Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda DyLan içerii <<<<.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Honda DyLan motorsikletim var.
    ve söyle bir sıkıntım var. ben iç kabinleri boyattım ve ustam radyatör hortumlarının eski ve yanık oldugunu soyledı ve hortumlar degıstı antifiriz ile suyu yarı yarıya koyup radyator deposunun azına kadar doldurduk. şimdi yağ bosaltma vidasının orda cok ufak bir delik var ordan suyu azar azar bosaltıyor. acaba bu fazla suyu koyduk dıyemı cıkartıyor. ( tahliye gibi birşeymi ) yoksa baska bir sıkıntımı var. bu durumda olan arkadaslarım weya anlayanlar bana yardımcı olabılırler ise teşekkür ederim...

iyi forumlar. Cevabınızı en yakın zamanda bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ya kontak anahtarının oradan boşaltır..
    yada altta radyatörün orada tahliye hortumu var oradan boşaltır...
    belli ki fazla sıkıştırmadan kullanıyorsun motoru yoksa kontak anahtarının hemen üstündelki kontrol deliğinden su akardı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motorunun radyatör tahliyesinin nerede olduğunu bilmiyorum ama bahsettiğin yerden su çıkıyorsa radyatör tahliyesidir. Genelde genleşme kapları maksimum dolum seviyesinden çok büyük yapılmadığı için çok fazla su olup da atacağını pek sanmıyorum. Soğutma sıvısı değiştirildiğinde havası alınmamış olabilir. Hararet göstergeni kontrol et. Eğer hortumlarda kaçak yoksa sistemden su çıkabilmesi için basıncın yükselmesi gerekir. Her ne sebepten olursa olsun basıncın yükselmesi zararlıdır. En kısa zamanda kontrol ettir.

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kontak anahtarının oradan boşaltır..
    yada altta radyatörün orada tahliye hortumu var oradan boşaltır...
    belli ki fazla sıkıştırmadan kullanıyorsun motoru yoksa kontak anahtarının hemen üstündelki kontrol deliğinden su akardı...

hocam fazla sıkıştırmadan kullanıyorsun derken . fazla sürat yapmıyorum ondanmıodır diosun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)