Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aranıza Yeni Katılıcam ve scooter almak istiyorum,motor tavsiyesi olan?

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı günler moto-forum kullanıcıları.Ben aranıza katılmak istiyorum ve bir scooter tarzı motor alarak motor kullanmaya başlamak istiyorum.1200 küsür nakitim var bana marka - model önerebilcek olursa çok sevinirim,he bu arada çin malına binmem.Saygılarımla,şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Ataturker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler moto-forum kullanıcıları.Ben aranıza katılmak istiyorum ve bir scooter tarzı motor alarak motor kullanmaya başlamak istiyorum.1200 küsür nakitim var bana marka - model önerebilcek olursa çok sevinirim,he bu arada çin malına binmem.Saygılarımla,şimdiden teşekkürler.
    :S 1200 e Çin malı Bile Zor bulursun Hocam Hele Japon sadece Posterini Alabilirsin Diye Düşünüyorum :(
    Sado

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    2000 model civarı honda kinetic lere bakabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    Selamlar öncelikle belirtmek istiyorum iş 1200 e motosiklet almakla bittmiyor. En iyi halde bile kask-ceket-disk kilidi alsanız ki en ucuz olanlarından bahsediyorum kafadan 250 tl masrafınız var. Motor devir işlem fiyatı 86 tl 100 tl de sigorta desek toplam masraf 250+186 tl den 436 tl oldu.450 ye yuvarlayalım 1200-450=750 tl.. Çok zor,ama sabır edip 500 600 tl daha biriktirebilirsen 1200 1300 e eski kasa bir japon bulabilirsin.. Böylece kendinide riske atmamış olursun
    Büyük yanlışlar ve maceralar olmayacaksa niye hayat ?..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)