Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Scooter istiyorum en fazla 100 cc olsun istiyorum vede uygun fiyatlı olsun istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evet arkadaşlar malum kış geldi çattı soğuk havalarda ufak ufak tin tin gidebileceğim yağışlı günlerde ayakkabılarımı kirletmeden ıslatmadan binebileceğim hemen çarşı pazar işe gidp gelmeye yarayacak ve asıl motorum olan YBR imin yıpranmasını önleyip dinlenmesini sağlayacak bi scooter istiyorum bütçem 750 TL maksimum ve muhetemelen ikinci el olucak Mondial 50 TT düşünüyorum ama buralar çok rampalı ne önerirsiniz?
    deprogadias bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tvs 70 liklere bak yada mobilet al önüne koruma branda ve cam tak işini gör

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Çıkamaz o motor kötahya rampalarını. 2. el cup al keçi gibi çıkar. 750 tlye bulabilirsin
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs ye uzunca bi süre bindim (pizza dağıtımı işinde) ve patronda bende çok memnunduk ama bütçeye uygun varmıdırki? Mobylet olmaz yağmur çamur uygun değil

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkamaz o motor kötahya rampalarını. 2. el cup al keçi gibi çıkar. 750 tlye bulabilirsin
    Aslında cup biçilmiş kaftan ama işte ayakkabılarını boyayıpta binilebilecek bi motor değil yağurda çamurda
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağzına sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

cup motorda rüzgarlık kaportası var hatırlatırım kolay kolay ıslanmaz ayacıkların

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    bencede cup al ,rahat et.Düşündüğün kadar ayakkabıların çamur olmaz.
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs ye uzunca bi süre bindim (pizza dağıtımı işinde) ve patronda bende çok memnunduk ama bütçeye uygun varmıdırki? Mobylet olmaz yağmur çamur uygun değil

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Aslında cup biçilmiş kaftan ama işte ayakkabılarını boyayıpta binilebilecek bi motor değil yağurda çamurda
    Cupların yan grenajından çok sert geçmediğin müddetçe ne çamur nede su gelir ayaklarına. Madem soğuk havalarda tin tin gideceksin öyleyse cup.

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    Honda activalara bakabilirsin olnların maliyeti biraz yüksek ama diğer scooterler gibi kendini yırtmıyor mondial scooterler gibi yakıtıda az sağlam titreşimsiz bir motor istiyorsan honda activa almanı öneririm

Motosikleti
    İlginize ve önerilerinize teşekkürler arkadaşlar araştırmalarım devam ediyor şimdilik gönlüm TVS den yana

Motosikleti
    Ramazan mübarek oruç eğlemek adına internette biraz araştırma yapayım dedim ve sonuçlarıda paylaşayımki lazım olan vardır belki hazır lop cup diye bulsun ben gibi saatlerini harcamasın dedim
    Fiyatlar gün itibari olup zamana göre değişiklik gösterebilir arkadaşlar fiyat verileri sahibinden.comdan güç verileri motosikletlerin üretici firma sitelerinden alınmıştır
    Marka: Model: Fiyat: Maximum Güç:
    Salcano Astro100 2400 TL 7 HP
    Arora AR 100 2049 TL 6.7 HP
    Asya Scootürk100 2200 TL 6.1 HP
    Belderia Pexma100 2450 TL 6.1 HP
    Bisan Troy 100 2480 TL 5.7 HP
    Kanuni Rubby 100 2400 TL 6.2 HP
    Mondial Loyal 100 1.999TL 4.6 HP
    Mondial RT 100 2200 TL 6.7 HP
    Motoran Monero100 1790 TL 4.3 HP
    Motoran Vento 100 2200 TL 4.6 HP
    Piaggio Fly 100 3750 TL 6.2 HP
    Vitello Rover 100 2300 TL 6.2 HP
    Yuki Yb 100 2510 TL 7.6 HP

Sadece 100 cc altı olan vergisiz modeller baz alınmıştır. Ben o zaman için çok araştırıp bir şey bulamamıştım umarım sizlere azda olsa faydası dokunur
    deprogadias bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga bu paralara kymco 125 agilitiy var bunların suyunu sıkar çin malı na binme aga
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Honda today :D
    Yakıtı koklar
    Git duvara vur motoru o kadar sağlam
    Ama cok büyük motor zor zaptedersin:D :D
    60 dan Sonra si yok :D

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bu paralara kymco 125 agilitiy var bunların suyunu sıkar çin malı na binme aga
    Kymco 125 cc vergili vergi olmucak bana Fatih zaten ikinci motor olacak birinin vergisi yeterli devlet babaya

