Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 07
    Arkadaslar merhaba, Anil ben, onumuzdeki bayram tatili oncesinde 8 haziran gunu istanbul-bodrum yapacagim. O tarafa surecek atkadaslarla tanismak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cbf
    Arkadaslar şehir içi geziler yapiyormusunuz ?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Arif1628 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar şehir içi geziler yapiyormusunuz ?
    Ben tek basima yapiyorum Scooter ile yavas yavas gidiyorum, bazen orman yollarina girip sahillerde, mesire yerlerinde fotograf cekiyorum. Tracker uygulamasi olarak "Riser" kullaniyorum, tum gezilerimde gittigim guzergahi da kaydetmis oluyorum.

Motosikleti
    Honda cbf
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tek basima yapiyorum Scooter ile yavas yavas gidiyorum, bazen orman yollarina girip sahillerde, mesire yerlerinde fotograf cekiyorum. Tracker uygulamasi olarak "Riser" kullaniyorum, tum gezilerimde gittigim guzergahi da kaydetmis oluyorum.
    Ne güzel senin adına sevindim çok guzel bir hobi 😊 hep tekmi yaparsin

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Arif1628 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel senin adına sevindim çok guzel bir hobi �� hep tekmi yaparsin
    Zaten 6 aylik bir motosiklet surucusuyum, henuz uzun yol yapmadim, belki bu yaz sonuna dogru Canakkale, Izmir veya Yunanistan. O da kendimi hazir hissedersem. Evet tek basima geziyorum. Tek basina gezmenin bazi guzel yanlari var. Suraya girelim mi diye soru sormuyorum, surada durup fotograf cekelim mi diye sormuyorum. Kaldi ki zaten ergen degilim, temkinli ve eglenceli rotalar ariyorum. Hiz yapmak, virajda yatmak, tek teker ile gitmek gibi dusuncelerim hic olmadi. (Zaten scooterla bunlari yapmak ne derece mantikli olur bilemem

Gezip egleniyorum ben

Motosikleti
    Honda cbf
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten 6 aylik bir motosiklet surucusuyum, henuz uzun yol yapmadim, belki bu yaz sonuna dogru Canakkale, Izmir veya Yunanistan. O da kendimi hazir hissedersem. Evet tek basima geziyorum. Tek basina gezmenin bazi guzel yanlari var. Suraya girelim mi diye soru sormuyorum, surada durup fotograf cekelim mi diye sormuyorum. Kaldi ki zaten ergen degilim, temkinli ve eglenceli rotalar ariyorum. Hiz yapmak, virajda yatmak, tek teker ile gitmek gibi dusuncelerim hic olmadi. (Zaten scooterla bunlari yapmak ne derece mantikli olur bilemem

Gezip egleniyorum ben
    En güzelini sen yapiyosun valla yazin sonunda benimde oyle planlarim var fikirlerimde yardimci oldun bu arada teşekkurler

Motosikleti
    HONDA PCX 150
    Merhabalar motorumu alalı 1 hafta oluyor akşamları anadolu veya avrupa yakasında ufak sohbet toplantılarına katılabilirim.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı berkaygkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar motorumu alalı 1 hafta oluyor akşamları anadolu veya avrupa yakasında ufak sohbet toplantılarına katılabilirim.
    Wp grubumuz var gelmek istersen

Merhaba düzenli olarak gezen bir grup var mı?
    Lokasyon : Avcılar

xabdullah42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150-S
    merhaba ist, küçükçekmecedeyim
    Yaş 21 Rks 150-S

whatsapp grubunuz varsa katılmak ısterım nasıl ulasım saglarım ?

Fiery_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Merhaba arkadaşlar herkese güvenli sürüşler. Grup sürüşleri etkinlik sohbetlere bir mt kullanıcısı olarak katılmak isterim.

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Merhabalar motora bu forum sayesinde başladım istanbul trafiginden hem kurtulmak bende yakit tasarufu icin motor aldim ve iyi bisi yaptigimi düşünüyorum bir wp grubunuz varsa katilmak isterim
    Mert yas 24 r25 istanbul/bagcilar

FI Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb250r
    Merhabalar,

Motorumu 2 ay önce alarak ben de aranıza katıldım. Henüz çok yeniyim ve deneyim kazanmaya çalışıyorum. Biraz deneyim kazandıktan sonra da eğitim almayı düşünüyorum. İstanbul Anadolu yakasında hafta sonları yapılan geziler/sürüşler varsa katılmak isterim.

Motosikleti
    TRACER 700
    Yarın Şarköy festivaline gidecek varsa sabah TÜYAP dan saat 9 da 3 motor çıkıyoruz akşam dönüş yapacağız
    İstanbul motorsiklet sevenler bilginiz olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Konuyla ilgili başlık açtım ama daha onayda muhtemelen etkinlik bittikten sonra onaylanır

Motosikleti
    MT07
    Arkadaşlar merhaba yaşım 31 yaşadığım yer beylikdüzü.Ara sıra çıkıp turlayıp çay kahve bira içebileceğim ara sırada planlı organizasyonlara katılabileceğim bazen de boşta olan var mı hadi şuraya gidelim diyebileceğim bi grup var ise katılmak isterim.Teşekkürler

Selamlar ben Anadolu yakasından 37 yaşında benelli BN 125i olan Ahmet. Gezip tozarlar olursa peşlerine takılmak isterim tecrübem daha 1.000 km

Selamünaleyküm. İstanbul'danım bende. Yaşım 23, motorum 100 cc cg klonu. Geziler toplantılara katılmak isterim.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar motosiklet fuarına gitmeyi düşünüyorum haftaya. içeri girebilecek miyiz ? bilet muhabbeti varmış bi de.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Tüm İstanbullulara selam, Büyükçekmeceden katılıyorum. Yakın civarda birileri varsa tanışmak isterim.

Herkese selamlar. ben Onur, 27 yaşındayım anadolu yakası kartaldan aranıza katıldım.İyi forumlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler