (f/p uygun) tavsiyenizi alabilirim.

Kazasız sürüşler....

Merhaba Nmax için 4lü flaşör ve selektör kütüğünden aldım. İzmir'de bunu takabilecek hesaplı bir yer var mıdır arkadaşlar? Kütüğün linki aşağıdadır.

LINK

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Alıntı ttonay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Nmax için 4lü flaşör ve selektör kütüğünden aldım. İzmir'de bunu takabilecek hesaplı bir yer var mıdır arkadaşlar? Kütüğün linki aşağıdadır.

LINK
    bu da fotografı arkadaslar

Tarkovsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Herkese merhaba,

2 senelik Mondial 125 ZNU tecrübemden sonra NMAX 155'e geçiş yapacağım.

Ancak bir sorum var kafamda, Yamaha websitesinde bulunan 2019 model MATT GREY modelin gerçek halini hiçbir yerde görmedim. Fotoğraf veya video da göremedim, bayiilerde de mevcutta hazır motor yok siparişle geliyor. Yolda sokakta da hiç karşılaşmadım bu renkle.

Sizden ricam, 2019 model Matt Grey renk NMAX'i olan biri fotoğraflarını paylaşabilir mi acaba?

Merak ettiğim şey bu renk, eski modeller gibi çift renkli olarak mı gözüküyor yoksa bütünce siyah/gri koyu renk olarak mı gözüküyor? Açıkçası Nmax'lerin sağında solunda bulunan açık gri karenajlardan hiç haz etmiyorum. Bu yeni modellerde yok gibi gözüküyor.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

Tarkovsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Türkiye'dekiler de bu renkten değil mi? Eğer öyleyse gayet güzelmiş beklediğim gibi, şimdi sıra geldi satın almaya inşallah

Motosikleti
    Nmax 155
    Kolay gelsin arkadaşlar. Lastiklerine kaç psi hava basıyorsunuz?

Motosikleti
    MT-07

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)