---------- Post added at 17:37 ---------- Previous post was at 17:33 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda today :D
    Yakıtı koklar
    Git duvara vur motoru o kadar sağlam
    Ama cok büyük motor zor zaptedersin:D :D
    60 dan Sonra si yok :D
    Honda today 50 cc en az 100 cc olması gerekki beni (97 kg oldum sigarayı bırakınca ) işe gidip gelirken (yaklaşık git gel 12-13 km gidiş iniş dönüş bayır) hiç zorlamadan götürüp getircek artı olarak da arada sırada ben ve (97 kg) hatunla (70 kg) beraber çarşı pazar eşyasını da (aşağı yukarı 20 kg) rahat götürüp getircek todayın bunları yapması zor yapsa bile o paraya sırf markası için 50 cc almam ben

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Ramazan mübarek oruç eğlemek adına internette biraz araştırma yapayım dedim ve sonuçlarıda paylaşayımki lazım olan vardır belki hazır lop cup diye bulsun ben gibi saatlerini harcamasın dedim
    Fiyatlar gün itibari olup zamana göre değişiklik gösterebilir arkadaşlar fiyat verileri sahibinden.comdan güç verileri motosikletlerin üretici firma sitelerinden alınmıştır

Sadece 100 cc altı olan vergisiz modeller baz alınmıştır. Ben o zaman için çok araştırıp bir şey bulamamıştım umarım sizlere azda olsa faydası dokunur
    benimde işime yaradı bende aynı şekilde bi motor arıyorum

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)

motor dediğinin vergisi nekii3-5 kurus vergi vermiyecem diye yok motozeus yok motosan gibi gaydırıguppak cinsi cibiliyeti belli motoramı bineceksiniz.al kymco 125 lik fiyatıda iyi miss gibi bin
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde işime yaradı bende aynı şekilde bi motor arıyorum
    İşe yaradıysa ne mutlu

Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor dediğinin vergisi nekii3-5 kurus vergi vermiyecem diye yok motozeus yok motosan gibi gaydırıguppak cinsi cibiliyeti belli motoramı bineceksiniz.al kymco 125 lik fiyatıda iyi miss gibi bin
    Ahh keşke 3-5 kuruş versek 125 cc motosiklet için 49.5 TL ödedim Arabam var ver bakalım vergisini,125 cc motorum var ver bakalım vergisini buna bari ödemeyelim diyorum sadece

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Arora ar100t-8a Diye bir model var 98cc ve teknik verilerinde 8.16 hp yazıyor . Çoğu 125 lik motorda bu kadar beygir yok. Bu durumun hikmeti sırrını bilen anlatabilecek var mı ?

https://www.arora.com.tr/scooter.html

Birde bugün 100cc lik motora bakmak için rastgele bi bayiye girdim. Aşağıdaki linkteki motoru gördüm . Fabrika verileri çok tatmin edici beygiri hızı tüketimi ne dersiniz fiyatına da 166,66*12=2000 tl dedi

Karoseri loyal le aynı ve motoranda da aynısı var . Yorumlarınızı bekliyorum
    http://www.falconmotosiklet.com/model_detay.php?grupid=42

Motosikleti
    Arora sallamasyon veri koymuş sanırım teknik özelliklere iki 100 lük scooter arasında fark var ayrıca 150 lik scoter 100 lükten daha güçsüz ne hikmetse

Ama falcon sağlam duruyo bu kasadan memnun herkes yakıt tüketimleri güçleri v.s aynı olduğu için sanırım motorlarıda aynı alınabilir yani bizim bayiye sorayım bakayım

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Arora sallamasyon veri koymuş sanırım teknik özelliklere iki 100 lük scooter arasında fark var ayrıca 150 lik scoter 100 lükten daha güçsüz ne hikmetse

Ama falcon sağlam duruyo bu kasadan memnun herkes yakıt tüketimleri güçleri v.s aynı olduğu için sanırım motorlarıda aynı alınabilir yani bizim bayiye sorayım bakayım

Motor gerçekten şık duruyor gerçekten. Ama benim anlamadığım ben bunu çelik motor zannediyordum KMT Çelik miş bide her motor isminin önünde Falcon yazıyor. Üretici yada ithatlatçı neyse firmaya baktım Kolat Motor diyor. Adres de Konya. Bende Konyalıyım ama bu KMt çelik ve Falcon meselesini anlayamadım. Forumda hiç esamisi okunmuyo. Değil model adı marka adı bile çıkmıyo trstım biraz daha doğrusu garipsedim şaşırdım kararsız kaldım

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    kankam gel benim skoteri ayar çekelim sana ,hem honda, hem 100 cc ,hem orjinal capon, plaka derdin yok,
    muayene derdin yok, ruhsat derdin yok hemde piyanist_irf motor garantili ve imzalı ,saat gibi tın tın çalışıyor ama şu an yoğun bakımda yeni dizayn kaportayla çıkacak görücüye bakl şimdi aldın aldın sora 5 binde versen vermem oğaa göre

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)