Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda activa 100 Yardımm acill zaman ım az

Motovento
    REKLAM ALANI
    ßora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Herkeze merhaba, ben bir honda activa almayı dusunuorm bu benim ilk motorum eger dediklerinizi begenirsem alacagım begenmessem innova dusunuecegım onuda begenmessem klx alacaım sizden istedigim bana honda activanın rodaj donemi nasldır nekadar basar rodaj doneminde neler yapılmalıdır activa yerine önerebileciginiz bir scooter varmı beat dısında +larını - lerini yazarsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ßora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba, ben bir honda activa almayı dusunuorm bu benim ilk motorum eger dediklerinizi begenirsem alacagım begenmessem innova dusunuecegım onuda begenmessem klx alacaım sizden istedigim bana honda activanın rodaj donemi nasldır nekadar basar rodaj doneminde neler yapılmalıdır activa yerine önerebileciginiz bir scooter varmı beat dısında +larını - lerini yazarsanız sevinirim
    Honda activa'nın kitapçığında rodaj hakkında en doğru gerekli bilgileri bulabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    BAşka +ları - leri onlarda lazm

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

saol ginede tşkr ederim

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Öncelikle activa'nın 0'ı yok.2. el alacaksın.Ki benim gördüğüm activaların çoğu paket serviste hor kullanılmış motorlar.Temiz bir activa bulursan tabiki al üzmez seni hiçbir zaman.Ben pek bir eksisini göremedim activanın kategorisinde gayet sağlam motor.Önemli olan temizini bulmak.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Evet temizini bulmak zor. Yorum yokmu beyler zamanım kısıtlı da

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    activa benim de ilk motorum. 13 bin kmde aldım 17 bin kmde şuan. yaklaşık 13 aydır kullanıyorum. 1000kmde bir bakıma götürüyorum yağı değişiyor bi tek. 16 tl o da. temizi seni hiçbi türlü üzmez ama bi süre sonra yetmemeye başlıyo. bu da aklında bulunsun.

Motosikleti
    125CC
    tekerler çok küçük türkiye şartlarında çok yıpranıyor her scooter gibi innovia daha iyi bir tercih olur ayrıca 0ıda var. activa alternatifi honda spacy110 arka tekeri özellikle küçültmüşler gibi konfor hiç yok ama taş gibi sorun çıkarmıyor. enjeksiyonlu olduğunuda unutmayalım.klx dediğin ne bilmiyorum ama benim tercihim innovia dan yana olurdu.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ayrıca rodaj 0 km bir motorda uygulanır Activa'nın 0 ı yok

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    innova vitesli ben scooter seviorm saoln

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    activayı alalı 2 saat oluyor 100 km de konuyu nasıl kitliycem

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    mederatörlerden yardım iste hayırlısı olsun da benden bi öneri bakımlarını sakın aksatma
    kışa girdik bak dedi dersin sabahları çalıştıramazsın activalarda böyle bi sıkıntı oluyo bakımsız sürme
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Tşkr ederim de nasıl yani sabahları niye calıstıramıyorsn :S

cigle var.çekersin cigleyi çalışır.olmadı ayak marşıyla tek seferde alır eğer aküsü dinamosu düzgünse.bence alıncak motor activa.saç kaportası dayanıklı motoruyla.innova kullanmadım bilmiyorum ama activayı öneririm.temiz 2. el 2500tlye alabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Hocam guzelmiş de ben activayı satsammı d ye düşünüyorum 3bin km hem yetmiyor hemde vitesliye geçmek istiyorum. Hem arazi hem asfalt 6 bin tl asagısında güzel önerebileceginz motor varsa sevinirm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)